کوین فیگ ، رئیس مارول ، در واکنش به مرگ ریچارد دونر واکنش احساسی دارد

[ad_1]

اخبار این هفته درباره مرگ ریچارد دونر کارگردان موجی از پست ها و اظهارات همکاران ، دوستان و همسالان در شبکه های اجتماعی را به همراه داشت. و همچنین مدیریت مشابه آشفته، The Goonies و البته سوپرمن: فیلم و سلاح کشندهدونر همچنین مسئول کمک به شخصی بود که جهان سینمایی مارول را به نمایش می گذارد ، کوین فاج ، اولین قدم های خود را در صنعت بردارد. فیژ یکی از کسانی بود که پس از اعلامیه به سرعت در اینترنت حضور داشت و اظهارات شخصی صمیمانه ای را در مورد از دست دادن یک کارگردان بزرگ و تأثیرگذاری در زندگی خود ارائه داد.

“ریچارد دونر نه تنها باعث شد كه من باور كنم كه آدم می تواند پرواز كند ، بلكه باعث شد من باور كنم كه شخصیت های طنز را می توان با قلب ، شوخ طبعی ، انسانیت و راستگویی در صفحه بزرگ احیا كرد.” کوین فاژ در بیانیه ای گفت. “بیش از همه ، او به من آموخت که می تواند و باید با احترام ، مراقبت و مهربانی نسبت به همه در مقابل و پشت دوربین انجام شود. دیک و لورن مربیان اوایل کار من و طرفداران اصلی در طول تولد MCU شدند. من مدیونم کار من به روشی بود که آنها وقت خود را صرف پرورش و آموزش یک کودک در نیوجرسی کردند که نمی دانست چگونه از دستگاه فکس استفاده کند یا خیلی خوب قهوه درست کند. من همیشه فکر می کردم دیک نامیرا است. هنوز هم این کار را می کنم. افکار من با لورن است و کل خانواده. “

مرتبط: رابرت داونی جونیور میراث پدر مرحوم خود را با احترامی چشمگیر گرامی می دارد

همزمان با ادای احترام از استیون اسپیلبرگ و زک اسنایدر و همچنین بازیگرانی که با کارگردان The Goonies و دیگران از جمله مارک همیل و الیجا وود کار می کردند ، مشخص شد که کار دونر در این صنعت تا کجا پیش رفته است.

وود اظهار داشت: “من همیشه آن صدای بلند و خنده پررونق را با لذت به خاطر می آورم. دوران کودکی و زندگی من تحت تأثیر شگفت آور قرار گرفتند ریچارد دونر. قلب غول پیکر و روحیه کودک. تأثیر آن بر سینما واقعاً بسیار زیاد است. ماهرانه از ژانر به ژانر دیگر می پرد. دوستت دارم دیک “آنتونیو باندراس نیز بسیار از کارگردان تعریف کرد و گفت: خداحافظ ریچارد عزیز. از فیلم هایتان ، از ظرافت ، شوخ طبعی ، دوستی و روزهای خوش و سرگرم کننده ای که برای فیلمبرداری آدمکش ها سپری کردیم متشکریم. ما هرگز شما را فراموش نخواهیم کرد amigo. “بسیاری از خلق و خوی مشترک زک اسنایدر ، که به راحتی نوشت:” متشکرم ، ریچارد دونر. تو مرا باور کردی “دنبال کردند.

دونر که در 24 آوریل 1930 در اثر ریچارد دونالد شوارتزبرگ متولد شد ، در ابتدا می خواست بازیگر شود اما خیلی زود فهمید که نقش او راهی متفاوت خواهد داشت و از دهه 1950 کارگردانی تبلیغات و تبلیغات تلویزیونی را آغاز کرد. به نظر می رسید او هرگز به ژانری که روی آن کار می کرد پایبند نبود مرد عموی فراری ، جزیره گیلیگان و دو قسمت نمادین از منطقه گرگ و میش– “کابوس در 20،000 پا” و “از اگنس – با عشق”. دستیابی به موفقیت او در فیلم در سال 1976 با فالو سپس دو سال بعد چهره فیلم های ابرقهرمانی را تغییر داد سوپرمن و سوپرمن دوم، اگرچه به دلیل جنجال و جایگزینی آن در دنباله ، سال 2006 بود قبل از اینکه طرفداران Man of Steel نسخه Donner را از آنچه بزرگترین نامیده می شد ، ببینند سوپرمن فیلمی که تاکنون ساخته شده است.

با جاری شدن سیل مالیات ، ما با ارائه همدردی با خانواده مدیر و کسانی که وی را می شناسند و همچنین صنعتی که در غم از دست دادن یکی از بزرگانش است ، به همه پیوسته ایم.

مباحث: مطبوعات[ad_2]