7 قهرمان که می توانند تیم را تشکیل دهند

[ad_1]

مدتی است شایعه شده است که رعد در جهان سینمایی مارول ظاهر خواهد شد. اتفاقات اخیر در نمایش هایی مانند شاهین و سرباز زمستانی باعث شده که آنچه بیش از هر زمان دیگری اجتناب ناپذیر است. ممکن است فردا نباشد ، اما به نظر می رسد این گروه آماده است تا در یک نقطه از این خط به MCU حمله کند. این س theال را ایجاد می کند که چه کسی باید تیم MCU را برای Thunderbolts تشکیل دهد؟

برای کسانی که ممکن است آشنا نباشند ، رعد اولین بار در صفحات هالک باور نکردنی 449 پوند در سال 1997. ایجاد شده توسط Kurt Busiek. در ابتدا ، آنها گروهی از شرور بودند که از خود به عنوان قهرمان بیزار بودند. هیچ چیز قهرمانانه ای در آن وجود نداشت. اما همه چیز در طول سالها تکامل یافته است از بسیاری جهات ، اغلب معادل DC مانند مارول وجود دارد جوخه خودکشی. اگرچه منصفانه نیست که بگوییم آنها کپی هستند. اما بله ، آنها اغلب به عنوان تیمی از افراد بسیار بد نمایش داده می شوند که مأموریت های خطرناکی را انجام می دهند که به سمت خوبها می روند ، اما قطعاً می توانند به عنوان موجود خاکستری طبقه بندی شوند.

در طول سال ها ، شخصیت های مختلفی در تیم Marvel Comics عضو تیم بوده اند. در حال حاضر ، MCU تعداد کمی شخصیت در صفحه دارد که با صورتحساب مطابقت دارد که به راحتی می تواند به دریافت صورتحساب کمک کند. رعد حق رای دادن روی زمین ، چه یک نمایش تلویزیونی دیزنی + یا یک فیلم. بنابراین در اینجا هفت شخصیت وجود دارد که می توانند نسخه MCU تیم Thunderbolts را تشکیل دهند.

تاندربولت راس

ویلیام هرت تاندربولت راس است

هر گروه به یک رهبر نیاز دارد. و گروهی متشکل از پسران بد نیمه اصلاح شده قطعاً به کسی نیاز دارند که بتواند آنها را به سمت راست قانون وصل کند. یا به هر حال امتحان کنید. در MCU ممکن است در حال حاضر در موقعیتی باشد که بتواند این کار را انجام دهد رعد از آن تاندربولت راس. ما با بازی ویلیام هرت ، اولین بار با راس آشنا شدیم هالک باور نکردنی. در حالی که هرت این نقش را در فیلم هایی مانند این تکرار کرد کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی و انتقام جویان: جنگ بی نهایت، او هنوز بخشی گوشتی برای جویدن دریافت نکرده است. مسلماً مسئولیت این تیم قرار دادن وی یکی از راه های دادن کاری است که به Hurt داده شود.

در کمیک ها ، راس سرانجام به رد هالک تبدیل شد. و Red Hulk قسمت بزرگی از Marvel Now بود! رعد تیم بله ، ما می توانیم مسیر Red Hulk را طی کنیم. اما برای اهداف این اجرا ، آن را بیشتر به نقش آماندا والر در فیلم جوخه خودکشی در جهان DC تشبیه می کنم. این شخصیت قدرتمند دولتی وظیفه دارد این افراد باتجربه را به انجام کاری خوب وادارد. راس ممکن است واقعاً نرود تا دستان خود را اینقدر کثیف کند ، اما به شما کمک می کند تا گروه همچنان روی وظیفه خود باقی بماند.

بارون زمو

دانیل برول در نقش بارون زمو

بارون زمو ، Daniel Daniel Bruhl ، برای مدتی مانند یک شرور یک بار در MCU به نظر می رسید. او اصلی ترین آنتاگونیست در بود کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی. بیشتر، شاهین و سرباز زمستانی همه اینها را تغییر دهید نمایش + دیزنی با Zemo وقت بسیار بیشتری به ما داد. علاوه بر این ، این آغاز بازگشت نهایی او بود. بله ، او اکنون در زندان رفت است. اما او قبلاً در زندان بود. شاید فرصت دادن به او برای عضویت در یک تیم روش خوبی برای خارج شدن دوباره از زندان باشد.

Zemo ، همانطور که اتفاق می افتد ، رهبر اصلی اولین بود رعد تیم در صفحات کمیک های مارول. این ، همراه با موقعیت فعلی شخصیت در MCU ، آن را بی معنی می کند. این که Zemo منابع قابل توجهی دارد ، همانطور که در اینجا دیدیم ، صدمه ای نمی زند شاهین و سرباز زمستانی. این منابع می توانند برای تیمی مانند این مفید باشند. س isال این است که اگر a رعد پروژه در حال وقوع است ، تقریباً غیرممکن است که تصور شود در حال حاضر بدون Zemo اتفاق بیفتد.

نماینده ای از آمریکا

نماینده آمریکایی مارول

این شخصیت دیگری است که مستقیماً از او آورده شده است شاهین و سرباز زمستانیو دیگری که کاملا مناسب برای پروژه پیشنهادی به نظر می رسد. جان واکر ، همچنین به عنوان یک عامل آمریکایی شناخته می شود که توسط ویات راسل بازی می کند ، اکنون باید در MCU کاری انجام دهد. او تجربه کاپیتان جدید آمریکا بودن را داشت. بیرون نیفتاد. او مردی را جلوی دوربین کشت تا دنیا ببیند. برگشتی وجود ندارد. اما ممکن است راهی برای رستگاری نسبی وجود داشته باشد ، زیرا شما بخشی از تیمی هستید که ماموریت هایی را انجام می دهید که گروه هایی مانند انتقام جویان به سادگی نمی توانند.

سرانجام ، سام ویلسون به عنوان کاپیتان جدید آمریکا جای او را گرفت. ولی شاهین و سرباز زمستانی فینال به ما نشان داد که جان واکر در حال تبدیل شدن به یک مأمور آمریکایی است. چیزی که مشخص نبود این است که بعد او به کجا می رود. اگر رعد دور هم جمع شوید ، او کاندیدای کاملی است. شخصی که کار بدی انجام داده است از مسیر دور شده اما می خواهد کار خوبی انجام دهد. او آنقدر خوب نیست که بتواند انتقام جو شود. آنقدر بد نیست که به زندان بیفتد. درست در نقطه شیرین.

باکی بارنز

باکی بارنز

در حالی که باکی بارنز سباستین استن ، همچنین به عنوان سرباز زمستانی ، قسمت بزرگی از آن بود شاهین و سرباز زمستانی، بیش از یک دهه است که بخش عظیمی از MCU است. بله ، نمایش + دیزنی بالاخره به آن فرصتی برای درخشش داد. در نهایت ، این نمایش سام ویلسون بود. اساساً ، باکی به کاری احتیاج دارد. آیا نمونه ای از پسر بد سابق که می خواهد در این جهان خوب کار کند از باکی وجود دارد؟ احتمالا نه. به همین ترتیب ، وی کاندیدای ایده آل برای کار با او است رعد.

باکی آنقدر با هم نیست که بتواند کاپیتان جدید ما باشد. همچنین این شغلی نیست که به نظر می رسد او می خواهد. اما بدیهی است که او هنوز هم می خواهد برخی از اشتباهات قدیمی خود را اصلاح کند. اما نمی توان انکار کرد که باکی درک منحصر به فردی از دنیای زیرین نیز دارد و کارهای کثیف را انجام می دهد. این می تواند یک سرمایه واقعی برای تیمی مثل این باشد رعد ممکن است لازم باشد به مکانهای تاریک و پیچیده بروید.

تنبیه کننده

تنبیه کننده

وضعیت Netflix Marvel در MCU تا حدودی زیر سوال است. اگرچه در ابتدا به نظر می رسید که این نمایش ها در همان جهان اتفاق می افتد ، اما همیشه فقط بافت پیوندی مماس وجود دارد. با این حال ، کشیدن ماشه و معرفی این شخصیت ها به جهان گسترده تر برای Kevin Fage and Co. بسیار آسان خواهد بود. اگر چنین اتفاقی بیفتد ، مجازات کننده جان برتانل ، همچنین به عنوان قلعه فرانک ، پیوستن در نهایت بی معنی است رعد تیم

برنتال برای اولین بار در این نقش بازی کرد یک جسور فصل 2 قبل از گرفتن نمایش خود. تنبیه کننده او دو فصل دوید ، اما پس از آن تبر به او داده شد وقتی نتفلیکس خانه را تمیز کرد ، و از شر تمام بازی های مارول خلاص شد. هنوز هم برداشت از شخصیت توسط برنتال همچنان مورد علاقه طرفداران قرار دارد. کاملاً در آن منطقه خاکستری وجود دارد که رعد احتمالاً در کار خواهد کرد

بله ، مطمئناً فیلم نامه ای وجود دارد که در آن Marvel Studios نقش Frank Castle / Punisher را در MCU بازسازی می کند. در این صورت ، این بازیگر جدید ، هر کس که باشد ، می تواند در تیم جمع شود. اگرچه به نظر می رسد روشن ترین راه برای تحقق این امر ، بردن شخصی است که در حال حاضر داریم و کارکردن او.

روح سوار

روح سوار

این ممکن است در گروه تفکر / رسیدن مطلوب قرار گیرد. همانطور که گفته شد ، Ghost Rider بخشی از آن است رعد در صفحات کمیک های مارول و او مطمئناً به این لایحه پاسخ می دهد. عوامل SHIELD. از نظر فنی در MCU انجام می شود. نسخه ای از Ghost Rider در این نمایش ظاهر شد ، به خصوص رابی ریز ، همانطور که گابریل لونا به تصویر کشیده است. بنابراین ، در تئوری ، نسخه ای از شخصیت وجود دارد که می تواند برای این منظور استفاده شود.

همانطور که گفته شد ، به نظر می رسد که این نقش باید در بعضی مواقع در طول خط مورد بازنگری قرار گیرد. یا حداقل او نسخه شناخته شده تری از Johnny Blaze را به ما معرفی خواهد کرد. حتی شایعاتی وجود دارد که Ghost Rider در آن ظاهر خواهد شد دکتر استرنج در مولتی ور جنون. در هر صورت ، اگر این اتفاق نیفتد ، احساس مکان خوبی برای ارائه یک ضدقهرمان بسیار دوست داشتنی است بدون اینکه به یک پروژه مستقل دیگر در هیئت مدیره مارول که قبلا بسته بندی شده است ، چراغ سبز نشان دهید. با او کار کنید تیم و سپس ، در خط ، به او یک نمایش / فیلم مستقل بدهید ، به محض اینکه برخی از برنامه های استودیو به جهان آمد.

ددپول

ددپول

آخرین اما مطمئناً کمترین ، ممکن است شخصیت دیگری به غیر از وید ویلسون ، همچنین به عنوان Deadpool Ryan Reynolds ، که در دو فیلم انفرادی نیز بازی کرده است ، در کنار حاشیه نشسته باشد و یک پیچ و تاب باشد که بسیاری از طرفداران دوست دارد در X-Men Origins: Wolverine فراموش شود. اگر این را کنار بگذاریم ، شخصیت رینولدز واقعاً دوست داشتنی است ، درآمد زیادی در گیشه تولید می کند و فعلاً هیچ کاری انجام نمی دهد. این به مارول استودیو فرصتی منحصر به فرد می دهد تا ددپول را به MCU گسترده تر ، بدون به خطر انداختن صداقت شخصیت ، معرفی کند.

ددپول زیر چتر X-Men قرار می گیرد. این بدان معنی است که فاکس قرن بیستم حقوق شخصیت را کنترل می کند. هر دو ددپول و Deadpool 2 توسط فاکس تولید می شود. اما هنگامی که ادغام دیزنی / فاکس در اوایل سال 2019 اجرایی شد ، ددپول و سایر جهش یافته ها تحت کنترل دیزنی قرار گرفتند. در نتیجه می توان آن را وارد MCU کرد. با این حال ، تاکنون به نظر می رسد که برنج در درک اینکه با رایان رینولدز و Merc With Mouth چه کاری باید انجام دهد مشکل داشته است. آره، Deadpool 3 در دست توسعه است ، اما این واقعیت که حتی استخدام نویسندگان برای دنباله این فیلم بسیار طولانی شده است ، گویا است.

در کمیک ها ، ددپول بخشی از تیم است. و فهمیدن دلیل آن آسان است. او این خط بین خوب و بد را کاملاً سوار می کند که تصور اینکه برای برخی از ماموریت های وحشی سوار بر زینو مانند Zemo و قلعه فرانک شوید ، دشوار است. این به ددپول راهی می دهد تا با بقیه اعضای MCU ارتباط برقرار کند ، در حالی که درهای پروژه های مستقل را باز نگه می دارد. این همچنین می تواند راهی عالی برای بدست آوردن نامی باشد که عنوان را به خود اختصاص دهد رعد نمایش / فیلم. اینکه آیا این اتفاق می افتد / خواهد افتاد هنوز مشخص نیست ، اما مطمئناً خیلی منطقی است.

[ad_2]