Eternals در کیت درخواست MCU Harrington کاری واقعا متفاوت انجام می دهد

[ad_1]

از جانب عنکبوت فاز چهارم MCU آغاز شد ، به نظر می رسد گروه مارول دائماً جوک هایی را در مورد بیشتر و بیشتر فیلم های آینده خود پخش می کرد ، که اگر همه گیری کووید نبود ، بسیاری از آنها قبلاً در سینماها بودند. این یکی از بزرگترین و مورد انتظارترین است ابدیبا کیس گروهی ، طرح مرموز و مقیاس حماسی ، و کیت هرینگتون به روشی معمولی و معتدل در Marvel ، اطلاعاتی در مورد فیلم و شخصیت آن شوالیه سیاه به اشتراک می گذارد. او به طور خاص به داستان قبلی اشاره کرد که فیلم کاری را انجام می دهد که قبلاً در MCU دیده نشده بود.

“من از طرفداران بزرگ MCU هستم. بنابراین وقتی آنها می زنند ، بسیار هیجان انگیز است.” کیث هرینگتون گفت. “من نمی خواهم دلیل علاقه خود به او را توضیح دهم ، زیرا ارزش زندگی من بیشتر از آن است که به شما بگویم. اما چیزی که من را در این قطعه علاقه مند کرد این بود که کارگردان آن کلوئی ژائو بود. من با او ملاقات کردم و من با او صحبت کردم و او بسیار تحت تأثیر او قرار گرفت. بازیگران فیلم فوق العاده ، در مقیاس بزرگ و متنوع بودند. آنها به نظر می رسید که با این فیلم واقعا کاری متفاوت انجام می دهند. من نمی توانم در مورد آن چیز زیادی به شما بگویم ، اما ما آن را قبل از همه گیری شلیک کردیم. “سرانجام بسیار ناامید کننده بود که اینقدر دفع شد. اما اکنون من به زودی ادامه می دهم و کمی در مورد آن مطبوعات انجام می دهم ، و این واقعاً هیجان انگیز است.”

مرتبط: جما چان در مورد بازی یک شخصیت متفاوت MCU در مارول ابدی صحبت می کند

بازیگران فیلم Eternals بزرگترین فیلم در فیلم های متولد مارول هستند ، زیرا برخلاف بسیاری از داستان های مشابه ، این فیلم تنها یک شخصیت اصلی مانند مرد آهنی یا کاپیتان آمریکا را نشان نمی دهد ، حتی نگهبانان کهکشانگروه “مرد” نزدیک نمی شود ابدی با لیست خود شامل کیت هرینگتون ، ریچارد مدن ، جما چان ، آنجلینا جولی ، سلما هایک ، کومایل نانجیانی ، لورن ریدلوف ، برایان تایری هنری ، بری کیوگان ، ما دونگ سئوک و لیا مک هوگ.

دیزنی همچنین فاش کرد که برخلاف موارد مشابه عنکبوت،،ابدی این فقط یک نسخه تئاتری خواهد بود و نظم و ترتیب همه چیز پس از چاپ همزمان بسیاری از فیلم ها پس از همه گیری برقرار خواهد شد. اگرچه هنوز برخی تردیدها در مورد تاثیرات جهش های آینده Covid بر نسخه های منتشر شده در ماه های سپتامبر و اکتبر وجود دارد ، اما به نظر می رسد که دیزنی در نوامبر همه چیز را خوب می کند ابدی برای نگه داشتن صفحه بزرگ بدون پشتیبان گیری از Disney + Premier Access.

اگرچه هنوز چیزی برای بخشیدن وجود ندارد ابدی، انتظارات عظیمی در فیلم وجود دارد که بتواند جهت گیری مرحله چهارم MCU را در پشت صحنه نشان دهد. شانگ چی و رویدادهای لوکیبه اولین تریلر با تعداد بازدیدهای خود رکوردها را شکست و اگرچه عمداً نامشخص بود ، اما سر و صدا برای فیلم ایجاد کرد ، که فقط در حال حاضر ادامه خواهد داشت عنکبوت و مجموعه ای از مجموعه های دیزنی + که جهان را گسترش می دهند. با توجه به فرصت های زیادی که اکنون به لطف جهان چندگانه باز شده است ، ما فقط می توانیم منتظر بمانیم و ببینیم که چگونه این امر تأثیر می گذارد ابدی وقتی در 5 نوامبر 2021 وارد سینماها می شود. این خبر از آنجا می رسد ComicBook.comبه

موضوعات: جاودانه

[ad_2]