Daredevil Star تریلر Secret Cameo در Spider-Man: No Way Home را رد می کند

[ad_1]

چارلی کاکس می گوید که او نیست مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست تریلر ، شایعات مبنی بر وجود یک بازیگر مخفی مانند مت مرداک را تکذیب کرد. به مدت سه فصل در نتفلیکس ، کاکس نقش مرداک را در سریال معروف مارول بازی کرد یک جسوراما مشخص نیست که آیا ما آن را دوباره در MCU خواهیم دید. شایعاتی مبنی بر حضور او در این نقش وجود دارد راهی به خانه نیست، اما این به طور رسمی تأیید نشده است.

در نقطه ای از تریلر جدید ، پیتر پارکر توسط پلیس مورد بازجویی قرار گرفت. این عکس نشان می دهد که دست های دیگری در پیراهن سفید با کراوات مشکی به پرونده سنگینی روی میز برخورد می کند ، اگرچه چهره او را نشان نمی دهد. این منجر به گمانه زنی شد که دستان کاکس با مت مرداک است که احتمالاً وکیل پیتر بوده است. با توجه به راز مارول در مورد فیلم ، سخت است که بگوییم چه چیزی درست است و چه چیزی نه ، اما کاکس تأکید می کند که ساعد های نشان داده شده در تریلر مال او نیست.

مرتبط: مرد عنکبوتی: هیچ راهی در خانه ستاره به طور تصادفی چند اسپویل بزرگ را رها می کند؟

“من می توانم به شما قول دهم که این ساعد من نیست.” چارلی کاکس ComicBook.com با ذکر لحظه ای در تریلر گفت. البته ، این لزوما به این معنا نیست که کاکس در فیلم مت مرداک در فیلم ظاهر نمی شود ، حتی اگر کاکس در اینجا حقیقت را بگوید. این به سادگی به این معناست که در بازی اول از بازی Daredevil نامی برده نشده است راهی به خانه نیست تریلر ، حداقل در این صحنه خاص. با این حال ، شایان ذکر است که کاکس قبلاً دخالت خود را رد کرده بود.

کاکس قبلاً به ComicBook.com گفته بود: “من این شایعات را نشنیده ام ، اما مطمئناً با Brave من نیست. من در این مورد دخیل نیستم.” “اگر این درست است ، این با من نیست. این با یک بازیگر دیگر است. به عنوان یکی از طرفداران فیلم های مارول ، من چیزهای کوچکی را که در آنجا و آنجا ظاهر می شوند دوست داشتم ، اما از آنجا که در Netflix بودیم ، نمی توانیم کارهای بیشتری انجام دهیم. دلایل حقوقی ، نمی دانم چرا. اما من ایده این را دارم که جسیکا و مت در پس زمینه ظاهر شوند یا مت به عنوان وکیل مشاور پیتر پارکر ظاهر شود. این واقعاً عالی خواهد بود. “

به کارگردانی جان واتس و نویسندگی کریس مک کنا و اریک سامرز ، مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست تام هالند را در نقش پیتر پارکر ، زندایا در نقش ام جی ، ماریسا تومی در نقش خاله می و جیکوب باتالون در نقش ند لیدز را در میان دیگر ستاره های بازگشت باز می گرداند. بندیکت کامبربچ در نقش دکتر استرنج ظاهر می شود ، اگرچه برخی از طرفداران این نظریه را مطرح می کنند که در واقع او در تریلر نیست ، زیرا در فیلم معرفی چندجهانی آمده است.

با توجه به جهان چندگانه ، شخصیت های مختلف از واقعیت های جایگزین ظاهر می شوند. این تریلر بازگشت آلفرد مولینا را به عنوان Doc Oak از فیلم Sam Raimi تایید می کند مرد عنکبوتی 2، و شروران دیگر از این جهان نیز قلاب شدند. شایعه شده است که توبی مگوایر و اندرو گارفیلد به عنوان گزینه های مربوط به پیتر پارکر ظاهر می شوند ، احتمالاً برای کمک به نسخه هلندی در برابر همه این شرور. شایعات زیادی در مورد ورود احتمالی دیگر شخصیت ها وجود دارد که ظاهرا مت مورداک از چارلی کاکس را شامل می شود.

مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست انتظار می رود در 17 دسامبر 2021 روی پرده سینما برود. در همین حال ، کاکس را می توان در نقش بعدی خود دید بستگان در 9 سپتامبر به AMC + سقوط می کند. این خبر از ما می آید ComicBook.comبه

موضوعات: مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست

[ad_2]