M. Knight Shamalan ایده خود را برای ایندیانا جونز 4 نشان می دهد ، که او به استیون اسپیلبرگ منتقل کرد

[ad_1]

M. Knight Shemalan یکبار با استیون اسپیلبرگ و دیگر مدیران ارشد در مورد نگارش احتمالی فیلمی در مورد ایندیانا جونز ملاقات کرد و او کمی در مورد آنچه در این پروژه در نظر داشت صحبت کرد. در آن زمان فقط سه مورد اول ایندیانا جونز فیلم ها اکران شدند و تلاش شد قسمت چهارم از زمین جدا شود. شمالان در مرحله ای از این گفتگو به محاوره معرفی شد ، زیرا او از موفقیت داغ بود حس ششم.

اسپیلبرگ قصد داشت کارگردانی کند ایندیانا جونز 4اما بدون هیچ ایده ای ، فیلمنامه نویسان مختلفی برای فیلمنامه مناسب بودند. در مصاحبه جدید با Collider ، م نایت شمالان مستقیماً در مورد زمانی که تقریباً با آن ارتباط داشت ، پرسیده شد ایندیانا جونز حق امتیاز. همانطور که کارگردان به یاد می آورد ، فقط ملاقات رویایی بود و اگرچه از زمین او استفاده نشد ، اما او هنوز این روز را به عنوان یک لحظه مهم در زندگی خود می بیند.

مرتبط: آنتونیو باندراس به هریسون فورد در ایندیانا جونز 5 ملحق می شود

“خدایا. منظورم این بود که فوق العاده بود. بدیهی است ، ربایندگان کشتی گم شده فیلم مورد علاقه من در تمام دوران است و بنابراین این یک رویا بود که در کودکی از من بخواهند در سینما به تماشای فیلم بنشیند و بعداً توسط این شخص از او خواسته شود که در آینده یکی از این فیلمها را بنویسد. در آن لحظه می توانستم بیهوش شوم. شگفتآور بود. من دفترچه های خود را دارم ؛ من هنوز ایده هایی برای این فیلم دارم. من یک ایده داشتم. من با همه افراد درگیر صحبت کردم و در آن زمان ، این فیلم بسیار نوپا بود. هنوز همه وارد اتاق نشده بودند. آنها ایده ها را از من دور کردند. بنابراین هرکس ایده های متفاوتی در مورد آنچه باید انجام دهد داشت. وقتی این را می گویی ، من آن را در سر دارم ، این یک دفترچه سبز است و من این ایده را داشتم. ایده تاریک تری بود. “

یک بار اشاره شد که همه ایندیانا جونز فیلم دارای MacGuffin است ، به عنوان مثال یک دستگاه خط داستانی که داستان را به جلو می برد ، مانند صندوق پیمان در ربایندگان کشتی گم شده. شمالان تصریح کرد که او واقعاً ایده ای دارد ایندیانا جونز داستان مک گافین است ، اگرچه او هرگز آن را به اشتراک نگذاشت استیون اسپیلبرگ و استودیو در حال حاضر ، او در مورد اینکه این ایده دقیقاً چه چیزی می تواند باشد سکوت کرده است. زمان نشان خواهد داد که آیا او اطلاعاتی را که در این دفترچه سبز نوشته است منتشر خواهد کرد یا خیر.

این که آیا با شیامالان همه چیز خوب پیش رفت یا نه ، قابل بحث است. آنچه در عوض اتفاق افتاد این بود که اسپیلبرگ داستانی را ایجاد کرد که توسط جورج لوکاس ، جف ناتانسون و دیوید کوپ ایجاد شد. ایندیانا جونز و پادشاهی جمجمه بلورین. این فیلم در واقع باکس آفیس بزرگی بود ، اما به اندازه فیلم های قبلی مورد استقبال منتقدان قرار نگرفت و ایندی را برای سالهای طولانی روی یخ گذاشت.

در این بین ، می توانید با تماشای فیلم جدید شیامالان ، آخرین پروژه اش را مشاهده کنید ستاره در تماشاخانه ها. ایندیانا جونز 5 بعداً توسط کارگردان جیمز منگولد در 29 ژوئیه 2022 منتشر خواهد شد. مصاحبه کامل را در اینجا بخوانید شتاب دهنده.

موضوعات: ایندیانا جونز

[ad_2]