Shazam جدید! مجموعه عکس های Fury of the Gods جیم هونسو را به عنوان جادوگر بازگردانید

[ad_1]

در حالی که همه نگاه ها در حال حاضر معطوف به ورود است گروه خودکشیپس از ورود به سینماها در هفته آینده ، البته ، یک فیلم DC دیگر که مدتها در انتظار آن بود ، وجود دارد که در حال حاضر در قالب Shazam در حال تولید است! خشم خدایان ، که تقریباً پر از روابط خانوادگی با بسیاری از بازیگران اصلی است تا نقش های خود را از اولین فیلم تکرار کنند. عکسهای اخیر اولین نگاهی به جیمون هونسو به عنوان جادوگر به همراه دیگر بازیگران ، از جمله گریس فولتون ، بازیگر نقش مری سالخورده ، که قبلاً میشل بورت در آن بازی کرده بود ، انداخت. Shazam!

https://twitter.com/ShazamNews/status/1420757415792807943

مرتبط: Shazam 2: Fury of the Gods Annoys Black Adam Easter Egg

https://twitter.com/ShazamNews/status/1420757160099684352

https://twitter.com/ShazamNews/status/1420757171508183043

حساب توییتری ShazamNews @این سری عکسها را با پیروان خود به اشتراک گذاشت و در مورد “عکسهای HD از گریس فولتون و جیمون هنسو به عنوان جادوگر سر صحنه فیلمبرداری #شزام: خشم خدایان نظر داد. عکسهای بیشتر گریس فولتون ، جیمون هونسو ، جووان آرماند و ایان چن در سر صحنه فیلمبرداری #شزام: خشم خدایان. “

طرفداران بسیار مایل به دیدن تولید بیشتر از زمانی هستند که دیوید اف سندبرگ کارگردان تصمیم گرفت ماه گذشته تصویر خود را از خانواده Shazam در لباس های ظریف جدید خود “فاش” کند تا از دست نرود. این تصاویر جدید جزء اولین تصاویری هستند که از زمان شروع فیلم ، بازیگران را به کار انداخته اند جیمون هونسو، آنها همچنین اولین نگاهی به گریس فولتون کردند ، که اکنون به لطف سن بالا از فیلم اصلی ، که در آن فقط ماری جوان را بازی می کند ، نقش مری بزرگتر را بر عهده می گیرد.

اگرچه هنوز دو سال منتظر اکران فیلم در ژوئن 2023 هستیم ، اما اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کرده ایم Shazam! خشم خدایان اخیراً از بسیاری از فیلم های ابرقهرمانی که امسال اکران می شوند ، مانند Shang Chi و Eternals. در ماه مارس اعلام شد که هلن میرن به عنوان شخصیت شرور هسپروس به گروه بازیگران می پیوندد و ماه گذشته ما بازیگر برنده اسکار را با صحنه و لباس در صحنه فیلمبرداری دیدیم. لوسی لیو نیز در ادامه فیلم به عنوان خواهر هرپرا ، کالیپسو و داستان سمت غربیراشل زیگلر نیز انتخاب شد ، اما این هنوز فاش نشده است.

Shazam! دنباله آن با اتفاقات سال گذشته به تأخیر افتاد و زکری لوی ، ستاره ، هنگامی که فیلم سرانجام در اوایل سال شروع به کار کرد ، پیامی در اینستاگرام خود منتشر کرد و قدردانی خود را برای انجام دوباره کاری که دوست دارد ، به اشتراک گذاشت. “من ازwbpicturesnewlinecinemadccomics و همکاران بسیار سپاسگزارم که آنها پسر 16 ساله ای را در درون من دیدند و معتقد بودند که می تواند پنیر قرمز بزرگ آنها باشد. در واقع ، اگر 16 ساله خراب می شد اگر او می دانست که قرار است چه کاری انجام دهد. آینده او باشد. به صورت قانونی بنشینید و فقط غرق شکرگزاری باشید ، زیرا من به خودم اجازه می دهم زندگی خود را پشت سر بگذارم و همه نعمت های بی شمار را ببینم. میزان حفاظت ، تأمین و تامین غیرعادی و وسیع مشیتی که خدا در زندگی من سازماندهی کرده است ، “او نوشت. سمت چپ. Shazam! خشم خدایان قرار است 2 ژوئن 2023 وارد سینماها شود.

موضوعات: Shazam 2[ad_2]