Camilla Cabello در نگاه اول سیندرلا در شروع مجدد افسانه ای است که پاییز امسال به آمازون می آید

[ad_1]

اولین تصاویر از خواننده Camilla Cabello به عنوان سیندرلا در آخرین مفهوم داستان کلاسیک منتشر شده است ، همچنین اجازه می دهد تا نگاهی نیکولاس گالیسین به عنوان شاهزاده زیبا و جذاب او. این فیلم به کارگردانی کی کانن کارگردانی کرد که موفق به فرار از موسیقی شد پیچ عالی، برای اولین بار در آمازون پرایم در ماه سپتامبر برگزار شد و در آن گروهی شامل بیلی پورتر ، ایدینا منزل ، پیرس برازنان و مینی درایور حضور داشت.

ممکن است به نظر برسد که از زمان بازآفرینی داستان خود دیزنی در تابستان 2015 ، بازسازی های زیادی از تخیل جادویی به ما داده شده است ، اما طبق یک اعلامیه مطبوعاتی ، تصاحب شاهزاده خانم که کفش های دمپایی را از دست می دهد کانن ممکن است یک چیز کوچک باشد. از بازسازی مستقیم دیزنی اعتبار این فیلم جدید جیمز کوردون است که تهیه کنندگی را نیز به عهده دارد ، که خود باعث یک نکته جذاب جذاب می شود ، اگر نه چیز دیگری.

مرتبط: مراحل شرارت سیندرلا یک فیلم دیزنی را به طور زنده از تیم بارب و استار دریافت کنید

Cinderella Camilla Cable Amazon Prime

در ابتدا قرار بود این فیلم در فوریه سال جاری به سینماها بیاید ، اما ماه های آخر بیماری همه گیر COVID-19 منجر به نوعی تاخیر شده است که در سال گذشته بیشتر صنعت را تحت تأثیر قرار داده است. در اوایل این ماه ، اعلام شد که استودیوی آمازون حق نمایش را خریداری کرده است تا به آن اجازه دهد مستقیماً به سرویس Prime Video خود برود.

آمازون خرید انحصاری خود را در بیانیه مطبوعاتی که شامل اولین تصاویر از آنچه در پاییز انتظار می رود ، اعلام کرد. اولین تصویر نشان داد کامیلا کابلو، ظاهراً در وسط آهنگ ، چون شاهزاده خانم افسرده قبل از دختر شدن عاشق می شود شاهزاده رابرت (گالیتزین) عاشق می شود. تصویر دوم این زن و شوهر را نشان می دهد که در حالی که داستان جادویی اتفاق می افتد با چشمان یکدیگر نگاه می کنند

سیندرلا Camilla Cabello آمازون تصویر نخست # 2

این نشریه در ادامه جزئیات آنچه انتظار می رود از این نگاه جدید معاصر تاریخ انتظار داشته باشد را بیان کرد.

سیندرلا یک کلاسیک است که همه ما آن را می شناسیم و دوستش داریم ، اما این بار با یک پیچ و تاب منحصر به فرد مدرن و با بازی پر هیجان Camilla Cabello و بازیگران همه ستاره ها. جیمز کوردون ، تهیه کننده و تیم کارگردان ، این داستان مورد علاقه را برداشتند و با یک دیدگاه تازه و قدرتمند ، که طنین انداز مخاطبان و خانواده های سراسر جهان را دارد ، دوباره کار کردند. ما نمی توانستیم بیشتر از مشتری های جهانی که آواز و رقص می خوانند همراه با تجدید نظر در مورد این داستان کلاسیک توسط کارگردان کی کان هیجان زده شویم. “

اگرچه این فیلم ظاهرا شامل هیچ یک از آهنگهای شناخته شده از Disney Animated Classic نیست ، اما انتشار تأیید کرد که آوازهای زیادی وجود خواهد داشت ، که شامل نسخه های جلدی “برخی از پرفروش ترین هنرمندان موسیقی در تمام دوران” است ، و همچنین شماره های اصلی که توسط ستاره موسیقی Idina Menzel و Cabello نوشته شده است.

امروزه ، معمولاً مشاهده تلاشهایی برای به روزرسانی داستانهای کلاسیک با تنظیمات مدرن و تصاویر متنوعی از شخصیتهایی که همیشه مطابق با سلیقه طرفداران نسخه اصلی نیستند ، اما غالباً مورد توجه و استقبال نسل جدید قرار می گیرند ، غیر معمول نیست. با داشتن یک سیندرلا لاتین روی کارتها و “Fab G” بیلی پورتر ، با گرفتن مادربزرگ پری سنتی ، به نظر می رسد این سیندرلا نظرات طرفداران جدید و قدیمی را بار دیگر تقسیم خواهد کرد. سیندرلا در ماه سپتامبر در آمازون پرایم منتشر می شود.

سیندرلا Camilla Cabello آمازون تصویر نخست # 3

موضوعات: سیندرلا ، آمازون نخست ، پخش جریانی

[ad_2]