V / H / S / 94 دنباله آنتولوژیک به عنوان یک فیلم اصلی و لرزان اتفاق می افتد

[ad_1]

سرویس پخش ترسناک AMC Shudder حقوق جهانی را به دست آورده است V / H / S / 94. امروز اعلام شد که قسمت چهارم از مجموعه حقایق ترسناک به دنیای پخش جریانی از طریق یک سرویس ویژه هدایت می شود. فیلم اصلی Shudder اواخر امسال در آمریکای شمالی ، انگلستان ، ایرلند ، استرالیا و نیوزیلند اکران می شود.

V / H / S / 94 یادداشت بازگشت سری فیلم های یافت شده را پیدا می کند. این اولین ضبط شده از V / H / S است: ویروسی در سال 2014 وارد شد. گلچین جدید شامل بخشهایی از کارگردانان بازگشت سیمون بارت است (جلسه) و Timo Tjahjanto (بگذار شیطان هم تو را ببرد) جنیفر ریدر جنیفر ریدر (چاقو و چرم) ، رایان پروس (عمر کم) و کلوئه اوکونو (شلخته) Greg Anderson از گروه افسانه ای هواپیمای بدون سرنشین متال Sunn O))) و بنیانگذار Southern Lord Records امتیاز فیلم را می سازند.

مرتبط: زنی متهم به سابرینا 21 ساله بدون تغییر رویه ، Teenge Witch VHS

V / H / S / 94 بعد از کشف یک نوار مرموز VHS بلند می شود. یک تیم ویژه پلیس حمله ای را با شدت بالا در یک انبار از راه دور آغاز کردند تا فقط یک مجموعه فرقه شوم را با مجموعه ای از مواد از پیش ضبط شده پیدا کنند که توطئه ای کابوس را آشکار می کند. کریگ انگلر ، مدیر عامل شرکت Shudder ، در این باره حرفی برای گفتن داشت.

“مجموعه V / H / S به دو چیز شناخته شده است: گروه فیلمسازان شکست ناپذیر و داستان های وحشتناک با تصاویر پیدا شده. با V / H / S / 94 ، تولیدکنندگان بازی خود را بهبود بخشیدند – بزرگتر ، وحشی تر ، ترسناک تر از همیشه. منتظر انتشار این قسمت جدید برای اعضای Shudder نیستیم. “

دیوید بروکنر (جهنم زن) و رادیو سکوت (ویک) به عنوان تولیدکننده اجرایی فعالیت می کند. جاش گلدبلوم با همکاری براد میسکا از Bloody Disgusting و کورتیس هاردر ، تهیه کننده این فیلم برای Cinepocalypse Productions بودمارپیچ) گلدبلوم حرفی برای گفتن داشت.

“به نظر می رسد هیجان زده از این که چقدر هیجان زده ایم و از شوودر شریک هستیم متحیر شد. ما فیلم را به طور کامل در طی همه گیری ، ساخت مجموعه در هتل ها ، اتاق های کنفرانس و با روحیه یک سری از ریشه های پانک راک گرفتیم که حتی جرات آن را داشتیم تیم ما بدبختی های سال گذشته را به درستی کانال می کند ، بنابراین مطمئن شوید که این بزرگترین ، بدترین و خونین ترین گروه از نوارهای مختلف است. “

اولین V / H / S در سال 2012 اکران شد. این فیلم مورد استقبال طرفداران ژانر قرار گرفت و بخشهایی از کارگردانان مانند آدام وینگارد را شامل می شود (Godzilla v. Kong) و تیم فیلم سازی معروف به رادیو سکوت (آماده است یا نه) ادامه دارد ، V / H / S / 2، در سال 2013 دنبال شد V / H / S: ویروسی، که به طور کلی چندان مورد استقبال قرار نگرفت ، عنوان جدایی آژیر در سال 2016 به بازار عرضه شد. این حق رای دادن نزدیک به هفت سال است که خاموش است. اما دنیای جریان سازی زمینه بازگشت او را فراهم کرد.

مایکل شرایبر برای استودیو 71 ، زک زمن و تام اوون نیز به همراه مایکل گذشته ، جیمز فلور و اندرو تی. هانت از Raven Banner Entertainment تهیه کننده های اجرایی بودند. V / H / S / 94 هنوز تاریخ اکران مشخصی وجود ندارد ، اما این نمایش در اوایل سال جاری در Shudder آغاز خواهد شد. هنگام ارائه جزئیات بیشتر ، حتماً شما را در پست خود نگه می داریم.

مباحث: VHS

[ad_2]