Dungeons & Dragons Star Rege-Jean Page تنظیم مجدد “درخشان” برای بازپرداخت وام را ستود

[ad_1]

بریجتون Regé-Jean Page و رهبر برجسته Dungeons & Dragons در حال اقتباس از جنگهای اژدها در اقتباس آینده بازی محبوب نقش آفرینی هستند. این بازیگر که به طور مختصر درباره زمان خود تاکنون کار بر روی فیلم فانتزی که مدتها انتظار آن را می کشید ، صحبت کرد ، برای پرداخت صورتحساب خود از طریق هنر تخریب اژدها ، هیجان زده به نظر می رسید.

“این یک کار درخشان است. من به معنای واقعی کلمه وام خود را با مبارزه با اژدهای خیالی می پردازم.”

مرتبط: فیلم “سیاه چال ها و اژدها” در حالی که کارگردان تصویر اول را به اشتراک می گذارد ، شروع به فیلمبرداری می کند

حداقل یکی پرشور سیاهچالها و اژدهاها fanbase اکنون می تواند مطمئن باشد که یکی از عناصر اصلی و اصلی بازی را از دست ندهید. اکنون فقط منتظر به روزرسانی در مورد سیاه چال ها هستیم …

کارگردان جان فرانسیس دالی همچنین فاش کرد که روی او کار می شود بریجتون که آنها را به سمت بازیگر جذب کرد. دالی با بیان اینکه “رگی-ژان پیج” به طور طبیعی نوعی احساس کرامت و قهرمانی متناسب با خیال پردازی نشان می دهد ، “به نظر نمی رسید او از هجوم توجه نگران باشد. او واقعاً مرد خوبی است که مکانیک ستاره ها را می داند.” “ژانر”

باردار طولانی سیاهچالها و اژدهاها این فیلم سرانجام سال گذشته با آوردن پیشرفت کرد شب بازی کارگردانان جاناتان گلدشتاین و جان فرانسیس دالی ، با دو نفر برای نوشتن و کارگردانی پروژه پیوستند. اگرچه درباره کارگردانی فیلم اطلاعات زیادی در دست نیست ، اما بازیگران به آرامی با افرادی مانند کریس پاین ، میشل رودریگز ، عدالت اسمیت ، رگی-ژان پیج هانت گرانت و سوفیا لیلیس متحد می شوند تا نقش برجسته بازی زنده را به صفحه نمایش بزرگ برسانند.

در حال حاضر ، جزئیات مربوط به شخصیت ها نیز کم است ، اما از آن زمان مشخص شده است که لیلیس در نقش شخصیتی به نام دوریک و هیو گرانت در نقش آنتاگونیست فیلم Forge Fletcher بازی خواهند کرد. همچنین تأیید داریم که سرانجام فیلمبرداری در اوایل آوریل آغاز شد. 2021 در ایسلند ، و عکس اصلی از اواخر همان ماه در بلفاست ، ایرلند شمالی آغاز می شود.

در حالی که جزئیات این طرح مخفی مانده است ، گلدشتاین و دالی ایده ای از لحن فیلم ارائه می دهند ، در حالی كه كارگردان قصد دارد یك فیلم سرگرم كننده بسازد در حالی كه از كمدی زیاد پرهیز می كند. جاناتان گلدشتاین فاش کرد: “ما می خواهیم سرگرم کننده باشد. این یک کمدی نیست و در مورد آن است ، اما این یک فیلم اکشن-فانتزی با عناصر و شخصیت های کمدی زیادی است که امیدواریم مردم واقعاً وارد شوند و از تماشای ماجراهای خود لذت ببرند.”

“جان فرانسیس دالی” افزود: “D&D چنین نگاه منحصر به فردی به ژانر فانتزی است ، جایی که از نظر افرادی که آن را بازی می کنند و نحوه صحبت آنها با یکدیگر معاصر است.” “بنابراین ما هرگز نمی خواستیم ژانر فانتزی را دستکاری کنیم یا آن را دور بیندازیم. اما ما می خواستیم راهی دیگر پیدا کنیم که لزوما قبلاً آن را ندیده بودیم. فقط این است که قالب Dungeons & Dragons بسیار جالب و سرگرم کننده است و همه چیز مهم است فکر کردن و فکر کردن. زیر پایتان و کشف راهکارهایی برای کار کردن بعد از سقوط آنها. روحیه زیادی برای آنچه که ما می خواهیم در فیلم قرار دهیم وجود دارد

سیاهچالها و اژدهاها در ابتدا قرار بود اواخر امسال در 23 جولای 2021 منتشر شود ، اما از آن زمان تاخیرهای زیادی را متحمل شده است. این پروژه در ابتدا به نوامبر 2021 موکول شد ، تا اینکه به دلیل ادامه وضعیت جهانی دوباره در 27 مه 2022 به تعویق افتاد. تاریخ اکران تئاتر برای سیاهچالها و اژدهاها اکنون برای 3 مارس 2023 تنظیم شده است. این از طرف ما می آید تنوع.

https://screenrant.com/rege-jean-page-dungeons-dragons-movie-fight-reaction/

موضوعات: سیاه چال ها و اژدها

[ad_2]