کوین اسمیت پس از دیدن تریلر فیلم Venom 2 آماده بازگشت به سینماها است

[ad_1]

کوین اسمیت کارگردان فیلم و عاشق کتاب های کمیک با دیدن تریلر جدید Venom: Let There Be Carnage هیجان زده است. دنباله مستقیم موفقیت سال 2018 که تام هاردی را به عنوان ادی براک بازگرداند ، پیش پرده رسمی منتشر شده برای زهر 2 این هفته. هرج و مرجی که به عنوان Carnage در انتظار وودی هارلسون است ، آزار دهنده است ، این تریلر بسیاری از طرفداران Marvel را منتظر پخش قسمت دوم این پاییز قرار داده است.

به تریلر جدید او مراجعه کنید Fatman فراتر از آن پادکست ، کوین اسمیت روشن کرد که او برای دیدن بیشترین هیجان را دارد زهر 2. اگرچه این فیلم بسیار سرگرم کننده به نظر می رسد ، اما اسمیت همچنین فکر می کند که او می خواهد کمی بیشتر از شوخی سریع نشان داده شده در تریلر Carnage را ببیند. در اینجا آنچه اسمیت از طریق ComicBook.com گفته است.

مرتبط: چرا Venom 2 چهره جدیدی به Cletus Kasady وودی هارلسون بخشید

“بنابراین تریلر عالی و سرگرم کننده به نظر می رسد. من چیزی شبیه به آن ندیده ام ، حدس می زنم آدم بد قتل عام است. بنابراین یک شرور لعنتی شما ، وودی هارلسون ، وجود دارد که منظره و به قول آنها تام شیطانی را جویده است [Hardy] من فقط دارم جویدن طبیعت را می خورم و دوباره ، مرد ، به آن روش خوب. به نظر می رسد او اوقات خوبی را سپری می کند. نمی توانم صبر کنم. می دانید ، من خیلی دوست دارم Carnage بیشتری ببینم ، اما وقتی فیلم را ببینم این را می بینم. “

مطمئناً Carnage بسیار بیشتری برای تماشای فیلم وجود خواهد داشت ، که به گفته برخی از طرفداران ، لرزش واقعی Maximum Carnage را دارد. در مورد کوین اسمیت ، او دیدن را مهم می کند زهر: بگذارید قتل عام شود در صفحه بزرگ هنگام آزاد شدن همانطور که در پادکست توضیح می دهد ، اسمیت منتظر دیدن نسخه اصلی بود زهر در سال 2018 ، که در صفحه نمایش کوچک در خانه به اندازه تئاتر قدرتمند نبود. او دوباره با این اشتباه مرتکب نخواهد شد زهر 2و احتمالاً اشک های کوین اسمیت را در می آورد.

من اول برای تماشای تئاتر بیرون نرفتم ، و بعد وقتی آن را در خانه تماشا کردم ، مثل این بود که “اوه ، من واقعاً لذت می برم” ، بنابراین در واقع می خواهم این را در تئاتر ببینم. “یکی از آن افراد نیست” که دوست دارند “من می خواهم دنیا انسانها را باز کند ، من از آن خسته شده ام *. من می فهمیدم ، همه ما باید از رویان پنهان شویم ، اما شما می دانید که من مدتی دو عکس داشتم ، و اعداد در کالیفرنیا مدام در حال سقوط بودند ، هفته گذشته روزی بود که کسی از F کشته نشد * cking COVID و مواردی از این قبیل ، بنابراین به نظر می رسد که ما در حال بازگشت به این مکان هستیم که جهان روز به روز بیشتر باز خواهد شد. “

زهر: بگذارید قتل عام شود در 24 سپتامبر 2021 اکران خواهد شد. اندی سرکیس با کمک فیلمنامه ای به قلم کلی مارسل کارگردانی شد. در کنار هاردی در نقش ونوم و هارلسون در نقش قتل عام ، در دنباله این فیلم هائومی هریس در نقش شریک فوق شرور حضور دارد. میشل ویلیامز ، رید اسکات ، استیون گراهام ، پگی لو ، شان دلانی و لری اولوبامیوو نیز بازی می کنند. نظرات اسمیت در مورد این تریلر از آنجا آمده است Fatman Beyond پادکست.

موضوعات: Venom 2 ، سینماها

[ad_2]