Terrifier 2 بزرگتر ، خونین تر و بیش از دو ساعت خواهد بود

[ad_1]

طرفداران تمایلات 2016 وحشتناک دلقک هنری را به عنوان دلقک قاتل دیوانه به یاد می آورد که دو زن جوان و هر کس دیگری را که شب هالووین سر راهش قرار می گیرد ترور می کند. به نظر می رسد که هنر در شرف تبدیل شدن به چهره وحشتناک حق رای دادن خودش است ، از ابتدا ترسناک 2، که کارگردان Damien Leone قول می دهد ، دو برابر لرز ، دو برابر خون و تقریباً دو برابر بیشتر خواهد داشت.

وحشتناک به عنوان اولین کارگردانی کامل فیلم لئون خدمت کرد و از آن زمان تحسین قابل توجهی از کیش را به دست آورد. این فیلم به دلیل ترسناک بودن جو و جلوه های عملی مورد تحسین طرفداران ژانر وحشت قرار گرفت ، هرچند که به دلیل عدم سابقه و پیشرفت شخصیت مورد انتقاد قرار گرفت.

مرتبط: تریلر Terrifier 2 نشان می دهد که قتل بعدی دلقک هنر دلقک است

دیمین لئونه گفت که دنباله فیلمنامه بسیار قوی تری با تمرکز دقیق بر شخصیت های اصلی آن خواهد داشت. اخیراً ، کارگردان برای ابراز هیجان در مورد فیلم آینده به فیس بوک مراجعه کرده و گفته است که برش خشن دو ساعت و نیم دیگر به اتمام رسیده است. خوب ، ما رسماً یک برش خشن داریم ، پسران! و شگفت آور به نظر می رسد! و همچنین 2 ساعت و 21 دقیقه است! “

لئونه افزود كه اگرچه هنوز اصلاحیه فیلم انجام نشده است ، اما محصول نهایی بیش از دو ساعت دوام خواهد داشت.

“خوب حالا چه؟ زمان آن است که به مرحله پرداخت پس از تولید برویم. ما با طراحی صدا ، نمره ، اصلاح رنگ و برخی از VFX های کوچک کار خواهیم کرد (نگران نباشید! جنگل عملی است!) همچنین شما به اصلاح چربی ادامه دهید و خود فیلم را تصفیه کنید. توجه داشته باشید که برشهای اولیه بسیار طولانی هستند ، اما من می توانم زمان کار نهایی را برای شما تضمین کنم ترسناک 2 کمی بیشتر از 2 ساعت باقی می ماند. این حماسه است! “

تو

طرح از ترسناک 2 حول محور Sienna نوجوان ، با بازی لورن لاورا ، و برادر کوچکتر او ، که معلوم است آخرین قربانیان عروسک دلقک تازه زنده شده در شب هالووین است ، می چرخد. دنباله دقیقاً یک سال پس از نسخه اصلی به نمایش در می آید ، دیوید هوارد تورنتون و سامانتا اسکافیدی به ترتیب نقش های خود را در نقش آرت دلقک و ویکتوریا هیز تکرار می کنند. فلیس رز (اردوگاه خواب) و تامارا گلین (Halloween 5: Revenge of Michael Myers) نیز به عنوان کامو ظاهر می شود.

اولین وحشتناک با بودجه 100000 دلاری خرد ساخته شد که کاملاً از طریق کمپین Indiegogo بدست آمد. لئون تاکتیک مشابهی را با این روش آزمایش کرد Terifer 2، یک بار دیگر به سکوی سرمایه گذاری جمعی مراجعه کرد و از هواداران خواست تا در تحقق ادامه کار کمک کنند. این کمپین در هفته اول از رقم 50،000 دلاری خود فراتر رفت و در مجموع به 215،127 دلار رسید. پول اهدایی به یک مرحله عظیم و خونین با تأثیرات عملی می رسد. و بیایید توجه داشته باشیم ، هنر شکل خاص خودش را می گیرد. او بسیار محبوب است.

با توقف اولیه تولید به دلیل همه گیری جهانی ، تاریخ انتشار ترسناک 2 هنوز اعلام نشده است لئونه در آخرین پست خود به هواداران اطمینان داد که او و گروهش خستگی ناپذیر در تلاشند تا فیلم را برای این فصل هالووین آماده کنند. وی همچنین نگاهی به کارهای رسمی فیلم به اشتراک گذاشت که می توانید در زیر بررسی کنید:

مباحث: Terrifier 2

[ad_2]