Twister 2 با بازیگران متنوع تعقیب کننده طوفان که توسط استودیو رد شده است ، می گوید هلن هانت

[ad_1]

شاید Twister 2 این فقط نباید بود ، اما اکنون ما یک ایده داریم که دنباله خلاق نشده چیست میتوانست شبیه بود به. در سال 1996 ، هلن هانت با بیل پاکستون فقید همبازی شد چرخان، پس از گروهی از تعقیب کنندگان طوفان که با گردبادی سنگین در اوکلاهما روبرو شدند ، توسط فیلم استیون اسپیلبرگ تولید شد. با یک موفقیت استثنایی ، این فیلم دومین پردرآمدترین اکران سال است و همچنان یکی از مشهورترین فیلم های حماسی در فاجعه است.

با وجود موفقیتی که در گیشه حاصل شد چرخان منتشر شد ، دنباله ای رسمی هرگز تولید نشد. در مصاحبه اخیر با میچ کوهن در آنچه اتفاق می افتد را به صورت زنده تماشا کنیدهانت نشان می دهد که این به دلیل کمبود تجربه نبوده است. ایده او این بود که داستان را با افرادی با نقاشی رنگارنگ به عنوان یک گروه جدید از تعقیب کنندگان طوفان ادامه دهد ، اگرچه هانت برای کارگردانی دنباله بالقوه بازگشت. پسندیدن هلن هانت توضیح می دهد ، با این حال ، هیچ کس آماده نیست که آن را مسلم بداند.

مرتبط: ما تقریباً فیلمی در مورد گودزیلا توسط Jan de Bont کارگردان Twister & Speed ​​داریم

“من سعی کردم این کار را انجام دهم. با دیوید [Diggs] و رافائل [Casal] و من آن را می نویسم ، و همه تعقیب کنندگان طوفان های سیاه و قهوه ای و آنها این کار را نمی کنند. من قصد داشتم آن را کارگردانی کنم … ما به سختی موفق به ملاقات شدیم و این در ژوئن 2020 است ، زمانی که همه چیز در مورد تنوع بود. خیلی باحاله “

در حالی که شخصیت دنباله دار ، دکتر جو هاردینگ ، در دنباله احتمالی پیشتاز داستان نیست ، اما همچنان می توانیم شاهد بازگشت وی برای ظاهری خاص باشیم. هانت از اینکه ممکن است به عنوان نسخه “پیر ، خسته ، شکنجه شده” دکتر جو ظاهر شود ، آزرده خاطر شد و حتی پیشنهاد کرد که وی در صحنه آغازین توسط گردباد کشته شود. او چرخان همبازی بیل پاکستون در سال 2017 درگذشت ، بنابراین متأسفانه ما نمی توانیم چیزی بیش از دکتر بیل “افراطی” هاردینگ را ببینیم.

ممکن است دنباله این اتفاق رخ نداده باشد ، اما شایعه شده است که Twister به طور کامل شروع به کار می کند. سال گذشته ، اعلام شد که یونیورسال پیکچرز در حال مذاکرات اولیه برای کارگردانی با شروع مجدد جوزف کوزینسکی در حال حرکت به جلو است. فرانک مارشال و سارا اسکات نیز به عنوان تهیه کننده در این فیلم فعالیت خواهند کرد. هیچ اطلاعات اضافی مانند جزئیات توطئه های احتمالی ارائه نشده است ، اگرچه به نظر می رسد که این امر شامل شیوع گردباد نباشد که توسط تیمی از تعقیب کنندگان طوفان کنترل شود. از آن زمان تاکنون هیچ مورد عمده ای برای پروژه گزارش شده مشاهده نشده است.

در مورد هلن هانت ، او می تواند در درام کمدی بعدی دیده شود چگونه به پایان می رسد توسط تیم کارگردانی داریل وین و زویی لیستر-جونز. این فیلم با بازی لیستر-جونز ، کیلی اسپاین ، ویتنی کامینگز ، تاونی نیوز ، اولیویا وایلد و فرد آرمیسن در تاریخ 20 ژوئیه در ایالات متحده اکران می شود. هانت را می توان در سری جدید نیز مشاهده کرد نقطه کور استارز

زمان مشخص می کند که آیا این ریبوت انجام می شود ، حتی اگر ایده هانت برای ساخت یک دنباله در آب مرده باشد. در هر صورت می توانید با تماشای فیلم اصلی از اولین فیلم دیدن کنید چرخان اکنون در HBO Max. این خبر به ما می رسد آنچه اتفاق می افتد را به صورت زنده تماشا کنید.

https://collider.com/helen-hunt-twister-sequel-idea/

مباحث: Twister

[ad_2]