Knives Out 2 Drags بانکهای خارجی Breakout Madelyn Cline به راز تمام ستاره ها

[ad_1]

تازه اعلام شده است که بانک های خارجی مادلین کلاین برجسته به بازیگران پیوست چاقو 2، که فیلمبرداری آن در یونان آغاز می شود ، زیرا این فیلم در اواخر سال 2021 یا اوایل سال 2022 در میخانه پخش می شود. ما هنوز در مورد نقش وی یا نام شخصیت چیزی نداریم. یا اگر این قسمت مقرون به صرفه ای از فیلم در هنگام اولین پخش Netflix خود خواهد بود.

مادلین کلاین با نتفلیکس غریبه نیست ، زیرا او قبلاً در این مجموعه موفق ظاهر شده است چیزهای عجیب. کلاین فقط با 23 سال سن با نقش فعلی خود هواداران را بدست آورد بانک های خارجی فصل اول و تابستان امسال برای فصل دوم برمی گردد. اولین نقش او در نمایش بزرگ در این فیلم بود غول در سال 2019 بازگشت و او نیز در این فیلم بود پسر حذف شد در سال 2018. به نظر می رسد که اوضاع برای کلین به خوبی پیش می رود ، زیرا او باید در فیلم Blumhouse نیز دیده شود زمانی در جزیره استاتن بود.

مرتبط: Knives Out 2 دارای Leslie Odom Jr. از کار با همسرش در پارک مرکزی کاترین هان هیجان زده است

چه زمانی چاقو در خارج در سال 2019 به صفحه نمایش بزرگ آمد ، هیچ کس نمی دانست که چه انتظاری داشته باشد ، اما یک چیز مطمئناً بود … این با صدای ستاره ای بارگیری شده بود. کریس ایوانز ، دانیل کریگ ، جوزف گوردون جیمز لویت ، دون جانسون و جیمی لی کورتیس به نام چند. این فیلم توسط رایان جانسون نوشته و کارگردانی شده و در ابتدا قرار بود در سال 2005 فیلمبرداری شود ، اما چندین پروژه دیگر مانع آن شد.

این فیلم با فروش بودجه ای کمتر از 40 میلیون دلار ، فروشی عظیم در گیشه داشت و 311.4 میلیون دلار فروش داشت. نیازی به گفتن نیست که صحبت های دنباله ای همچنان در حال چرخش است و جانسون هم اکنون در حال کار بر روی فیلمنامه ای است. س wasال این بود که “چه موقع منتشر خواهد شد؟” وارد Netflix شوید.

مثل فیلم اول ، چاقو 2 همچنین یک ترکیب انبوه با نام هایی مانند ادوارد نورتون ، کیت هادسون ، دیو باوتیستا و دانیل کریگ وجود خواهد داشت. آنها با نتفلیکس عمیق در جیب خود فرو می روند و 450 میلیون دلار حق تحویل می گیرند چاقو 2 و چاقو 3، جای تعجب نیست که بازیگران با نام های موجود در لیست “A” در حال رشد هستند (لطفا قیمت های ما را دوباره افزایش ندهید.)

اگرچه فیلم جدید هنوز عنوان رسمی ندارد و جزئیات پیرامون آن بسیار کم است ، اما می دانیم که تنها ارتباط با فیلم اول شخصیت دانیل کریگ ، کارآگاه بنوئات بلانک است. همچنین این یک داستان کاملاً مرموز جدید است.

ج بانک های خارجی Breakthrough Cline که آخرین نام بزرگی است که به جمع بازیگران پیوسته است ، واضح است که نتفلیکس و همچنین فیلم بعدی سهم بزرگی در این فیلم داشته است. همچنین واضح است که نتفلیکس کار با Cline را دوست دارد و بر اساس وضعیت فعلی آن در این شرکت ، به احتمال زیاد مدت طولانی خواهد بود.

آیا با اضافه شدن ستارگان بزرگ هالیوود به فیلم های Netflix ، آیا این تعداد بازیگر و بازیگر زن بیشتری به سرویس پخش جریانی یا سرویس های دیگری مانند Hulu ، Peacock ، Disney + و دیگران می آید؟ واضح است که تجارت فیلم در چند سال گذشته تغییر کرده است و این شرکت ها آماده شرط بندی بزرگ روی نام های بزرگ هستند. شما چی فکر میکنید؟

مباحث: Knives Out 2، Knives Out

[ad_2]