M. Night Shyamalan تعلیق کلاسیک را ارائه می دهد

[ad_1]

M. Night Shyamalan در فیلمی با یک هیجان هیجان انگیز درخشان به شکل عالی خود باز می گردد. ستاره یک پیش فرض منحصر به فرد را می پذیرد و با آن به یک وحشت واقعی وجود دارد. آنچه که به عنوان یک تعطیلات رویایی آغاز می شود ، برای یک زن و شوهر از خانواده ها و زوج ها به کابوسی لرزان تبدیل می شود. فیلم با سوختن آهسته کند می شود تا جایی که شخصیت ها وزن سختی خود را درک می کنند. شیامالان در گردابی از احساسات صداهای خود را چوپان می کند. آیا آنها سرنوشت ظالمانه ای را می پذیرند یا به نوعی پابرجا می مانند؟ سفری تاریک و پر از شگفتی را دنبال کنید.

بر اساس رمان گرافیکی “قلعه شن” توسط پیر اسکار لوی و فردریک پیترز ، ستاره بی گناه با دیدار یک خانواده از بهشت ​​آغاز می شود. گای (گائیل گارسیا برنال) ، پریسکا (ویکی کریپس) ، دو فرزندشان ، مادوکس یازده ساله (الکسا سوئینتون) و ترنت شش ساله (رودخانه نولان) ، از اقامت در استراحتگاه سرشار انیماکا خوشحال هستند. مدیر (گوستاف همارستن) به آنها قول می دهد یک تجربه خاص اضافی در یک یارو مخفی خلوت داشته باشد.

مرتبط: اولين شركت M. Night Shyamalan’s اولين باكف آيف باكتر آيفي 16.5 ميليون دلاري برنده شد

گای و پریسکا وقتی خانواده دیگری را در اتوبوس چارتر خود پیدا می کنند ، اذیت می شوند. یک پزشک متکبر (روفوس سیول) ، مادرش (کاتلین چالفانت) ، یک زن تروفی بیهوده (ابی لی) و یک دختر شش ساله (کایل بیلی) در این سفر با هم هستند. آنها مانده اند ، به ساحل سفر می کنند و برای لذت بردن از آنها جدا می شوند. با ورود زوج دیگری (کن لانگ ، نیکی آموکا-برد) و فهمیدن اینکه شخص دیگری نیز در این نزدیکی است ، ایده این گروه دوباره آشفته شد. رپر معروف ، Sedan Sized Sedan (آرون پیر) ، به طور استوئیک موج های شکسته را تماشا می کند.

پریسکا احساس بی قراری می کند. بچه ها فریاد می زنند که ظروف زنگ زده زیادی در ماسه ها پیدا کرده اند. وقتی بدن زن شسته می شود ، لرزش آنها بیشتر می شود. کودکان در حالی اعزام می شوند که بزرگترها جسد را معاینه می کنند. اما وقتی آنها برمی گردند ، پریسکا واقعاً متحیر می شود. گای نمی تواند چشمانش را باور کند. فرزندان آنها بزرگ شده اند. آنها از پزشک می خواهند که آنها را معاینه کند. او از اینکه دخترش نیز پیر است مبهوت است. همه تحت تأثیر قرار می گیرند ، اما این تغییر در کودکان بیشتر مشهود است. در حالی که گروه تلاش می کند تا بفهمد چه خبر است ، آنها باید فوراً از ساحل فرار کنند. به معنای واقعی کلمه وقتشان تمام می شود.

ستاره فوق العاده ساخته شده است. شیامالان که نویسنده فیلمنامه نیز هست ، از ابتدا سرنخ هایی را منتشر کرد. اما شخصیت ها ، مانند مخاطبان ، باید اهمیت آنها را درک کنند و از آن دانش استفاده کنند. این یک معما است که به طور متفاوتی بر روی هر یک از اعضای بازیگران تأثیر می گذارد. تصور کنید در چند ساعت از کودکی به بلوغ برخورد کرده اید. تجربه همچنین بزرگسالان را مجبور به مواجهه با مشکلات شخصی می کند. هیچ راز دیگری نمی تواند بین آنها باشد. صداقت تنها راه یافتن ارتباطاتی است که آنها را به هم متصل می کند. اساساً آسان است ، اما اجرای آن دشوار است. شرایط فشار بالا منجر به ایجاد ترک و بی ثباتی می شود.

ستاره یک رنگین کمان دراماتیک پرچین وجود دارد. تنش بین شخصیت ها به طرق غیر منتظره خود را نشان می دهد. کور Shyamalan با تحولات خیره کننده طرح. صحنه هایی وجود دارد که از لمس کردن تا رعب آور بودن را شامل می شود. راستش را بخواهید ، نمی توانید پیش بینی کنید که چه اتفاقی خواهد افتاد. با گسترش داستان ، همه چیز منطقی و منطقی است.

فیلم هایی با این سطح از دسیسه ها معمولاً در عمل سوم قرار می گیرند. م. شب شمالان ناخن پایان منحصر به فرد. اوج بسیار زیاد است ، اما به یک باره نیست. هر پودر نان به دلایلی افتاده بود. ستاره از هر نظر استادانه است ستاره تولید Blinding Edge Pictures است. این نمایش توسط تئاتر Universal Pictures در تاریخ 23 ژوئیه منتشر می شود.

مباحث: قدیمی

نظرات و نظرات بیان شده در این مقاله از نظر نویسنده است و لزوماً منعکس کننده سیاست یا موضع رسمی Movieweb نیست.

[ad_2]