3 تریلر نهایی نهایی می رسد و طرفداران ذهن خود را از دست می دهند

[ad_1]

با مجوز از برادران وارنر ، آخرین تریلر دنباله ترسناک مورد انتظار طلسم: شیطان مرا وادار به انجام آن کرد رسید با بازگشت ستاره های سریالی ورا فارمیگا و پاتریک ویلسون در نقش لورین و اد وارن ، این فیلم سومین قسمت محبوب است هجی کردن سریالی که اسپین آف های زیادی را نیز ایجاد کرد. در جدیدترین فصل این حق رای دادن ، وارنس می تواند شرایط وحشتناک پیرامون دادگاه قتل 1981 در کنتیکت را بررسی کند. در زیر می توانید پیش نمایش آن را مشاهده کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=tLFnRAzcaEc

در ورود به فیلم آمده است: “طلسم: شیطان مرا وادار به انجام آن کرد داستانی ترسناک از رعب و وحشت ، قتل و شر ناشناخته را آشکار می کند که حتی محققان باتجربه در زندگی واقعی Ed و Lorraine Warren را شوکه می کند. او یکی از پر سر و صداترین پرونده های آنها است ، او با مبارزه برای روح یک پسر جوان شروع می کند ، سپس آنها را فراتر از هر چیزی که قبلاً دیده اند می برد ، تا برای اولین بار در تاریخ ایالات متحده متذکر شود که یک مظنون قتل می گوید شیطانی تصرف به عنوان حمایت. “

مرتبط: صحنه طلسم 3 پس از اعتبار علی رغم خلق فیلم آینده قطع شد

همراه با فارمیگا و ویلسون ، طلسم: شیطان مرا وادار به انجام آن کرد، ستاره های Ruairi O’Connor (Starz ‘ شاهزاده خانم اسپانیایی) ، سارا کاترین هوک سرزمین هیولا) و جولیان هلیارد (Showtime’s) پنی ترسناک: شهر فرشتگان و نت فلیکس Haunting of Hill House) همچنین در این فیلم جان نوبل ، شانون کوک ، رونی ژان بلوینز ، اینگرید بیسو ، شارلین آمویا ، استرلینگ جینز و اوژنی بوندورانت بازی می کنند.

جیمز وان و پیتر صفران که در قسمت های قبلی همکاری داشتند ، تهیه کنندگی کردند طلسم: شیطان مرا وادار به انجام آن کرد. مایکل چاوز (نفرین لا لرونا) ، به کارگردانی دیوید لسلی جانسون-مک گلدریک (طلسم 2، آکوامن) ، با داستانی از جیمز وان و دیوید لسلی جانسون-مک گلدریک ، براساس شخصیت هایی که توسط چاد هیز و کری دبلیو هیز خلق شده اند. ریچارد برنر ، دیو نوستادر ، ویکتوریا پالمی ، مایکل کلیر ، جادسون اسکات و میشل موریسی تهیه کنندگان اجرایی.

“آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم طلسم و وارن در مکانی که قبلاً هرگز قدم نزده اند ، در مسیری که قبلاً هرگز ندیده بودیم. ” ادای احترام به جن گیر، خیلی سریع مشخص شد که Warrens شاید با بزرگترین چالش تا به امروز روبرو هستند.

پوستر طلسم 3 IMAX

این کارگردان افزود: “ما وارن را دیده ایم که در این ماجراها شروع شده و انتظار می رود که آنها با دیو روبرو شوند.” “آنها قصد دارند این شیطان را تا پایان فیلم بیرون کنند. و از ابتدا ، ما مثل این بودیم که” بیایید فقط کل این ایده را به ذهن خود برگردانیم. “بیایید با این کار شروع کنیم. با آنچه فکر می کنید فیلم با آن پایان می یابد شروع کنید و سپس افتضاح بروید.”

طلسم: شیطان مرا وادار به انجام آن کرد از 4 ژوئن 2021 در سینماها اکران می شود. همچنین از آن تاریخ به مدت 30 روز در HBO Max در دسترس خواهد بود. و Discovery + چند روز بعد True Story Shock Doc را در فیلم منتشر کرد. با توجه به موفقیت کلی حق رای دادن و انتظارات پیرامون آن احضار 3، به نظر می رسد مسلم است که عاقبت ترسناک ها عملکرد بسیار خوبی خواهند داشت. چند روز دیگر خواهیم فهمید پیش پرده جدید برای طلسم: شیطان مرا وادار به انجام آن کرد از ما می آید برادران وارنر در یوتیوب.

مباحث: تماس 3 ، تماس[ad_2]