کمیک های DC سرانجام با حفره ای بزرگ در سطح قدرت سوپرمن پاسخ دادند

[ad_1]

در میان طرفداران کمیک DC طرفداران این جوک وجود دارد سوپرمن همانقدر قوی است که تاریخ به آن نیاز دارد. یک داستان ممکن است مرد پولادین را در کف دستش ببیند و کهکشانهایی را که وجود ندارند عطسه کند ، در حالی که داستان دیگر او را در تلاش برای شکست یک قوس ساده با گلوله های کریپتونیت می بیند. نویسندگان در DC Comics به خوبی از این نوسان عجیب در سطح قدرت سوپرمن آگاه هستند و در تلاشند تا توضیح منطقی در مورد کمیک های اکشن # 1030.

در این کمیک ، سوپرمن معتقد است که در حال بیماری پزشکی ناشناخته است. دوستان و دانشمندان وی بتمن و اتم آزمایشاتی را انجام دادند و تایید کردند که بدن فولاد انسان نوعی تجزیه سلول را تجربه می کند. بتمن معتقد است که این ممکن است نوعی مسمومیت با اشعه باشد. اما اتم نظریه دیگری دارد که مربوط به نیروهای سوپرمن است ، که نتیجه تمام مدت خیساندن در پرتوهای خورشید زرد روی زمین است.

مرتبط: جی جی آبرامز بازسازی سوپرمن را کارگردانی نخواهد کرد ، اما نقش بزرگی در DCEU خواهد داشت

همانطور که اتم توضیح می دهد ، خورشید گرمای خود را از طریق چرخه های مداوم خورشیدی تولید می کند که تقریباً یازده سال در هر چرخه دوام دارند. در این چرخه ، قدرت حرارتی خورشید هر از گاهی تغییر می کند ، در حالی که سطح خورشید انرژی را به نقطه ای می رساند که میدان مغناطیسی خورشید معکوس شود و چرخه دوباره آغاز شود. از آنجا که این بدان معنی است که مقادیر مختلف انرژی از خورشید به زمین می رسد ، این بدان معنی است که مقدار انرژی سوپرمن با گذشت زمان متفاوت است و باعث می شود تا او بسته به چرخه خورشیدی قدرت کمتری یا بیشتری داشته باشد.

از طرف خود ، بتمن تحت تأثیر نظریه اتم قرار نگرفته است ، اما باید به یاد داشته باشید که این یک فیزیکدان مشهور است و ممکن است در واقع بیشتر از خود شوالیه تاریک در این مورد اطلاعاتی داشته باشد. واضح است که نویسندگان نمی خواهند گوشه گوشه بزنند ، با اصرار بر این که این تئوری توضیح نهایی در مورد متفاوت بودن سطح قدرت سوپرمن است ، اما توضیحات را برای ترکیب خطوط داستانی آینده می اندازند.

این اولین بار نیست که کمیک ها رابطه پیچیده سوپرمن با خورشید را بررسی می کنند و اگر این رابطه کمی تغییر کند چه اتفاقی می افتد. در سری 52 جدید ، سوپرمن هنگامی که انرژی جمع شده در بدنش در یک فاجعه منفجر می شود و همه چیز را از بین می برد ، اما به طور موقت او را ضعیف می کند ، “سوپر فوران” را تجربه می کند.

سطح قدرت سوپرمن

در همین حال ، برخی از داستان های آینده داستان Superman Prime One Million را روایت می کنند. این نسخه ای از مرد فولاد است که هزاران سال در قلب خورشید زندگی کرده است. در نتیجه ، بدن او یک رنگ طلایی ثابت پیدا می کند و قدرت های سوپرمن را تا حد غیرممکنی تقویت می کند و او را به یک خدا واقعی تبدیل می کند.

بعید به نظر می رسد که فیلم های اکشن زنده به زودی به تدارکات توانایی های سوپرمن وارد شوند ، همانطور که برادران وارنر. هنوز در تلاش است سوپرمن حق رای دادن که به جداول عمومی و غیر طرفداران کمیک متوسل می شود. امیدواریم با شروع مجدد فیلم Superman که توسط جی جی آبرامز ساخته شده است ، میراث سینمایی این شخصیت در مسیر بازگشت قرار گیرد. این خبر از صفحه نمایش بر اساس کمیک های اخیر DC.

مباحث: سوپرمن

[ad_2]