Aquaman 2 به طور رسمی Aquaman and the Lost Kingdom (پادشاهی گمشده) نام دارد

[ad_1]

کارگردان جیمز وان عنوان رسمی را به اشتراک گذاشت آکوامن 2. دومین تور انفرادی جیسون موموآ به عنوان ابرقهرمان نمادین DC نامیده می شود آکوامن و پادشاهی گمشده. این عنوان توسط وانگ در اینستاگرام فاش شد ، او عکسی از یک جلسه تولید اخیر به مناسبت این فیلم پرفروش را به اشتراک گذاشت. تصویری که عنوان را در پس زمینه اقیانوس می بیند ، با عنوان “جزر و مد در حال افزایش است” به اشتراک گذاشته شد.

اگرچه هنوز جزئیات رسمی درباره طرح دنباله این فیلم فاش نشده است ، اما این موضوع چیزی را برای جویدن به ما می دهد تا زمان شروع فیلمبرداری فیلم. آیا شاید “پادشاهی گمشده” به آتلانتیس اشاره داشته باشد؟ در این مرحله مطمئناً جای گمانه زنی وجود دارد. در هر صورت ، این نشان می دهد که همه چیز در مسیر درست پیش می روند. پیش بینی می شود تولید قبل از پایان سال آغاز شود. جدای از جیسون موموآ، امبر هرد بار دیگر در نقش مرا بازی خواهد کرد. علاوه بر این ، پاتریک ویلسون به عنوان Orme باز خواهد گشت. یحیی عبدالمتین دوم نیز به عنوان مانتا سیاه برمی گردد. از دیگر اعضای بازیگران بازگشت می توان به ویلم دافو ، نیکول کیدمن و دلف لوندگرن اشاره کرد.

مرتبط: آیا کمپانی برادران وارنر می آید؟ تا امبر هرد پردرآمدترین بازیگر زن هالیوود شود؟

جیسون موموآ اولین بار با نام آرتور کاری ، شناخته شده نیز شناخته شد آکوامن، البته خیلی مختصر ، در سال 2016 بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت. او سپس به نقش بسیار قابل توجهی در بازگشت لیگ عدالت، که در ابتدا در سال 2017 به سینماها آمد. موموآ بیشتر وقت نمایش در Zack Snyder’s را داشت لیگ عدالتکه اوایل سال جاری از طریق HBO Max منتشر شد. آکوامن در اواخر سال 2018 راه اندازی شد و همچنان به موفقیت چشمگیری دست یافت. این فیلم در سراسر جهان 1.14 میلیارد دلار درآمد کسب کرد و آن را به پردرآمدترین فیلم DC در تمام سال های گیشه تبدیل کرد.

به همین دلیل ، ما نباید تعجب کنیم که جیمز وان تأیید کرد که دنباله در واقع در سینماها اکران می شود. با توجه به اینکه فیلم های DC دوست دارند دختر خفاشی و شوک استاتیک برای HBO Max در حال توسعه هستند ، حداقل ممکن است وجود داشته باشد مقداری سوال در مورد آن با این حال گفته شد که برادران وارنر با داشتن یک صندوق پول نقد بزرگ از ریکرو ، با ندادن به طور بالقوه پول زیادی را روی میز می گذارد آکوامن 2 نوعی نسخه نمایشی انحصاری. بنابراین این قسمت کوچک احتمالاً نباید تعجب آور باشد.

دیوید لزلی جانسون-مک گلدریک نویسنده دنباله این فیلم است. او نه تنها روی فیلم اول کار کرد ، بلکه همکاری کرد جیمز واناز چندین رکورد در جهان جادوها. این شامل طلسم 2 و اخیراً آزاد شده طلسم: شیطان مرا وادار به انجام آن کرد. جیسون موموآ نیز نویسندگی مشترک فیلمنامه را بر عهده داشته است. پیتر صفران با وانگ تولید مشترک خواهد کرد.

سایر پروژه های آتی DC DC شامل این موارد است جوخه خودکشی ، بتمن ، آدم سیاه ، رعد و برق ، زن شگفت انگیز 3 ، Shazam! خشم خدایان، آ سوپرمن راه اندازی مجدد و سوسک آبی. آکوامن و پادشاهی گمشده انتظار می رود که در 16 دسامبر 2022 به سینماها بیاید. هنگام ارائه جزئیات بیشتر ، حتماً شما را در پست خود نگه می داریم. مطمئن شوید که افشا برای خودتان از اینستاگرام جیمز وان.

مباحث: Aquaman 2، Aquaman[ad_2]