Venet Concept Art کشف نشده حال و هوای ترسناکی به Symbiote تام هاردی می بخشد

[ad_1]

چه زمانی مرد عنکبوتی قهرمان Venom برای اولین بار در سال 2007 معرفی شد مرد عنکبوتی 3، طرفداران زیادی وجود داشتند که کاملا تحت تأثیر ظاهر او ، با بازی Topper Grace ، تحت تأثیر قرار نگرفته اند. با شکایت زهر فقط Vemon-y کافی نبود ، 11 سال طول می کشید تا شریک همزیست ، ادی بروک ، در بیشتر موارد شلیک دیگری انجام دهد. این بار داستان متفاوتی خواهد بود ، تام هاردی در نقش اصلی پشت اجرای بسیار وحشیانه و رضایت بخش شخصیت قرار دارد. اکنون هنرمند مت میلارد فاش کرده است که برخی از طراحی های اصلی شخصیت می تواند ونوم را حتی چهره ای ترسناک و چشمگیرتر از آنچه که در نظر گرفته ایم ببیند.

از آنجا که برخی از کارهای مفهومی ونوم از فیلم از طرف مردی که در پس این طرح ها بود ، ساخته شد ، میلارد چندین تصویر از برخی نسخه های دیگر خود را که چهار سال پیش برای فیلم خلق شده بود ، به اشتراک گذاشت. به گزارش توییت ، نگاه او به این شخصیت مستقیماً از مارک باگلی ناشی می شود ، که بیشتر بخاطر این کار برای طرفداران کتاب های کمیک شناخته می شود و نسخه Ultimate Venom را به صفحه می آورد. بسیاری از Bagley برای ایجاد برخی از بهترین طرح های Venom ، که به نوبه خود براساس شخصیت اصلی ساخته شده اند ، که در سال 1988 توسط تاد مک فارلین و دیوید میشلاین خلق شده اند ، استقبال می کنند.

مرتبط: Venom 2 با پیوند به شخصیت های Marvel Universe بیشتر شرور مرد عنکبوتی را آزاد خواهد کرد

همانطور که این فیلم با داستان ونوم به عنوان یک شکل زندگی فرازمینی همزیستی می کرد ، تجسم نهایی باگلی ، با همکاری برایان مایکل بندیس ، در عوض یک “کت و شلوار” چرم مصنوعی ایجاد شده توسط پدران ادی بروک و پیتر پارکر ایجاد کرد که هدف آن محافظت از فرد پوشنده و درمان آن بود. بیماری. اگرچه این داستان ناگفته باقی مانده است ، اما نویسندگان فیلم هنگام کار بر روی چگونگی نمایش Venom به صفحه نمایش در غیاب پیتر پارکر و مرد عنکبوتی ، از جنبه های نسخه Ultimate استفاده کرده اند ، مطمئنا زهر هاردی در نوع خود یک ابرقهرمان برجسته است.

برخلاف نسخه کثیف و خانواده پسند از مرد عنکبوتی 3، Venom جدید وحشیانه و خشن است و برای خوردن یک یا دو نفر مطلوب نیست. کراس اوور Spider-Man تام هالند با داشتن پتانسیل برای ساخت یک ساختمان سونی تقریباً به همان اندازه تضمین شده است که بدون سنگ تراشیدن قابل اطمینان است و دنباله آن در چند ماه آینده ارائه می شود ، این بار Venom به سرعت و بی سر و صدا از بین نخواهد رفت .

در نسخه اصلی آن ، منتقدان خیلی زود آن را تحسین کردند زهراما ساخت گیشه ای بیش از 800 میلیون دلار برای اطمینان از دنباله ای که پیش از این توسط صحنه ای در وسط اعتبار فیلم ساخته شده بود ، بیش از حد کافی بود. در صحنه ، ما با قاتل سریالی Cletus Kassadi با بازی وودی هارلسون آشنا شدیم که برای مصاحبه از هاردی و ادی بروک دیدن می کند. در ادامه ، کاسادی به قتل عام تبدیل می شود ، یکی دیگر از سیمبیوت های حتی بی ثبات تر که با کمک Narik Harris Shrik باعث هرج و مرج و ویرانی می شود و فقط Brock / Venom می تواند آنها را متوقف کند. با این و به طور مداوم مرد عنکبوتی شایعات متقابل و همچنین پیوندهای بالقوه با سایر ویژگی های سونی مانند موربیوس، چیزی برای انتظار از سیمبیوت لزج مورد علاقه همه در سالهای آینده وجود دارد. زهر: بگذارید قتل عام شود در 24 سپتامبر 2021 به سینماها می آید.

موضوعات: زهر[ad_2]