گابوری سیدیبه اولین کارگردانی خود را با فیلم ترسناک Pale Horse انجام خواهد داد

[ad_1]

گابوری سیدیبه بازیگر و نویسنده نامزد اسکار (گرانبها) اولین کارگردانی فیلم بلند خود را با فیلم Gamechanger Films انجام می دهد اسب کم رنگ، یک فیلم هیجان انگیز روی یک نویسنده کتاب انفرادی از YA متمرکز شده است که با MS زندگی می کند. پیشکسوتان صنعت فیلم Effie T. Brown (مردم سفیدپوست عزیز، زنان واقعی منحنی دارند) و عشق ولینگتون (آمریکا و بیلی هالیدی) به نمایندگی از Gamechanger Films ، شرکت تولید کننده و صندوق توسعه اختصاص داده شده به پروژه های چند پلتفرم توسط و برای زنان ، افراد رنگین پوست ، LGBTQ + و افراد دارای معلولیت آماده تولید هستند.

“واقع در شمال غربی اقیانوس آرام ، Pale Horse یک هیجان روانشناختی کشیده است که نایا ، نویسنده کتاب منزوی و مشهور آفریقایی-آمریکایی را از YA دنبال می کند و با برادر گمشده MS زندگی می کند.”

اسب کم رنگ بر اساس داستان کریس کورتنی مارتین ساخته شده است (آخرین خنده) ، نوشته شده توسط آسابی لی و پل هارت-ویلدن (شهر گرگاولین باری که در مورد بازیگر گابوری سیدیبه شنیدیم درباره بازی برجسته وی در فیلم گرانبها محصول 2009 لی لی دانیل بود. این فیلم با صفحه نمایش بزرگ اولین بازیگری را به اوج نامزدی جوایز آکادمیک کشاند و همچنین اولین جایزه بهترین بازیگر زن را در جوایز Independent Spirit جایزه گرفت.

در طول سالها ، بازیگر و نویسنده سرسخت 38 ساله نامزد اسکار ، بزرگ شد و برای بازی در سریال های تلویزیونی وارد هالیوود شد. C بزرگ و داستان ترسناک آمریکایی: پخته با نسخه های نمایشی پرفروش که شامل می شود مضراب و حتی از طریق صفحه نمایش با ادی مورفی به اشتراک بگذارید سرقت برج.

به نظر می رسد کار حرفه ای گابوری سیدیبه روند خوبی دیگری به خود گرفته و برای دومین بار این بازیگر پشت دوربین خواهد بود تا عکس های خود را به عنوان کارگردان پروژه جدید فیلم بلند به نمایش بگذارد. اولین تلاش سیدیبه برای کارگردانی یک تولید فیلم از طریق پروژه سفارش داده شده برای فیلم کوتاه “پالایشگاه 29” بود داستان چهار در سال 2016 ، که به گفته او کار آسانی نبود. اگرچه در ابتدا در مورد کارگردانی داستان بر اساس آهنگ نینا سایمون پر از تردید بود ، پالایشگاه 29 Shatter-Box ، ابتکاری برای تشویق کارگردانان زن جوان برای تحقق پتانسیل ها و چشم اندازهای خلاقانه ، بر علاقه او برای ساخت این فیلم تأثیر گذاشت. با انگیزه و حمایت از یک تولید کننده دوست ، گابوری سیدیبه ادعا می کند که تجربه ارزش آن است و بنابراین گرسنگی برای کارگردانی متولد می شود.

اسب کم رنگ از طرف دیگر یک فیلم سینمایی با دامنه و طرح بزرگتر است و براساس داستان کریس کورتنی مارتین ساخته شده است. این فیلم یک تریلر روانشناختی است که داستان یک زن نویسنده بسته (نایا) را روایت می کند که با بیماری ام اس زندگی می کند ، اما خیلی زود وقتی پناهنده غریبه ای می شود که به همراه برادر دیربازش از اسارت فرار کرده ، شیطانی می شود.

به گفته مجله واریتی ، سیباید مجدداً علاقه و هیجان خود را برای همکاری با شرکت تولید کننده Gamechanger تأیید کرد: “من فوق العاده هیجان زده ام که در اولین کارشان با Gamechanger کار می کنم … افی و ولینگتون از بینندگان قوی هستند و من بسیار هیجان زده ام که می توانم کار کنم با آنها برای ایجاد این هیجان جذاب با شخصیت های پیچیده. “

افی براون و ولینگتون لاو از گاماژنگر نیز متعهد به تهیه کنندگی این فیلم هستند ، در حالی که آسابی لی و پاول هارت وایلدن روی فیلمنامه کار می کنند. Gamechanger همچنین تولید فیلم را تأمین مالی و همکاری می کند

“داستانهایی مانند اسب کم رنگ مدتهاست که در صنعت سرگرمی به تأخیر افتاده اند و Gamechanger به بودجه و تولید آنها اختصاص داده شده است: فیلم های سرگرم کننده ای که انواع داستان سرایی ، شخصیت ها و فیلمسازان را ارائه می دهند. “

شرکت تولیدی یک پروژه فیلم ویژه را برای افراد رنگین پوست ، زنان و دگرباشان جنسی تأمین و پشتیبانی می کند. سایر پروژه های Gamechanger عبارتند از “تعویض” که اخیراً در ساندنس به نمایش در آمد و با هزینه ای نزدیک به 16 میلیون دلار توسط نتفلیکس خریداری شد. این شرکت همچنین با موفقیت تولید می کند “ناشناخته با دوربین” که هم اکنون در حال تولید است. قرار است تولید در عکاسی اصلی در پاییز 2021 آغاز شود.

موضوعات: اسب کم رنگ

[ad_2]