گفته می شود Ghost Rider برای اولین بار در MCU در Doctor Strange 2 حضور دارد

[ad_1]

در حال حاضر شایعات زیادی درباره دنباله آینده MCU وجود دارد ، دکتر استرنج در مولتی ور جنوناما این آخرین مورد مطمئناً قلب بسیاری از طرفداران Marvel را شعله ور خواهد کرد ، زیرا گزارش ها قبلاً ادعا می کنند روح سوار نشان داده خواهد شد اکنون باید دوباره گفته شود که این در این مرحله فقط یک شایعه است ، اما منابع اطمینان دارند که تجسم جدیدی از جانی بلیز باعث ایجاد یک ظهور خواهد شد دکتر استرنج دنباله و حتی ادعا می کند که برخی از آثار هنری مفهومی را دیده است.

تاکنون جزئیات بسیار کمی در مورد آن فاش شده است Ghost Rider’s ظاهر احتمالی ، گزارش ادعا می کند که دیده بان آتشین فقط در کامو ظاهر می شود ، و عنصر وحشت را اضافه می کند دکتر استرنج در مولتی ور جنون می رود برای این گزارش همچنین بیان می کند که در حالی که روح سوار می تواند فیلم خودش را حمل کند ، برنامه این است که او در فیلم های شخصیت های دیگر به عنوان یک شخصیت جانبی مانند بروس بنر / هالک ظاهر شود.

مرتبط: فهرست Doctor Strange 2 از سفر آزار دهنده به زمین-616 ، خانه کامیک مارول جهان

بدیهی است که در حال حاضر همه اینها به طرز ناامیدکننده ای نامشخص است ، اما دکتر استرنج در مولتی ور جنون کارگردان سام رائمی مطمئناً برای آوردن مناسب خواهد بود روح سوار به زندگی در صفحه بزرگ. چندین بار توسط بازیگران و اعضای گروه مختلف گفته شده است که دنباله مارول بیشتر برای یک فیلم ترسناک شبیه به یک فیلم ترسناک خواهد بود. WandaVision ستاره الیزابت اولسن ، که بار دیگر در نقش واندا ماکسیموف ، AKA اسکارلت جادوگر برای دکتر عجیب 2، اخیراً سوخت را به شعله این ایده اضافه کرد و گفت: “این یک فیلم آب نبات است ، آنها قطعا در نمایش ترسناک به دنبال آن حالت می روند.”

در حالی که جزئیات خاص این طرح تا حد زیادی ناشناخته است دکتر استرنج در مولتی ور جنون بدیهی است که مخاطب را با جنبه ای که تاکنون مورد کاوش MCU قرار نگرفته است ، چندبرابر ، معرفی می کند. در این فیلم ، بندیکت کامبربچ مجدداً نقش جادوگر عالی را بازی می کند و چیوتل اگیوفور نیز به عنوان دشمن تبدیل شده به یک دوست ، کارل موردو ، برمی گردد. اسکات دریکسون ، که کارگردانی فیلم اول را بر عهده داشت دکتر استرنجدر ابتدا برای هدایت اکتشافات بعدی در جهان برنامه ریزی شده بود ، اما پس از بازنشستگی دریکسون ، سونی مرد عنکبوتی مدیر سام رائمی را آوردند و با خود آوردند مرد عنکبوتی همکار دنی الفمن برای ساختن امتیاز فیلم.

عکس اصلی مشارکت MCU در لندن در تاریخ 4 نوامبر سال 2020 آغاز شد ، در حالی که الیزابت اولسن اعلام کرد که او پشت به هم تیراندازی می کند WandaVision. به دلیل ادامه وضعیت جهانی فیلمبرداری از تاریخ اکران اولیه در ماه مه سال 2020 به تعویق افتاد ، اما خوشبختانه سرانجام همه چیز دوباره به مسیر بازگشت و احتمالاً اکنون به اتمام می رسد ، کوین فیگ در 15 آوریل گفت که این فیلم آخرین هفته خود را سپری می کند تیراندازی

با توجه به روح سوار، آخرین باری که مخاطبان او را در صفحه نمایش بزرگ در سال 2011 دیدند ، با استقبال ضعیفی روبرو شد شبح سوار: روح انتقام. نسخه صفحه نمایش کوچک Ghost Rider قبلاً در قالب Roberto “Robbie” Reyes در Agents of SHIELD به MCU ارائه شده است ، و گرچه Reyes با استقبال خوبی روبرو شد ، نمایش اخیراً از کانون حذف شد و به طور بالقوه زمینه ساز جانی بلیز برای حضور در صحنه Doctor Strange 2.

بدون شک طرفداران ضد قهرمانان صبر نمی کنند ببینند مارول با جانی بلیز چه می کند. آیا او می تواند یکی از مشاهیر باشد که از زمین -616 کشف شده اکنون خارج شده است ، که به دلیل ویژگی های سفرهای دکتر استرنج در مولتی ورس است. متأسفانه ، همه ما از آن زمان باید کمی بیشتر صبر کنیم دکتر استرنج در مولتی ور جنون قرار است به عنوان بخشی از مرحله چهارم MCU در 25 مارس 2022 در ایالات متحده آزاد شود. این از ما می آید نمایش هشتگ.

مباحث: Doctor Strange 2، Ghost Rider

[ad_2]