8 دقیقه اول فیلم Lin-Manuel Miranda In the Heights Ahead را در HBO Max Premiere تماشا کنید

[ad_1]

او پیش است در ارتفاعات اولین پخش از HBO Max و در سینماها ، 8 دقیقه اول بصورت آنلاین انجام شد. در ارتفاعات یک اقتباس فیلم منتظر مدتهاست که از موزیکال محبوب ساخته شده توسط لین-مانوئل میراندا. شب گذشته ، آهنگ موسیقی 8 دقیقه ای افتتاحیه به طور مستقیم از یوتیوب پخش شد. مدیر جان ام. چو این موضوع را در توئیتر همراه با ارائه حقایق جالب درباره تولید در طول راه اعلام کرد. چو هیجان خود را از پیروان بیشمار خود در توییتر به اشتراک گذاشت.

https://www.youtube.com/watch؟v=8HAR3QBuiiU

“من هرگز فراموش نمی کنم که از بچگی در تئاتر باشم و نگاهی کوتاه به افتتاحیه The Lion King ، Chu در توییتر داشته باشم. “این فقط یک پیش پرده از افتتاحیه نبود و من همیشه آرزو داشتم که روزی این کار را برای مخاطب انجام دهم. بنابراین ، آیا می خواهید افتتاحیه # فیلم در ارتفاعات را ببینید؟ امشب؟ 21:00 PT چطور؟”

مرتبط: عضو ، در ارتفاعات و بدخیم همه به طور نامحدود آهسته هستند

این اولین موزیکال بلند جان چو بود ، اما او فیلم های رقص مانند این را کارگردانی کرد مرحله 2: خیابان هاو فیلم های کنسرت مانند جاستین بیبر: هرگز هرگز نگو. چو شاید بیشتر به دلیل کارگردانی شناخته شود آسیایی پولدار دیوانه، کمدی عاشقانه گیشه و شگفت انگیز. چو همچنین به کارگردانی اقتباس فیلم از شروراما تاریخ انتشار هنوز در هوا است.

در حالی که بیشتر مردم میراندا را با او مرتبط می دانند همیلتون، در ارتفاعات آن را بر روی نقشه قرار دهید و مقدار زیادی از شناخت را به دست آورد. این موزیکال حتی در سال 2008 چهار جایزه تونی از جمله بهترین موزیکال را از آن خود کرد. میراندا در این فیلم نقش اصلی را ندارد اما در کنار اعتبار تولید نقش کمی در نقش پیراژرو دارد. حضور میراندا هنوز در سبک موسیقی هیپ هاپ دیده می شود که در اینجا دیده می شود همیلتون طرفداران خیلی خوب می دانند و باید این موسیقی را به یک موفقیت بزرگ در HBO Max تبدیل کنند.

اولین شماره “در بلندی ها” ما را با Usnavi De La Vega با بازی آنتونی راموس آشنا می کند. Ramos همچنین یکی از اعضای اصلی کارکنان است همیلتونبنابراین او در حال حاضر مهارت های رپ مورد نیاز برای این نقش را دارد. در این شماره ، راموس هنگامی که ما را با خود ، کارهایش و خود واشنگتن هایتز آشنا می کند مستقیماً به دوربین ضربه می زند.

ارتفاعات واشنگتن عمدتا یک محله دومنیکن در شهر نیویورک است ، اما فرهنگ های متنوع بی شماری نیز وجود دارد که آن را به یک جامعه پر جنب و جوش تبدیل می کند. در این شماره ، Usnavi شخصیت های زیادی را به ما معرفی می کند که در این نمایش موزیکال دنبال خواهیم کرد ، از جمله بنی (کوری هاوکینز) ، نینا روزاریو (لسلی گریس) ، ونسا (ملیسا باررا) ، اولگا مردیت (“ابوئلا” کلودیا) و کوین روزاریو ( جیمی اسمیت).)

شماره اولیه به ما می گوید که آنها چه می کنند و مبارزاتشان چیست. او فیلمبردار بودگا است و فرضیه اصلی موسیقی بر او متمرکز است ، تلاش می کند تا آنجا که ممکن است پس انداز کند تا زندگی بهتری داشته باشد. شخصیت های دیگر خطوط داستانی خود را دارند ، مانند کوین ، که سعی می کند پول تحصیلات دانشگاهی دخترش را بدست آورد.

این موزیکال با ادامه افزایش هزینه های زندگی در ارتفاعات واشنگتن ، به مسائل واقعی دیگری مانند جنتریفیلینگ نیز می پردازد. شخصیت های زیادی که در این جامعه زندگی می کنند باعث می شود او احساس زنده بودن کند ، گویی واشنگتن هایتس قهرمان خودش است.

علاقه مندان به کار میراندا یا به طور کلی فقط نمایش های موزیکال ، وقتی این نمایش برتر از 10 ژوئن به سینماها و HBO Max می رود ، می توانند گردبادی داشته باشند. این فیلم در حال حاضر با انتقادات خوبی با امتیاز 96 درصدی Rotten Tomatoes از منتقدین روبرو شده است ، بنابراین بقیه فیلم باید به اندازه تعداد افتتاحیه آن عالی باشد.

مباحث: در Heights ، HBO Max ، پخش جریانی[ad_2]