گرگها در تریلر №2 ترس و سرگرمی را در کمدی ترسناک جدید تحریک می کنند

[ad_1]

تریلر و پوستر جدید کمدی ترسناک آینده به کارگردانی جاش روبن گرگهای داخل تحریک وحشت و شوخی های غیراخلاقی ناشی از اقتباس از IFC Films از بازی ویدیویی معروف. به رهبری وایپ و جنگ فردا ستاره سم ریچاردسون در نقش فین ، گرگهای داخل او یک قاتل مرموز را کشف می کند که ساکنان پوشیده از برف در یک شهر کوچک را به وحشت انداخته است ، و جنگلبان جنگل جدید باید بفهمد چه کسی – یا چه چیزی – در میان آنها در کمین این وحشت شادی است که ندارد. هیچ پاداشی برای دانستن اینکه “چیست” چیست.

https://www.youtube.com/watch؟v=X0WzPQNIBJ4

با بازی گروهی ، از جمله میلانا وینتروب (این ما هستیم) ، شاین جکسون (داستان ترسناک آمریکایی) ، میکائلا واتکینز (سرگردان) ، هاروی گیلن (ما چه کار می کنیم در سایه ها) ، مایکل چرنوس (نارنجی است سیاه جدید) ، جورج ریحانسقوط – فروپاشی) ، سارا برنز (باری) ، کاترین پرده (چیزهای عجیب) ، ربکا هندرسون (عروسک روسی) ، و گلن فلشلر (بذله گو) همراه با سام ریچاردسون ، گرگهای داخل به کارگردانی جاش روبن و نویسندگی میشنا ولف ساخته شده است.

“من در همان شهری که در آن فیلمبرداری کردم بزرگ شدم گرگهای داخل، “کارگردان جاش روبن در بیانیه ای گفت ، با ارائه بینشی در مورد الهام از فیلم.” از کودکی دیوانه می شدم ، داستانهای هیولایی می ساختم ، از میان جنگل می دویدم ، وانمود می کردم رئیس برودی هستم و با موجودات در حال مبارزه با قلم مو مبارزه می کنم آرواره ها – جهنم ، من وحشت را دوست داشتم). تجربه در شهر زادگاه شما ، جایی که همسایگان از تجارت شما آگاه بودند (چه بخواهید و چه نخواهید) بسیار از شخصیت های شخصی گرگینه ها است. اما به همان اندازه که فیلم های ترسناک را دوست دارم ، هیچ چیز بیش از مردم مرا نمی ترساند. و به همان اندازه که این فیلم ادای احترام به عشق من است خزه داغ، برادران کوهن و ترس از عنکبوت، این در مورد هیولا در همه ما است. “

بر اساس بازی VR چند نفره معروف ، که توسط Red Storm Entertainment ساخته شده و توسط Ubisoft در سال 2016 منتشر شد ، پس از ایجاد خطوط لوله پیشنهادی در شهر کوچک Beaverfield و طوفان برفی ساکنان آن را در یک میخانه محلی جمع کرد. جنگلبان تازه وارد FINN (سام ریچاردسون) و پستچی CECILY (میلانا وینتروب) باید سعی کنند صلح را حفظ کنند و حقیقت موجودی مرموز را که شروع به وحشت انداختن جامعه کرده است ، آشکار کنند.

مانند بسیاری از اقتباس های بازی های ویدیویی قبل از آن ، اقتباس فیلم از گرگهای داخل نوعی انحراف از مطالب اصلی است ، زیرا بازی ویدیویی Red Storm Entertainment در یک شهر فانتزی قرون وسطایی اتفاق می افتد ، که توسط یک گرگ حمله می کند ، با بازیکنان تعیین می شود که کدام یک از ساکنان شهر یک گرگینه نقابدار هستند سبک مافیایی بدون شک ، این فیلم شامل پیچ و تاب های مختلفی خواهد بود که به الهام بازی های ویدیویی بازمی گردند و بنابراین موضوع مرموز روبن از “هیولا در همه ما” را بررسی می کنند.

گرگهای داخل اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره فیلم Tribeca در ژوئن 2021 برگزار خواهد کرد. این فیلم قرار است در 25 ژوئن 2021 با نسخه محدودی اکران شود و در 2 جولای 2021 یک فیلم ویدئویی توسط IFC Films دنبال شود.

گرگها در پوستر

[ad_2]