Firestarter First Look ستاره فناوری اطلاعات ، رایان کیرا آرمسترانگ را در نقش چارلی نشان می دهد

[ad_1]

بازسازی Firestarter آتش افروز اصلی خود را در یافت این فصل دوم است ستاره رایان کیرا آرمسترانگ. آرمسترانگ از اقتباسی از استیون کینگ به اقتباس دیگر می رود ، در آلبوم جدیدی شرکت می کند آتش انداز در نقش چارلی ، نقش درو باریمور در اقتباس اصلی فیلم. عکسی از آرمسترانگ با لباس سوخته برای اولین بار فاش شد که نشان می دهد این بازیگر جوان قبلاً کار روی پروژه را آغاز کرده است.

آرمسترانگ که پیش از این به عنوان یک کودک کودک تاسیس شده بود ، پیش از این در دنباله ترسناک ظاهر شده بود این فصل دوم است مانند دختربچه ای که توسط پنی وایز معیوب شده است وقتی که او را برای بازی توپ در زیر سکوها فریب می دهد. وی پس از شروع فعالیت بازیگری خود در سال 2015 ، با بسیاری از افراد مشهور هالیوود مانند جولی تیمور ، جولیان مور ، آلیشیا ویکاندر ، تیموتی هاتون ، بیل اسکارگارد ، آماندا سیفرید ، میلو ونتیمیگلیا ، کوین کاستنر ، کریس پرات ، اسکارلت کار کرده است. یوهانسون ، بتی گیلپین و جی کی سیمونز.

مرتبط: Firestarter Remake با راه اندازی ویدیوی Fiery Set تولید Blumhouse شروع به تولید می کند

آتش بازسازی تصویر

طرفداران ترسناک نیز تشخیص خواهند داد رایان کیرا آرمسترانگ برای نقش او در فصل دهم از داستان ترسناک آمریکایی. از دیگر نقش های برجسته وی می توان به آن با E، افتخارات، بین دیگران. ریان ، دختر دکتر برتا باچیچ و دین آرمسترانگ ، بازیگر ، همچنین عاشق مدرسه است ، وقتی مشغول بازی شخصیت در پروژه های ترسناک و فیلم های دیگر نیست ، با دوستانش فوتبال بازی می کند ، نقاشی می کشد ، شنا می کند و یک احمق کامل است.

بر اساس رمانی به همین نام از استیون کینگ همراه با اقتباس قبلی فیلم ، آتش انداز یک دختر جوان (آرمسترانگ) را دنبال می کند که توانایی های پیروکینتیک را پیدا می کند و توسط یک سازمان مخفی دولتی ربوده می شود که می خواهد از هدیه قدرتمند خود به عنوان سلاح استفاده کند. در این فیلم زک افرون نیز بازی می کند (بسیار شیطانی ، تکان دهنده شیطانی و پست، بزرگترین کارآگاه) به عنوان پدر چارلی و مایکل گریس (یک هندی وحشی، آبشارهای رادرفورد، یک کارآگاه واقعی) به عنوان مرغ Rainbird.

کیت توماس (بیداری) کارگردانی می کند آتش انداز با استفاده از فیلمنامه نوشته شده توسط اسکات تیمز (هالووین می کشد، صاف کنید) جیسون بلوم و برنده اسکار آکیوا گلدزمن تهیه کنندگی می کنند. مارتا د لاورنتیس ، که به عنوان همکار تهیه کنندگی اقتباس اصلی فیلم 1984 ، تهیه کننده اجرایی است. این فیلم همکاری بین Universal Pictures ، Blumhouse و Weed Road Pictures است.

اصلی آتش انداز این فیلم به کارگردانی مارک ال لستر و نویسندگی استنلی مان ساخته شده است. درو باریمور در یکی از اولین نقش های خود به عنوان ستاره کودک نقش چارلز را بازی کرد و همچنین در این فیلم نام های دیگری مانند مارتین شین ، هدر لاک لیر ، فردی جونز ، آرت کارنی ، جورج سی اسکات ، لوئیز فلچر و دیوید کیت نیز بازی کرد. این فیلم نتوانست استقبالی را که در استودیو انتظار داشتند قبول کند ، زیرا حتی استیون کینگ گفت این فیلم “یکی از بدترین” اقتباس های ساخته شده بر اساس کتاب های او بود.

کارگردان بازسازی کیت توماس در مصاحبه با CinemaBlend درباره فیلم اصلی گفت: “من این فیلم را به عنوان نمونه عالی ساخت فیلم در آن زمان از نظر اقتباس از این کتاب می بینم.” “این کتاب از نظر نحوه گسترش و نحوه ورود و خروج شخصیت ها به کتاب بسیار نزدیک است. وجود من و افرادی که” فکر می کنم بعد از اما امیدوارم که آنها هم این کار را دوست داشته باشند. “

تاریخ اکران جدید هنوز تعیین نشده است آتش انداز. با تولید در حال انجام ، امیدواریم که به زودی با برخی از فیلم های واقعی که خیلی هم عقب نیستند ، تاریخ نخست را بدست آوریم. این خبر از بلوم هاوس به ما می رسد.

مباحث: Firestarter ، Blumhouse

[ad_2]