کوین فاج از به عهده گرفتن نقش تیلدا سوینتون به عنوان باستانی در دکتر استرنج ابراز تأسف می کند

[ad_1]

کوین فاج از تصمیم مارول در تعیین تیلدا سوینتون برای یکی از باستان دفاع نخواهد کرد دکتر استرنج، در چند سال گذشته از این ایده پشیمان شد در طول تولید فیلم درباره ابرقهرمانان ، فاج معتقد است که باستان باید با انتقال از صفحه به صفحه بزرگ تغییر کند ، زیرا بسیاری این نسخه را به عنوان یک کلیشه آسیایی تصور می کنند. سرانجام ، سوئینتون برای بازی در یک شخصیت آندروژین به شخصیتی که به عنوان مربی دکتر تیتراژ خدمت می کند ، جلب شد.

واضح است، کوین فاژ و دکتر استرنج تیم فکر کرد که این می تواند یک راه حل خوب برای جلوگیری از جنجال باشد. این هدف موفقیت آمیز نبود ، زیرا تصمیم گیری در مورد انتخاب بازیگران ، اتهامات “سفید” کردن شخصیت آسیایی را مطرح کرد. از آن زمان ، فیژ با کسانی که در آن زمان گریه می کردند موافقت کرد. رئیس مارول اکنون در مصاحبه جدید خود با Men’s Health می گوید که کار درست این است که یک بازیگر آسیایی بیاورد و بدون هیچ جنبه کلیشه ای وظیفه خود را انجام دهد.

مرتبط: دکتر استرنج در چندزبان جنون سرانجام شرور فاش کرد؟

“ما فکر می کردیم خیلی باهوش و مدرن هستیم. آیا ما نمی خواهیم کلیشه بسازیم؟ آسیایی خشک ، پیر و خردمند. اما این یک زنگ بیدار بود که بگوییم ،” خوب ، یک لحظه صبر کن ، دیگری وجود دارد راهی برای فهمیدنش؟ ” آیا راهی دیگر برای افتادن در کلیشه وجود ندارد؟ و بازیگر آسیایی را انتخاب کنید؟ “و پاسخ آن البته مثبت است.”

فیگ و کمپانی پس از آنکه تصمیم بازیگران با واکنش برخی از طرفداران روبرو شد ، به اشتباه خود پی بردند. در آن زمان ، مارول با بیانیه ای پاسخ داد كه عنوان “The Ancient One” اختصاصاً “متعلق به یك شخصیت نبوده ، بلكه لقبی است كه به مرور زمان داده شده است ، و در این فیلم خاص تجسم سلتیك است.” به عبارت دیگر ، اگرچه شخصیت سوئینتون باستان نامیده می شود ، اما او چنین نیست همان طرفداران Ancient One از کمیک های اصلی به یاد می آورند.

فیج در آن زمان در مصاحبه ای جداگانه افزود: “ما نمی خواستیم بر روی هر كلیشه ای كه در كمیك وجود دارد بازی كنیم ، بعضی از آنها به 50 سال یا بیشتر برمی گردد.” “ما فکر کردیم ایده تغییر جنسیت با نقش باستان هیجان انگیز است. این فرصت ها را باز کرد ، راهی جدید به این خط داستانی قدیمی و بسیار معمولی بود. چرا عاقلانه ترین دانش دانش در جهان را به ما نمی دهیم شخصیت های این فیلم یک زن به جای یک مرد است؟ “

تیلدا سوینتون نقش باستان در انتقام جویان: بازی نهاییاما انتظار نمی رود که به آنجا برگردد دکتر استرنج ادامه داد دکتر استرنج در مولتی ور جنون. در همین حال ، مارول در تلاش است تا از این اشتباهات درس بگیرد ، همانطور که در این امر مشاهده می شود شانگ چی و افسانه ده حلقه. نسخه قبلی ماندارین در مرد آهنی 3، اما این خط داستانی به نفع نمایش تونی لانگ چیو وای به عنوان ماندارین “واقعی” بازنگری شده است.

شانگ چی و افسانه ده حلقه باید در 3 سپتامبر 2021 به سینماها بیاید. این خبر از طرف ما می رسد / فیلم.

مباحث: دکتر استرنج

[ad_2]