Twilight Saga در ماه جولای از Netflix بازدید کرد و طرفداران برای آن آماده هستند

[ad_1]

سپس آنچه به نظر می رسد ابدیت انتظار ، حماسه گرگ و میش ماه آینده به طور کامل Netflix وارد شبکه خواهد شد. این فیلم شامل پنج فیلم است که از سال 2008 تا 2012 در سینماها اکران شده است. گرگ و میش این فیلم ها بر اساس رمان های استفانی مایر ساخته شده اند. گرچه انحراف زیادی از برخی منتقدان دریافت کرده اند ، اما هیچ کس نمی تواند محبوبیت عظیم حق رای را انکار کند ، که در نهایت بیش از 3.3 میلیارد دلار درآمد گیشه کسب کرد.

تقریباً یک دهه از شروع فیلم جدید Twilight می گذرد ، اما بسیاری از طرفداران هنوز از دیدن فیلم لذت می برند. افرادی که در اوج شکوفایی سریال در اطراف آن بودند به یاد خواهند داشت که منتظر انتشار هر قسمت بعدی در سینماها هستند. بعضی از هواداران تیم ادوارد بودند و برخی دیگر تیم جیکوب ، اما به هر حال تماشای این فیلم ها برای میلیون ها طرفدار در طول سال ها بسیار سرگرم کننده بود.

مرتبط: طرفداران بتمن و گرگ و میش رابرت پتینسون را در 35 سالگی تولد او جشن می گیرند

این هفته ، نتفلیکس فاش کرد که هر پنج فیلم Twilight در ماه جولای در سرویس پخش جریانی نمایش داده می شوند. خیلی زیاد گرگ و میش طرفداران ، این بهانه خوبی برای زنده ماندن کل تجربه با تماشای دوباره همه فیلم ها است. این شرکت در توئیتر خود نوشت: “شما نمی دانید که چه مدت منتظر شما بوده ام … تا بدانید که هر پنج فیلم در این فیلم حضور دارند حماسه گرگ و میش در تاریخ 16 جولای به Netflix (ایالات متحده آمریکا) بیایید! “

یک هوادار در پاسخ به این خبر گفت: “خوب ، وقت آن است که برای صدمین بار مرحله دیگری از گرگ و میش را پشت سر بگذاریم.”

یکی دیگر از طرفداران اضافه کرد: “من هرگز در مورد چیزی که در Netflix در LIFE منتشر شده هیجان زده نشده ام.”

با برنامه ریزی پیش رو ، شخص دیگری نوشت: “حدس می زنم 16 ژوئیه کار را ترک می کنم.”

و توییت دیگری با عنوان “بعد از 16 ژوئیه با من صحبت نکن من مشغول کار خواهم بود”.

با انتشار سریع این خبر در شبکه های اجتماعی ، هزاران مورد از این توییت ها وجود دارد که هیجان زیادی را بیان می کنند حماسه گرگ و میش به نتفلیکس می آید. می توانیم فرض کنیم که این فیلم ها در نیمه دوم ماه آینده در بین پربیننده ترین محتوای پلتفرم باشند. این کاملاً شبیه یک فیلم جدید نیست ، اما ترکیب هر پنج قسمت این حماسه بهترین چیز بعدی برای طرفداران قدیمی است.

حماسه گرگ و میش به شروع مشاغل رابرت پتینسون ، کریستن استوارت و تیلور لاوتنر کمک کرد. کاترین هاردویک فیلم اول را با همکاری کریس ویتز ، دیوید اسلید و بیل کاندون کارگردانی کرد که به عنوان کارگردان قسمت های باقی مانده کار می کرد. ملیسا روزنبرگ هر پنج فیلمنامه را نوشت. بیش از همه ، داستان بلا سوان (استوارت) را دنبال می کند در حالی که وی روابط خود را با خون آشام ادوارد کالن (پتینسون) و گرگینه جیکوب بلک (لاوتنر) درگیر می کند.

ادامه یا شروع مجدد در این مرحله بسیار بعید به نظر می رسد ، اما همه امید خود را از دست نداده اند. پیتر فاسینلی ، بازیگر خون آشام کارلایل کالن در فیلم ها ، احتمال اقدام بیشتر را در ماه مارس در نظر گرفت. از طرف خود ، فاسینلی گفت اگر مورد جدیدی وجود داشته باشد ، برمی گردد گرگ و میش یک فیلم باید به نوعی در حال توسعه باشد.

این بازیگر به اکسس گفت: “این فیلم مردم زیادی را به خود جلب کرد.” “100 درصد [I would return]. اگر آنها من را داشتند ، 100 درصد! اما نکته جالب در مورد خون آشام ها این است که آنها مجبور به پیر شدن نیستند. “زمان نشان خواهد داد. طرفداران می توانند فعلاً انتظار آن را داشته باشند حماسه گرگ و میش در 16 ژوئیه به نتفلیکس در ایالات متحده راه یافت.

موضوعات: گرگ و میش ، Netflix ، پخش جریانی[ad_2]