Aquaman Vs. آدم سیاه؟ جیسون موموآ مطمئن است که با راک فیلم خواهد ساخت

[ad_1]

جیسون موموآ می خواهد با فیلم The Rock فیلم بسازد و می گوید این اتفاق می افتد. آکوامن ستاره و دواین جانسون ارتباطات شدیدی با هاوایی دارند و آنها اولین بار در حدود دو دهه پیش با یکدیگر ملاقات کردند. اکنون که هر دو در بالای لیست A هالیوود نشسته اند ، موموآ توضیح می دهد که مدت هاست که می خواهند با هم فیلم بسازند ، فقط تعیین زمان دقیق است.

در طول ظهور اخیر از نمایش امشب با جیمی فالون ، جیسون موموآ درباره دوستی خود با دواین جانسون بحث کنید. این بازیگر فاش کرد که آنها علاقه مند به همکاری هستند اما متأسفانه هر دو این روزها بسیار شلوغ هستند. در اینجا چیزی است که او باید در این مورد بگوید.

مرتبط: آیا کمپانی برادران وارنر می آید؟ تا امبر هرد پردرآمدترین بازیگر زن هالیوود شود؟

“خدا ، تقریباً 20 سال پیش با او ملاقات کردم. ما در هاوایی بودیم و ملاقات کردیم. ما یک دوست صمیمی داشتیم ، از این طریق با هم آشنا شدیم. سعی کردیم با هم جمع شویم و با هم فیلم بسازیم. فقط او بسیار شلوغ تر از من است هستم و در حال حاضر کاملاً شلوغ هستم ، بنابراین یکی از آن روزها. “

همانطور که اتفاق می افتد ، سنگ در شرف تبدیل شدن به بخشی از جهان DC است. وی در حال حاضر مشغول فیلمبرداری مورد انتظار است آدم سیاه فیلم سینما. وی همچنین قرار است صداپیشه Krypto Superdog را در انیمیشن صدا کند لیگ قهرمانان حیوانات خانگی DC. وقتی مجری برنامه از جیسون موموآ اصرار کرد که اصرار دارند با هم فیلم بسازند ، بازیگر به او اطمینان داد که روزی این اتفاق خواهد افتاد. او همچنین به شوخی گفت که می تواند کشتی گیر را که به خواست خودش بازیگر شده بود ، صدا کند.

“ما می خواهیم این کار را انجام دهیم و اکنون واقعاً عالی است ، زیرا او به نوعی در جیب من است ، بنابراین من می توانم با او تماس بگیرم و مانند او باشم ،” یو ، آدم سیاه. “”

در واقع ، هر دو مرد به شدت شلوغ هستند. جدای از آدم سیاه، دواین جانسون دیزنی دارد سفر دریایی در جنگل و نت فلیکس اخطار قرمز امسال بیرون میاد او همچنین برنامه تلویزیونی خودش را دارد سنگ جوان پخش NBC که قبلاً برای فصل 2 تمدید شده است. و احتمال کاندیداتوری برای ریاست جمهوری هنوز از جدول خارج نشده است. در همین حال ، جیسون موموآ نمایش خود را در Apple TV + انجام داده است نگاه کن برای فصل 2 برمی گردد و قبلاً برای فصل 3 تمدید شده است تپه اواخر امسال بیرون می آید و او برای تیراندازی آماده می شود آکوامن 2، با عنوان رسمی آکوامن و پادشاهی گمشده.

در مورد اینکه این دو در نهایت برای چه کاری می توانند کار کنند ، ممکن است جواب درست پیش روی ما باشد. در حال حاضر هر دو بازیگر در حال بازی در نقش شخصیت های DC هستند. هیچ دلیلی وجود ندارد که Aquaman و Black Adam در یک نقطه از خط ملاقات کنند. اگرچه به نظر می رسد این مسیر آشکار باشد ، این دو می توانند به راحتی برای چیز دیگری شریک شوند. ممکن است فیلمی درباره یک دوست / پلیس باشد؟ یا شاید جیسون موموآ بتواند به این عمل بپیوندد هابز و شاو 2؟ در هر صورت ، به نظر می رسد موموآ مصمم است که این اتفاق را رقم بزند. فیلم کامل مصاحبه را می توانید از مشاهده کنید نمایش امشب یوتیوب کانال

https://www.youtube.com/watch؟v=KxT5qnbgOPk

موضوعات: آکوامن ، آدم سیاه

[ad_2]