یک هیجان وابسته به عشق شهوانی از ذهن پشت RoboCop و Starship Troopers

[ad_1]

بندیتا یک درام بیوگرافی در آینده است که توسط یک کارگردان تحسین شده به کارگردانی و نویسندگی مشترک ساخته شده است پل ورهوون، شاید بیشتر به خاطر روبوکوپ و سربازان ستاره. در این فیلم ویرجینیا افیرا در نقش بندیتا کارلینی ، راهبه تازه کار قرن هفدهم بازی می کند که به یک صومعه ایتالیایی در پسیا ، توسکانی می پیوندد و سپس رابطه عاشقانه ای را با زن دیگری آغاز می کند. بندیتا اولین نمایش خود را در کن انجام می دهد و توسط IFC Films در آمریکا منتشر شده است.

این فیلم بر اساس رمان غیر داستانی 1986 ساخته شده است: “اقدامات ناپایدار: زندگی یک راهبه لزبین در ایتالیا رنسانس” نوشته جودیت کی براون. Paul Verhoeven بیشتر اعضای اصلی فیلم خود را از فیلم قبلی خود برمی گرداند ال، (با بازی افیرا) ، تهیه کننده سعید بن سعید ، نویسنده دیوید بیرک ، آهنگساز آن دادلی و تدوینگر ایوب تر بورگ. می توانید تیزر کوتاه زیر را بررسی کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=ealhb-oCSGU

بندیتا قرار است برای اولین بار در جشنواره فیلم کن در سال 2021 در رقابت برای نخل طلا به نمایش در آید. ویرجینیا افیرا در نقش بندیتا کارلینی ، لمبرت ویلسون در نقش نونسیو ، دافنه پاتاکیا در نقش بارتولومئو ، شارلوت رامپلینگ در نقش ابی ، اولیویه رابوردین ، ​​کلوتیلدا کوراو ، هرو پیر ، لوئیز شویلوت و نیکولاس گاسپار.

پس از موفقیت انتقادی و تجاری فیلم قبلی ورهوون ال (2016) ، وی پروژه های متعددی از جمله یکی برای حضرت مسیح را بر اساس کتاب خود توسعه داد عیسی ناصری، پروژه دوم برای مقاومت فرانسه و پروژه سوم توسط ژان کلود کاریر ، تاریخ قرون وسطایی که در یک صومعه تنظیم شده است. در آوریل 2017 ، تهیه کننده Saïd Ben Saïd فاش کرد که سومین نفر برای پروژه بعدی Verhoeven انتخاب شده است.

این فیلم با عنوان بعد از آن ساخته شده است مقدس ترین مادر خدا دومین همکاری بین تهیه کننده و کارگردان بعد از ال. جرارد سوثمان ، که قبلاً در هشت فیلم قبلی از جمله با ورهوون کار کرده است لذت ترکی (1973) ، نفر چهارم (1983) و کتاب سیاه (2006) ، جایگزین کاریر شد تا کتاب غیر داستانی را اقتباس کند اقدامات ناجوانمردانه: زندگی یک راهبه لزبین در ایتالیا رنسانس که در سال 1986 منتشر شد و توسط جودیت کی براون مورخ تألیف شد. سویتمن تصمیم گرفت آنقدر از دخالت در پروژه فاصله بگیرد که سرانجام تصمیم گرفت نام خود را از اعتبارات حذف کند. دلایلش این است که او بیش از حد به داستان متمرکز بر جنسیت احساس می کند.

جودیت کی براون گفت که “پاول ورهوون و دیوید بیرک فیلمنامه ای خیالی و مسحورکننده نوشته اند که تلاقی دین ، ​​جنسیت و جاه طلبی انسان را در عصر طاعون و ایمان بررسی می کند.” سپس مقام معظم رهبری در ادامه مقاصد خود را روشن كردند: “مریم مقدس باید کاملاً تحت تأثیر احساس مقدس قرار داشته باشد. من از كودكی همیشه به مقدسات علاقه مند بوده ام ، هم به طور كلی و هم به موسیقی و به طور خاص نقاشی.”

در تاریخ 3 آوریل 2018 ، لمبرت ویلسون به یک روزنامه فرانسوی گفت لو ژورنال دو دیمانچه که او در این فیلم نقشی دارد. در تاریخ 1 مه 2018 مهلت هالیوود فاش کرد که شارلوت رمپلینگ برای ایفای نقش اصلی پشتیبانی وارد مذاکره شده است. در 4 مه 2018 ، ورهوون اعلام کرد که نام فیلم تغییر کرده است “بندیتا“گرچه ورهوون امیدوار بود ایزابل هوپرت را برای بازی در نقش مکمل در این فیلم ترغیب کند ، اما سعید بن سعید تهیه کننده در 31 مه 2018 گفت هوپر به این پروژه نمی پیوندد. بن سعید همچنین تایید کرد که لوئیز شویلوت ، اولیویه رابوردین ، ​​کلوتیلدا کوراو و هرو پیر در این فیلم رسما معرفی شد.

عکاسی اصلی در 19 ژوئیه 2018 در مونتپولشیانو ، ایتالیا آغاز می شود. از دیگر مکان های مهم این شهر می توان به Val d’Orcia و Bevagna اشاره کرد که هر دو در ایتالیا واقع شده اند و همچنین Abbey Silvacane و Le Thoronet Abbey در فرانسه. این تولید با یک کمپین محرمانه محرمانه روبرو شد و هیچ کس در صحنه نمایش مجاز نبود مگر اینکه او روی این فیلم کار می کرد. سعید بن سعید ، تهیه کننده ، اذعان کرد که این داستان “بحث برانگیز” بود و از واکنش انجمن های کاتولیک اصولگرا ترسید.

در تاریخ 16 فوریه 2018. گزارشگر هالیوود اعلام کرد که پاته این فیلم را در فرانسه تولید و توزیع می کند و همچنین به فروش بین المللی نیز خواهد پرداخت. در 29 آگوست 2018 ، Pathé و SBS Productions اولین تصویر از فیلم را منتشر کردند. اگرچه در ابتدا اعلام شده بود که این فیلم در جشنواره فیلم کن در سال 2019 به نمایش درمی آید ، اما پاته در 14 ژانویه 2019 اعلام کرد که اکران به سال 2020 موکول شده است.

پت گفت دلیل تأخیر در تولید پس از تولید این بود که ورهوون برای بهبودی از جراحی مفصل ران به زمان نیاز داشت. با این حال ، پس از لغو اکران در سال 2020 در جشنواره فیلم کن ، جایی که این فیلم باید برنده می شد ، انتشار دوباره تا سال 2021 به تأخیر افتاد. این لغو اخیر به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 است.

در تاریخ 10 مه سال 2020 ، تیری فرومو ، کارگردان فیلم کن ، انتخاب فیلم را تأیید کرد و گفت که “پل ورهوون در یک تولید تماشایی یک دیدگاه اروتیک و شیطان و همچنین سیاسی از قرون وسطی می دهد. در 3 ژوئن سال 2020 ، فرومو تأیید کرد که این فیلم برای اولین بار جشنواره فیلم کن در سال 2021 در رقابت برای نخل طلا برنامه ریزی شده است. در 5 مه 2021 ، Pathé از اولین تریلر و آخرین پوستر تئاتر رونمایی کرد.

[ad_2]