Eternals مارول از طرفداران MCU می پرسد: “همه آنها کجا بوده اند؟”

[ad_1]

اولین تریلر Eternals سرانجام هفته گذشته سقوط کرد و اولین نگاه به تیم ابرقهرمانی MCU را برای مخاطبان ایجاد کرد. این تریلر به کارگردانی کارگردان برنده اسکار Chloé Zhao و با بازی یکی از چشمگیرترین بازیگران گروه تاریخ مارول ، طرفدارانی دارد که از دیدن فیلم روی صفحه نمایش بسیار هیجان زده می شوند ، بسیاری فکر می کنند ممکن است یکی از بهترین استودیوها باشد . اما بسیاری از طرفداران در مورد هر آنچه در MCU اتفاق افتاده است سوال بسیار مهمی را می پرسند. “آنها کجا بوده اند؟”

یکی از داغترین نکات برای گفتگو در مورد آن ابدی تریلر جایی است که موجودات ابرقدرت روی زمین چندین موجود بزرگ را پشت سر گذاشته اند. اگرچه برخی اشاره می کنند که آنها علاقه ای به درگیر شدن ندارند ، اما این باعث شده بسیاری تعجب کنند که چه چیزی باعث می شود که اکنون آنها از پنهان کاری خارج شوند و چگونه می توانند پس از مشاهده چنین تخریبی به دست اولترون و تانوس با خود زندگی کنند.

مرتبط: تریلر Marvel Eternals در یک روز 77 میلیون بازدید به دست آورد

ثانوس حتی موفق شد نیمی از زندگی را در کل کهکشان نابود کند و احتمالاً جاویدان همچنان کنار میز خود بنشینند ، غذا بخورند و بایستند و در ساحل حماسی به نظر برسند. این تریلر حتی نشان می دهد که جاویدان می دانند انتقام جویان چه کسانی هستند ، حتی نام افرادی مانند Iron Man و Captain America را انکار می کنند ، این بدان معناست که فیلم باید بهانه بزرگی ارائه دهد که چرا آنها هرگز نیازی به مداخله نداشتند.

این س theال را مطرح می کند که آیا یکی از این موارد وجود دارد؟ ابدی تحت تأثیر پاک شدن زندگی ثانوس قرار گرفته است؟ یا اینکه آنها به نوعی محافظت می شوند و بنابراین به تماشای بازی راضی هستند؟ آیا آنها به نوعی می دانستند که در نهایت همه چیز درست خواهد شد؟ چگونه یک تریلر کوتاه می تواند منجر به این همه مسائل لجستیکی شود؟

در واقع ، با رشد و گسترش جهان سینمایی مارول ، این مشکلات همچنان بروز خواهند کرد ، بسیاری از آنها قبلاً س similarالات مشابهی را مطرح می کنند کاپیتان مارول برای اولین بار ارائه شد و با این وجود نمی توان تعجب کرد که شاید داشتن آن ساده تر بوده است ابدی به یاد داشته باشید که آنها تاکنون چه کسانی هستند ، شبیه آنچه در برخی از تکرارها در کمیک ارائه شده است.

استودیوی مارول ابدی یک تیم هیجان انگیز جدید از ابرقهرمانان در دنیای سینمایی مارول ، بیگانگان باستانی که هزاران سال به صورت پنهانی روی زمین زندگی می کنند ، وجود دارد. به دنبال وقایع انتقام جویان: بازی نهایی، یک فاجعه غیر منتظره آنها را از سایه مجبور می کند تا علیه باستانی ترین دشمن بشریت ، انحرافات ، حرکت کنند.

نمایش MCU شامل یک گروه برجسته ، از جمله ریچارد مادن به عنوان ایکاریس قادر متعال ، جما چان به عنوان عاشق بشریت سرسی ، کومایل نانجانی به عنوان پروانه فضایی کینگو ، لورن ریدلوف به عنوان Macari سریع ، برایان تیری هنری به عنوان رهبر معنوی مخترع آژاک ، لیا مک هیو به عنوان جوان ابدی ، کوریس اسپریت ، دون لی به عنوان گیلگمش توانا ، باری کیون به عنوان دورویگ دورتر و آنجلینا جولی به عنوان جنگ شدید تنا ، با کیت هرینگتون در نقش دین ویتمن ، همچنین به عنوان شوالیه سیاه شناخته می شود .

اگرچه ما فقط یک اشاره کوچک به داستان می دهیم ، اما بسیاری از آنها نمی توانند چشم از تصاویر فیلم بردارند ، چیزی که گاهی اوقات ممکن است در جهان سینمایی مارول از دست برود.

مورد دیگری که توجه بسیاری را به خود جلب کرد ، اولین حضور آنجلینا جولی نماد هالیوود در مقابل MCU بود که شخصیت Tena می تواند هر سلاحی از انرژی کیهانی را تشکیل دهد.

در واقع ، برای برخی ، حضور آنجلینا جولی بیش از حد کافی است که آنها را به وجد بیاورد ابدی.

ژائو که توسط افسانه مارول ، جک کربی ، توسعه یافته است ، این موضوع را فاش کرد ابدی به شدت تحت تأثیر هنرمند برجسته کتاب های کمیک قرار خواهد گرفت ، که می گوید ، “جک کربی و تخیل او ، کارهای شگفت انگیز او واقعاً در قلب این موضوع است.” ژائو همچنین فاش کرد که این فیلم بر اساس بنیادی است که توسط MCU گذاشته شده است. “علاوه بر این ، آنچه مارول استودیو ساخته است ، این سفر شگفت انگیز است که آنها طی کرده اند. و علاوه بر این ، من طرفدار MCU هستم. و سپس من طرفدار ژانر هستم ، اما همچنین بزرگ می شوم با فیلم های علمی تخیلی و مانگایی و فانتزی. و چگونه می توانیم این ذوب بزرگ را بگیریم و چیزی درست کنیم که ممکن است کمی متفاوت باشد؟ این فقط یک چیز هیجان انگیز بود ؛ همه ما به دنبال انجام آن بودیم. خواهیم دید “

ابدی قرار است به عنوان بخشی از مرحله چهارم MCU در 5 نوامبر 2021 در ایالات متحده آزاد شود. گفته می شود که این دنباله در حال ساخت است.

عناوین: ابدی[ad_2]