Sam Raimi’s لغو شده 4 مرد عنکبوتی روند 10 سالگی او را چه خواهد بود

[ad_1]

امروز دهمین سالگرد سام رحیمی خواهد بود مرد عنکبوتی 4 اگر دنباله در اولین اعلامیه آن منتشر شود. با انتشار یک توییت که سونی پیکچرز در سال 2009 منتشر کرد ، تاریخ اکران فیلم 6 مه 2011 است. در نهایت قبل از شروع فیلمبرداری این فیلم منتفی شد و طرفداران دهه آخر را با تعجب می دانستند چه اتفاقی می افتد ، اگر توبی مگوایر آخرین ماجراجویی باشد.

برخی از طرفداران با تأیید دهمین سالگرد احتمالی فیلم ناتمام ، غم و اندوهی را که از دست داده اند ابراز می کنند مرد عنکبوتی 4. در یک توئیت همراه با GIF فردی که در زیر باران صورت رو به پایین خوابیده است ، آمده است: “مرد عنکبوتی 4 سام رائمی امروز 10 سال پیش قرار بود خارج شود …..”

مرتبط: چگونه لغو Spider-Man 4 زمینه را برای آینده MCU پیتر پارکر فراهم کرد

با ارسال GIF از گریه توبی مگوایر ، یکی دیگر از طرفداران شکایت می کند: “امروز ده سال پیش ما چنین بودیم مرد عنکبوتی 4… شاید یکی از موفق ترین فیلم های حقوقی تاریخ کمیک بوک باشد … قرار بود بهترین فیلم باشد … و هرگز ساخته نشد. “

شخص دیگری می گوید: “یادم می آید که پدرم وقتی بچه بودم همه چیز راجع به مرد عنکبوتی به من می گفت و اینکه او چگونه کرکس و چه چیزهایی را معرفی می کند به من می گفت.” ناراحت کننده است که هرگز نتوانستیم او را ببینیم. »

یکی دیگر از علاقه مندان اضافه کرد: “باور اینکه این فیلم باید 10 سال پیش در آن روز اکران می شد سخت است.” “یادم می آید که از شنیدن اینکه به نفع راه اندازی مجدد سیستم (TASM) لغو شده بسیار ناامید شدم. امیدواریم این شایعات در مورد واقعیت باشد مرد عنکبوتی 4 اتفاق می افتد پس از دکتر عجیب 2. “

همچنین به امید دیدن مرد عنکبوتی 4 در پایان این اتفاق واقعا یک روز اتفاق می افتد ، طرفدار دیگری می نویسد: “کسی که فکر می کند پس از موفقیت اخیر این فرصت را دارد راهی به خانه نیست و چندش آور جنونکه آنها می توانند چند نسخه را به جهان رائمی باز کنند و ما سرانجام خواهیم یافت مرد عنکبوتی 4؟؟ فکر کنید اختلاف سنی 3 تا 4 سالگی یک پویای گرم است. “

در حالی که مرد عنکبوتی 3 وقتی در سال 2007 اکران شد خالی از منتقدان نبود ، فیلم در مورد ابرقهرمانان همچنان در گیشه موفقیت چشمگیری داشت. سونی در ابتدا قصد داشت Raimi را به کارگردانی برگرداند مرد عنکبوتی 4 با توبی مگوایر به عنوان یک تیرانداز از وب تیتر بازگشت. متأسفانه ، طی چند سال آینده ، فیلم نامه مورد بازنویسی بی پایان قرار گرفت و به اوج خود رسید خود رائمی این پروژه را در سال 2010 ترک می کند.

بعداً رحیمی در پرسش و پاسخ به ردیت توضیح داد: “من می خواستم این کار را عالی انجام دهم.” “من دوست داشتم تو او را دوست داشته باشی. اما من هرگز به آنجا نرسیدم. بنابراین بهتر است كه متوقف شوم.”

همانطور که اکنون می دانیم ، تجسم های بسیاری را مشاهده کرده ایم مرد عنکبوتی در سالهای بعد اندرو گارفیلد در اولین راه اندازی مجدد نقش مرد عنکبوتی شگفت انگیزو بعداً این نقش را برای دنباله تکرار کرد. تام هالند اکنون در پیتر پارکر در MCU و سومین فیلم انفرادی اش در این نقش بازی می کند ، مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست، امسال منتشر می شود. شایعه شده است که مگوایر و گارفیلد هر دو در یک حضور خاص ظاهر می شوند مرد عنکبوتی 2داک اوک (آلفرد مولینا) و مرد عنکبوتی باور نکردنی 2الکترو (جیمی فاکس) تأیید می شوند.

در همین حال ، سام رائمی به مارول بازگشت تا دنباله دیگری از این ابرقهرمان را رهبری کند. او فیلم آینده را کارگردانی می کند دکتر استرنج در مولتی ور جنون، عاقبت اصلی دکتر استرنج فیلمی با بازی بندیکت کامبربچ. از آنجایی که این فیلم دارای مولتی ورس نیز است ، مشخص نیست چه کسی می تواند در این داستان ظاهر شود. در 25 مارس 2022 منتشر می شود.

مباحث: مرد عنکبوتی[ad_2]