Marvel Vs. فیلم DC Crossover غیرممکن نیست ، جیمز گان با هر دو استودیو مکالمه گاه به گاه داشت

[ad_1]

نگهبانان کهکشان کارگردان جیمز گان همچنان برای پنهان کردن امید خود برای یک روز ، رانندگی یک کراس اوور حماسی از مارول / دی سی ، حتی نشان می دهد که مکالمات گاه به گاه در پشت صحنه انجام شده است. گن در پاسخ به یکی از طرفداران شبکه های اجتماعی که پرسید آیا “حتی فرصتی برای دیدن کراس اوور بزرگ پرفروش وجود دارد” ، گان پاسخی واقع بینانه ارائه داد که انتظارات را نرمتر می کند ، اما نمی تواند درب آن را نیمه باز بگذارد.

“من به طور عادی با نیروهای آینده در مارول و دی سی در مورد آن صحبت کرده ام. من دوست دارم که این اتفاق بیفتد. من فکر نمی کنم این احتمال وجود داشته باشد ، اما من فکر نمی کنم که این غیرممکن باشد. فقط دیدن کراس اوورها و مخلوط ها کمتر است جذاب. برای من از یک داستان قوی. “

مرتبط: خالق Thanos می ترسد که جنگ برای بی نهایت سرنوشتی مانند لیگ عدالت داشته باشد

گان به عنوان یک کارگردان اصولگرا و پرشور ، عجله کرد و فهمید که هرگز نام خود را یک معجزه/ کراس اوور DC بخاطر او و اینکه داستان در وهله اول باید قوی باشد. در پاسخ های بعدی ، گان کمی بیشتر به جزئیات بیشتر در مورد این عنصر از فیلم های کمیک بوک پرداخت.

وی نوشت: “گاهی اوقات این آزار دهنده است كه به نظر می رسد بسیاری از مردم نسبت به داستان واقعی و شخصیت های یك فیلم خاص بیشتر علاقه مند به کراس اوورها ، نمایش نامه ها ، منابع و صحنه های پس از اعتبار هستند.” “وقتی من یک فیلم می سازم ، 99.9٪ از وقتم را به فکر تاریخ و شخصیت و .1٪ بقیه می گذرانم.” شکی نیست که این دیدگاه این است که چگونه او موفق شده است مورد تحسین ترین و لذت بخشترین نمونه های ژانر را خلق کند.

یک کراس اوور با صفحه نمایش بزرگی که نمایشگرهای مشابهی دارد ، وجود دارد نگهبانان کهکشان، جوخه خودکشی، مرد عنکبوتی، بتمن، کاپیتان مارول، و سوپرمن به احتمال زیاد هرگز اتفاق می افتد؟ خوب ، به دلیل سردردی که می تواند استفاده از حقوق ، تقسیم سود و زمان کافی برای تعداد زیادی شخصیت روی صفحه باشد و غیره ، احتمالاً نه. با این حال ، با خود گان ، که اکنون به لطف مارول ، یک پا را در هر اردوگاه طنز قدم می زند نگهبانان کهکشان 3 و DC جوخه خودکشی، آیا می توانیم روزی یک کراس اوور را در مقیاس کوچکتر بین ابرقدرت های مربوطه ببینیم؟ این احتمال خیلی بیشتر است. و اگر ژانر کتاب کمیک سرانجام خسته شود و از نظر اقتصادی شروع به لرزش کند ، ممکن است روزی خصوصیات مارول و دی سی بر روی صفحه نقره ای به هم برسند.

در حقیقت ، این اولین باری نیست که گان در مورد یک کراس اوور بالقوه بحث می کند ، حتی کارگردان نشان می دهد که اگر فرصتی برایش فراهم شود چه کاری انجام می دهد. باز هم ، در حالی که به سوالات طرفداران در شبکه های اجتماعی پاسخ می داد ، از گان پرسیده شد “پروژه رویایی شما برای یک تیم متقابل مارول و دی سی چیست؟” افرادی مانند بتمن و Wonder Woman را که با کاپیتان مارول و دکتر استرنج درگیر می شوند فراموش کنید ، قطعاً ایده گان همان چیزی است که تماشاگران واقعاً دوست دارند ببینند.

جوخه خودکشی قرار است در 6 آگوست به صورت تئاتری و از طریق پلتفرم پخش کننده HBO Max در ایالات متحده به صورت نمایشی اکران شود. Guardians of the Galaxy Vol. 3 در همین حال ، در 5 مه 2023 به عنوان بخشی از مرحله چهارم MCU منتشر می شود. این از ما می آید حساب توئیتر جیمز گان.

موضوعات: انتقام جویان ، لیگ عدالت[ad_2]