Rogue One Star دانی ین به بازگشت به پروژه آینده Star Wars فکر می کند

[ad_1]

Ip Man ستاره دنی دانی علاقه مند به بازگشت به کهکشان دور و دور و تکرار نقش خود در Rogue One در آینده است جنگ ستارگان پروژه در حالی که این بازیگر دقیقاً منتظر تماس دیزنی با تلفن نیست ، اما معتقد است که در این صورت ، سیروت اوموه سرانجام به صفحه نمایش برمی گردد.

“خوب ، من قطعاً آن را در نظر خواهم گرفت. من در فیلمبرداری Rogue One بسیار لذت بردم و فکر می کنم مردم از شخصیت من خوششان می آید. این واقعا بستگی دارد ، شما نمی دانید آنها چه فکر می کنند. من به دیزنی اجازه دادم که آن را حل کند.” خواهیم دید. من به سرنوشت اعتقاد دارم. بسیاری اوقات آنچه مردم را در یک فیلم متحد می کند همه چیز در مورد زمان و سرنوشت است. “

مرتبط: Andor Set Photo Empire سلاح های بزرگ را به ارمغان می آورد

اکران در سال 2016 و کارگردانی گرت ادواردز ، Rogue One: A Star Wars Story ما را به رویداد قبلی باز می گرداند جنگ ستارگان: قسمت چهارم – امید جدید و بر فلیسیتی جونز در نقش جین ارسو ، یک زن جوان ارتشی متمرکز است که به دلیل جنایات خود علیه امپراتوری تا زمان آزادی از اتحاد شورشیان بازداشت می شود. پدر جین به اجبار از امپراتوری کهکشانی گرفته می شود تا به آنها در تکمیل ستاره مرگ کمک کند ، و هنگامی که او بزرگ می شود ، جین به گروهی از رزمندگان مقاومت می پیوندد که هدف آنها سرقت برنامه های امپراتوری است.

دانی ایان نقش یکی از باند آزادی جین ، سیروت اومو ، یک جنگجوی نابینا که به نیرو معتقد است ، بازی می کند ، می تواند آن را تا حدی کنترل کند و به خاطر شعار خود “من با نیرو یکی هستم و نیرو با من “wemwe نیمی از یک دو نفره جذاب است و دیگری Jiang Wen در نقش Baze Malbus ، یکی از همراهان قدیمی Chirrut wemwe و زمانی نگهبان فداکار تپه ها ، که در حال حاضر یک جنگجوی شورشی و مزدور است. این زوج یک ضربه بزرگ بود. با بسیاری جنگ ستارگان طرفداران به امید دیدن دوستی و تاریخ خود در پروژه ای آینده.

این جنگ ستارگان حق رای دادن در حال حاضر به طرق مختلف با کمک مهربان دیزنی در حال گسترش است و با محبوبیت روزافزون دونی ین در هالیوود ، به سختی می توان بازگشت احتمالی را رد کرد. البته ، با مرگ شخصیت به همراه سایر افراد در پایان فیلم ، هرگونه دخالت دیگر باید در دوران ماقبل تاریخ باشد ، چیزی که یکی دیگر از اعضای آن Rogue One، کاسیان آندور دیه گو لونا ، به زودی مورد بررسی قرار می گیرد.

برای انتشار در سال 2022 در Disney +برنامه ریزی شده است ، آندور پنج سال قبل از وقایع Rogue One، این سریال جاسوس شورشی کاسیان آندور را در سال های شکل گیری قیام دنبال می کند. اگر آندور می تواند برنامه شخصی خود را دریافت کند ، پس چرا Chirrut Îmwe و دوستش Baze Malbus ندارند؟

در حال حاضر ، دانی ایان مشغول افزودن نام و استعداد هنرهای رزمی خود به جهان است جان ویک در دنباله آینده جان ویک: فصل 4به کیان ریوز با بازی در نقش اصلی ، شخصیت یان را از آن به عنوان “دوست قدیمی جانور ویک فوق العاده قاتل ریوز ، که داستان مشابه و بسیاری از دشمنان مشابه دارد” توصیف می شود. ایان از فیلمبرداری این اکشن بسیار لذت می برد ، که اخیراً می گوید: “برای من بهتر از هر فیلم قبلی هالیوود من در این فیلم با آنها کار می کنم.”

جان ویک: فصل 4 باید در 27 مه 2022 منتشر شود. این از ما می آید لوپربه

موضوعات: Rogue One ، Star Wars ، Andor

[ad_2]