Sonic the Hedgehog 2 Wraps Photos به عنوان کارگردان عکس خداحافظی را به اشتراک می گذارد

[ad_1]

فیلمبرداری با دنباله آینده یک بازی ویدیویی به پایان رسید ، Sonic the Hedgehog 2، با کارگردانی جف فاولر در شبکه های اجتماعی برای تشکر از بازیگران و گروه ، و فاش کردن اینکه حداقل بخشی از فیلم در قارچ های سیاره اتفاق می افتد. علی رغم برخی شکست های بزرگ خلاقانه ، اولین Sonic the Hedgehog سال گذشته به عنوان یک ضربه بزرگ ظاهر شد ، مخاطبان با بازگشت از دنیای پر سرعت خارپشت آبی محبوب بسیار هیجان زده بودند.

“این در ونکوور به پایان رسید! با تشکر از همه بازیگران / خدمه شگفت انگیز در این شهر … استعداد بسیار شگفت انگیز که کمک می کند تا # SonicMovie2 واقعا خاص باشد (و هشدار اسپویلر … حماسی!)”

مرتبط: جیم کری عضو خدمه “Sonic the Hedgehog 2” با اتومبیل جدید 40،000 دلار هدیه می دهد

به همراه کارگردان جف فاولر ، Sonic the Hedgehog 2 همچنین افرادی مانند بن شوارتز را به عنوان صدای جوجه تیغی صوتی به همراه جیم کری در نقش دکتر روبوتنیک و جیمز مارسدن در نقش تام واشوفسکی و تیکا سامپتر به عنوان همسرش مادی بازگرداند. با بهترین دوست تازه کشف شده اش ، مردی به نام تام واشوفسکی. آنها به زودی باید با هم متحد شوند تا مانع از این شود که دکتر روبوتنیک شیطانی سونیک را به تصرف خود درآورد و از نیروهایش برای سلطه بر جهان استفاده کند.

هنوز اطلاعات زیادی در مورد جهت Sonic the Hedgehog 2، اما مشخص شد که این دنباله تعدادی از موارد دلخواه بازی ویدیویی را شامل می شود ، از جمله دستیار وفادار سونیک ، تیلز ، و اکیدنا قرمز بسیار قوی ، ناکلز. در فینال فیلم اول اشاره شده است که ممکن است اوضاع به کجا برسد و مخاطبان را به صف های روی صحنه پس از تیتراژ نگاه می کند.

از آن زمان به بعد ، منابع ادعا کردند که ناکلز به شدت درگیر این دنباله خواهد شد ، با گزارش هایی که ادعا می شود وی “نقش مناسب” را در پیگیری بازی خواهد کرد و ظاهر شخصیت “بزرگتر از یک کامو” است. همچنین گزارش شده است که ناکلز “در مورد تجسم خود در بازی ویدیویی” وفادار خواهد ماند “، به این معنی که او می تواند درست مثل بازی ویدیویی هم بلغزد و هم از دیوارها بالا رود. از شخصیت وی چنین گفته می شود: “ذاتی جدی ، اما در بعضی مواقع نیز زودباور”. هواداران به لطف مجسمه ای از Red Echidna که به تازگی در صحنه فیلمبرداری دیده شد ، تصور کردند که این شخصیت احتمالاً در فیلم چگونه خواهد بود.

هنوز هیچ بازیگر تایید شده ای مانند صدای Tails و Knuckles وجود ندارد ، اما شایعات اخیر این ادعا را دارند آکوامن ستاره جیسون موموآ پیشنهاد شده است که نقش ناکلز را داشته باشد ، ظاهرا پارامونت توپ را در زمین خود قرار داده است.

پیش از این ، فاولر از احتمال جذب قهرمانان بیشتر به جنگ ابراز هیجان کرده بود ، اکنون که رقابت اصلی بین سونیک و دکتر روبوتنیک جیم کری را ایجاد کرده است. فاولر توضیح داد: “برای این فیلم اول ، ما واقعاً به بازی 1991 نگاه کردیم و فقط دیدیم که همه چیز از کجا شروع شده و کار را آسان تر کرده ایم.” “فقط سعی کنید سونیک و روبوتنیک را بکشید و فقط رقابت آنها را تنظیم کنید زیرا شما این نیست … منظورم این است که من دوست دارم … شخصیت های بزرگ زیادی در جهان Sonic وجود دارد ، اما مهمترین چیز فقط سونیک را وادار به تنظیم آن کند و فقط یک داستان کوتاه در مورد ریشه های آن با آن تعریف کند و فقط آن را به گونه ای انجام دهد که واقعاً باعث شود همه به عنوان یک شخصیت عاشق آن شوند و برای موارد بیشتر فقط ریشه بدهند. و سپس اگر همه چیز ادامه یابد خوب ، ما می توانیم آن را باز کنیم و برخی از شخصیت های دیگری را که طرفداران آنها را می شناسند و دوست دارند ، بیاوریم. و بله ، منظورم این است که هیچ کس از این فرصت بیشتر هیجان زده نیست. “

Sonic the Hedgehog 2 برای اکران در ایالات متحده در 8 آوریل 2022 توسط Paramount Pictures برنامه ریزی شده است. این از ما می آید حساب توییتر جف فاولر.

عناوین: Sonic the Hedgehog 2، Sonic the Hedgehog[ad_2]