8 اقتباس آینده از استیون کینگ برای هیجان شما

[ad_1]

آماده شدن، استفان کینگ طرفداران طی چند سال گذشته ، هجوم محتوایی که صرفاً برای سرویس های جریانی تولید می شود ، باعث شده است که نویسندگان و سازندگان بتوانند زندگی آنها را راحت تر ببینند – و هیچ نویسنده ای هرگز به اندازه تولید کننده کار خود را برای دیدن کار خود به صفحه نمایش سازگار نبوده است. خود شاه وحشت.

از زمانی که کینگ اولین رمان خود را منتشر کرد ادویه کاری در سال 1974 ، تقریباً 100 فیلم سینمایی و اقتباس تلویزیونی از رمان ها ، داستان ها و داستان های کوتاه متعدد او وجود داشت – و اگر موفقیت فیلم ها و سریال های اخیر باشد ، مانند. که،، It: Chapter Two، Sematary Pet،، قلعه سنگ، و خارجی او همه چیز را به ما آموخت – یعنی تقاضای مشخصی برای آنها وجود دارد.

اگرچه ده ها اقتباس از استیون کینگ در حال توسعه است ، اما آنچه در مورد تعداد انگشت شماری از آنها می دانیم – برخی از آنها بازسازی شده فیلم هایی است که با آنها آشنا هستیم و برخی دیگر کاملاً بلااستفاده هستند – اما همه آنها مبتنی بر در مورد کار یکی از بزرگترین نویسندگان ترسناک در 50 سال گذشته.

داستان لیزی – سری محدود

داستان لیزی

بر اساس رمان استیون کینگ به همین نام در سال 2006 ، سرانجام داستان لیسی اقتباس خود را در صفحه نمایش کوچک به دست می آورد که در ژوئن امسال به طور انحصاری در تلویزیون اپل + نمایش داده می شود. گفته می شود که این سریال محدود 8 اپیزودی همان عناصر عاشقانه و ترسناک روانی را دارد که رمان اصلی ، برنده جایزه برام استوکر کینگ است. داستان لیزی مورد علاقه او از بین همه رمان هایی است که نوشته است ، و حتی او فیلمنامه نویس اقتباس تلویزیونی است.

داستان لیزی لیزی لندون ، بیوه نویسنده پرفروش اسکات لندون را دنبال می کند ، زیرا او خاطرات شبح را از زندگی و همسر فقیدش به یاد می آورد. کینگ در مورد سری جدید صحبت کرد ، “من می خواستم در مورد ازدواج چیزی بگویم ، طولانی ازدواج ، و برای یک فرد مشهور ، و برای کشور زندگی که عمومی است ، و کشور زندگی شخصی است – و دریچه بین این دو جهان. “

این مجموعه توسط جی جی آبرامز تولید می شود و شامل بازیگران ستاره ای است كه شامل كلیو اوون ، جوآن آلن ، جنیفر جیسون لی ، سونگ كانگ ، دان دهان و رون كفاس جونز می شود. جولیانا مور عنوان لیزی را به تصویر می کشد.

خارج از چند نگاه کوتاه ، نگاه کاملی به سریال های آینده مشخص نشده است ، اما نگران نباشید ، دیگر صبر نمی کنید! داستان لیزی برای اولین بار در 4 ژوئن از تلویزیون اپل + پخش می شود و مجموعه 8 قسمته خود را در 16 ژوئیه کامل می کند.

آتش انداز – یک فیلم

بازسازی Firestarter

آتش انداز رمانی است که توسط کینگ در سال 1980 منتشر شده و بعداً در سال 1984 به یک فیلم سینمایی اقتباس شده است. هر دو همسر و اندی و ویکی مک گی را دنبال می کنند زیرا در حال رقابت برای محافظت از دختر پیروکینتیک خود چارلی در برابر یک سازمان خطرناک معروف به فروشگاه هستند. در فیلم اصلی دیوید کیت ، هدر لاک لیر ، مارتین شین و درو بریمور در یکی از اولین بازی های او بازی کردند.

در جشنواره فیلم Overlook 2017 ، توسط یونیورسال ، همراه با Blumhouse ، اعلام شد که در حال راه اندازی مجدد Firestarter است ، با کارگردانی آکیوا گلدزمن. گلدزمن که پیش از این اقتباسی از استیون کینگ را تهیه کرده بود برج تاریک و دکتر بخواب، از این پروژه منحرف شده است.

در دسامبر سال 2019 ، اعلام شد که کارگردان کیت توماس برای مقابله با آن وارد عمل خواهد شد آتش انداز بازسازی توماس اخیراً با فیلم خود در ژانر وحشت جا افتاده است بیداری، فیلمی فوق العاده شوم که در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو 2019 اکران شد و با نظرات مثبت روبرو شد.

تاکنون جزئیات کمی در مورد آن فاش شده است آتش انداز بازسازی ، اما آنچه ما می دانیم این است که Zac Efron (بسیار شیطانی ، تکان دهنده شیطانی و پست) و مایکل گری (یک کارآگاه واقعی) به ترتیب در نقش اندی مک گی و جان رین برد بازی کرد. در یک توییت اخیر ، استیون کینگ در حالی که آنها برای شروع فیلمبرداری در همیلتون ، انتاریو آماده می شوند ، عشق خود را به بازیگران و اعضای گروه فرستاد. انتظار می رود این فیلم زمانی در سال 2022 اکران شود.

چشم پوشی – سلسله

چشم پوشی

اگرچه اقتباس فنی یکی از رمان های کینگ نیست ، اما این مجموعه HBO Max ، به تهیه کنندگی جی جی آبرامز ، هتل نمادین را از کلاسیک ترسناک 1977 کینگ ، درخشان بازگرداند.

هتل اورلوک اولین بار در نسخه سینمایی استنلی کوبریک در سال 1980 روی صفحه ظاهر شد. درخشش. این فیلم در سال 1997 برای مینی سریال ساخته شده برای تلویزیون ، قبل از پیروزی و جدیدترین آن در سال 2019 ، احیا شد. دکتر بخواب، ادامه مستقیم دید اولیه کوبریک. از آن زمان به بعد ، هتل خیالی بیکار است و منتظر ترس بیشتر است.

سری جدید در آوریل سال 2020 اعلام شد ، پس از آنکه HBO Max یک قرارداد سه سری با آبرامز و شرکت تولیدی آن Bad Robot منعقد کرد. یک درام جنایی 1970 با عنوان داستر، و اقتباس اکشن زنده DC Justice League Dark، دو پروژه دیگر که در حال حاضر توسط کم شده تهیه کننده.

در حالی که جزئیات دقیق تر در مورد طرح هنوز یک راز است ، Ovتوچشم انداز به عنوان پیش درآمد استفان کینگ خدمت خواهد کرد درخشش، و گفته می شود که شامل چندین “شخصیت نمادین” از رمان کینگ است. اینکه آیا این بدان معناست که طرفداران نسخه کمتری از خانواده تورانس یا برخی دیگر از کارمندان شبح هتل را مشاهده می کنند ، باید منتظر ماند.

نیمه تاریک – یک فیلم

نیمه تاریک

در طول سال ها ، بسیاری از کارگردانان تحسین شده و فرقه های ترسناک ، رمان های مختلف استیون کینگ را اقتباس کرده اند. به کارگردانی استنلی کوبریک درخششبه کارگردانی جان کارپنتر کریستین، دیوید کروننبرگ ، منطقه مرده. در سال 1993 ، جورج A. رومرو ، مدیر شب مردگان زنده،، طلوع مردگان، و نمایش خزش، در اقتباس از رمان کینگ 1989 خنجر خورده است. نیمه تاریک. با این حال ، فیلم هرگز با وضعیت سایر آثار رومرو مطابقت ندارد.

در سال 2019 ، اعلام شد که MGM ، به کارگردانی الکس راس پری ، اقتباسی مدرن از رمان کینگ را بر عهده خواهد گرفت. داستان از نویسنده موفق Tad Beaumont پیروی می کند ، که چندین سال با نام مستعار جورج استارک نوشت. وقتی تاد تصمیم می گیرد تا آلتگو خود را بکشد ، استارک جان خود را می گیرد و دست به قتلی انتقام جویانه می زند. الکس راس پری نیز قرار است کارگردانی فیلم بلند آینده را بر عهده داشته باشد او برای استراحت می خوابد، بر اساس داستان کوتاه کینگ به همین نام.

چاپلوائیت – سلسله

چاپلوائیت

بر اساس داستان کینگ بسیاری از اورشلیم (با آن اشتباه نشود قرعه سالم) ، چاپلوائیت یک سریال 10 قسمتی است که در آینده با بازی آدریان برودی در نقش کاپیتان چارلز بون بازی می کند ، که پس از مرگ همسرش در دریا با فرزندانش به شهر کوچیک و تاریک Preachers نقل مکان می کند تا فقط یک داستان خانوادگی تاریک را در آنجا کشف کند. چاپلوائیت گفته می شود که در سال 1850 در ماین ساخته خواهد شد و اولین نمایش آن در Epix خواهد بود.

امیلی همپشایر (Crete Crete) با بردی در نقش ربکا مورگان ، نویسنده جوانی بازی می کند که پس از دانشگاه به خانه های Preacher’s Corners بازگشت. سریال ترسناک در سال تولید تولید می شود هالیفاکس ، نوا اسکوشیا، در ژوئیه سال 2020 ، بنابراین تاریخ انتشار به زودی اعلام می شود.

از بیوک 8 – یک فیلم

از بیوک 8

اقتباسی هنری از رمان سال 1953 کینگ درباره استاد جاده بیوک ، که دروازه ای برای بعد دیگری است ، از سال 2005 در حالی اجرا می شود که اعلام شد جورج آ. رومرو برای هدایت فیلم بازگشت. در سال 2007 ، توب هوپر ، که بیشتر به خاطر کارگردانی ترسناک کلاسیک شهرت دارد کشتار اره برقی تگزاس و Poltergeist، جایگزین رومرو شد. با این حال ، این پروژه پس از محاصره به یک ایست بازرسی برخورد کرد و هرگز موفق به دریافت بودجه نشد.

اقتباس از صفحه نمایش بزرگ از بیوک 8 گزارش شده است که این بار توسط کارگردان جیم میکل و توماس جین که آماده تصویربرداری است ، هنوز در دست ساخت است. اگرچه به نظر می رسد این پروژه هنوز در بن بست است ، اما از اوت سال 2020 هیچ خبر جدیدی ظاهر نشده است. آیا هرگز خواهیم توانست برداشت Roadmaster در پنسیلوانیا غربی را ببینیم؟

طلسم – سلسله

طلسم

توطلسم رمانی است که توسط استیون کینگ و پیتر استراوب در سال 1984 نوشته شده است ، در مورد پسری دوازده ساله به نام جک سویر که برای نجات مادر در حال مرگ خود به دنیای عجیبی زندگی می کند که توسط گرگینه ها و اسلحه سازان زندگی می کند. در سال 2001 ، کینگ و استراوب دنباله ای را بر چاپ کردند طلسم با عنوان خانه سیاه. اکنون گفته می شود که رمان سومی در راه است که سه گانه ای را که ده ها سال طول می کشد کامل می کند.

طلسم یک رمان کینگ است که مدتی است طرفداران می خواهند آن را با اقتباس ببینند. با یک دنیای غنی فانتزی برای کشف و دو ماده ارزشمند ، طلسم ادبیاتی است که التماس می کند روی صفحه دیده شود. خوب ، پس از سالها حدس و گمان ، سرانجام این اتفاق می افتد. اخیراً اعلام شد که طلسم به عنوان سری اصلی Netflix ، با شرکای Amblin و چیزهای عجیب برادران دافر در حال تکامل هستند. چیزهای عجیب کورتیس گوین ، تهیه کننده ، به عنوان مجری برنامه فعالیت خواهد کرد.

قرعه سالم – یک فیلم

قرعه سالم

توقرعه سالم دومین رمانی است که استیون کینگ منتشر کرده است. در 1975 با برخورد به قفسه ها ، قرعه سالم بعداً در سال 1979 در یك مینی سریال تلویزیونی دو بخشی به كارگردانی توب هوپر اقتباس می شود. داستان بن مایرز را دنبال می کند ، که چند سال بعد به شهر خواب آلود اورشلیم لوط بازمی گردد ، اما متوجه می شود که ساکنان این منطقه به خون آشام تبدیل شده اند. اگرچه سریال هوپر کمی از مطالب اصلی فاصله داشت ، اما باز هم مورد تحسین بسیاری قرار گرفت و رمان کینگ همچنان به عنوان اثری بسیار مورد توجه و وحشت ماوراuralالطبیعه مورد توجه قرار گرفت.

در سال 2019 ، New Line Cinema تأیید کرد که اقتباس فیلم بلند جدیدی از آن را توسعه خواهد داد “قرعه سالم”.، s آنابل به خانه می آید به کارگردانی گری دوبرمن. داوبرمن قبلاً در نوشتن هر دو همکاری کرده بود که، و آن: فصل دوم، و یک همکاری مکرر با James One ، خالق شرکت طلسم مجموعه فیلم ها. وانگ به عنوان تهیه کننده برای Dauberman’s کار خواهد کرد “قرعه سالم”. بازسازی می شود و حتی اقتباسی در آینده از رمان استیون کینگ در سال 1987 را کارگردانی خواهد کرد. Tommyknockers. جزئیات در مورد Tommyknockers و “قرعه سالم”. بازسازی هنوز اعلام نشده است.

[ad_2]