Blumhouse M3GAN AI Thriller قفل دیوانه آسیایی های ثروتمند را برای دستیابی به موفقیت Ronnie Chieng

[ad_1]

بازیگر رونی چینگ بر آسیایی پولدار دیوانهو کمدین آسیایی آمریکا را نابود می کند!شهرت در فیلم جهانی پرتاب شد M3GAN از این محصول به عنوان یک تریلر ترسناک فناوری یاد شده است. آکلا کوپر ، که در مورد آن نوشت لوک کیج ، راهبه 2همینطور آینده بدخیم، فیلمنامه را نوشت. جرارد جان استون که پیش از این کار می کرد ، نقش کارگردان را بر عهده خواهد گرفت یک خانهاین فیلم براساس داستان کارگردان افسانه ای ترسناک جیمز وان ساخته شده است.

که در M3GAN، آلیسون ویلیامز داستان را به عنوان Gemma ، یک متخصص رباتیک بسیار باهوش در یک شرکت اسباب بازی هدایت می کند. از هوش مصنوعی یا هوش مصنوعی برای توسعه عنوان M3GAN استفاده می کند. این خلاقیت یک عروسک زندگی است که برای خلق بهترین دوست کودک و بهترین متحد والدین ایجاد شده است. پس از آنکه جما به طور غافلگیرکننده حضانت خواهر یتیم خود را دریافت کرد ، برای کمک به اختراع خود متوسل می شود. این تصمیم نتیجه وحشتناکی برای شخصیت ها خواهد داشت.

مرتبط: M3GAN آلیسون ویلیامز را برای یک کابوس عروسک زنده به بلوم هاوس بازگرداند

جیمز وان و جیسون بلوم بار دیگر در حال پیوستن به یکدیگر برای تولید هیجان انگیز فناوری AI هستند. مایکل کلیر از شرکت تولید کننده One Atomic Monster تهیه کننده اجرایی پروژه خواهد بود. جادسون اسکات به عنوان چوپان شرکت فعالیت خواهد کرد. برای Blumhouse ، رایان تورک تهیه کننده اجرایی خواهد بود. برای Divide / Conquer ، آدام هندریکس و گرگ گیلارت تهیه کنندگان اجرایی خواهند بود. همچنین ، مارک کوچر و آلیسون ویلیامز در زمینه تهیه کنندگان اجرایی همکاری خواهند کرد. این پروژه ارتباطی بین Blumhouse ، Monster Atomic و Divide / Conquer.U خواهد بود

او برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازیگر رونی چینگ ، وظیفه مضاعفی دارد که هم بازیگر است و هم کمدین. وی در Johor Bahru ، مالزی متولد شد. وی در درجه اول در منچستر ، نیوهمپشایر ، همراه با سنگاپور بزرگ شد. وی از دانشگاه ملبورن استرالیا با لیسانس حقوق و لیسانس بازرگانی فارغ التحصیل شد. Chieng تعداد زیادی تور جهانی تئاتر کمدی در استرالیا ، نیوزیلند ، سنگاپور ، مالزی ، هنگ کنگ ، هند ، کانادا و لندن فروخته است.

وی در جشنواره Just For Laughs در ملبورن ، جشنواره بین المللی کمدی ، جشنواره Edinburgh Fringe ، تئاتر SOHO در لندن ، خانه اپرای سیدنی ، تالار شهر ملبورن ، تئاتر Elmore در سیدنی و سالن کنسرت Esplanade در سنگاپور بازی کرده است. .U

چینگ پس از استخدام برای نمایش روزانه با ترور نوح در کمدی مرکزی ، به نیویورک نقل مکان کرد. بدون ارتباط با ریزه کاری های طنز خود ، 11000 دلار ضرر کرد. در سال 2016 ، “10 کمیک برای تماشای” Variety نامگذاری شد. او به وضوح می داند که وقتی صحبت از کمدی می شود چه می کند. او همچنین یکی از نویسندگان مشترک است و در نمایشی با محوریت خود شرکت می کند به نام ” رونی چینگ: دانشجوی بین المللی، که از ABC در استرالیا ، BBC ، Comedy Central در آسیا و Comedy Central در ایالات متحده پخش می شود.

در سال 2018 ، او در یک فیلم کمدی محبوب بازی کرد آسیایی پولدار دیوانهکه به خودی خود بر اساس کتاب پرفروش کوین کوان ساخته شده است. پس از عنوان خاص خود Netflix ، کمدین آسیایی در حال نابودی آمریکا استآزاد شد ، او برای ایجاد سه پیشنهاد ویژه دیگر قراردادی را با غول جریان امضا کرد. برای دیدن هم اکنون می توانید تولیدات آمازون را تماشا کنید سعادت. وی همچنین در فیلم مارول شانگ چی و افسانه ده حلقه نیز بازی خواهد کرد.

مباحث: M3GAN ، Blumhouse

[ad_2]