کارگردان Jackass 4 پس از اتهام تهدید به مرگ ، حکم بازداشت علیه Bam Margera را صادر کرده است

[ad_1]

اختلاف بین بام مارگرا و شیطان تیم به بن بست رسید ، در نتیجه تهدید به مرگ و حتی مقیاس مهار شد. در یک زمان ، مارگرا قرار بود متحد شود شیطان جف Tremaine ، سازنده مشترک ، برای دنباله آینده شیطان 4که Tremaine نیز کارگردانی کرد. گفته می شود مارگرا از آن زمان به دلیل عدم رعایت شرط استودیو برای هوشیاری در طول تولید فیلم ، اخراج شده است.

بعد از بام مارگرا آزاد شد ، او همچنان در خشم Tremaine و Johnny Knoxville در فیلم های منتشر شده در اینستاگرام ادامه داد. ظاهراً از طریق ارتباطات مستقیم بین مارگرا و ترمن ، همه چیز تنش بیشتری پیدا کرده است. دادگاه بر اساس پیامک های ویروسی ارسال شده به Tremaine اجازه داد شیطان 4 درخواست یک مدیر برای محکومیت موقت علیه مارگرا. طبق قانون ، بم باید در هر زمان حداقل 100 یاردی از جف و خانواده اش فاصله داشته باشد. او همچنین باید بلافاصله تمام تماس با Tremaine را قطع کند.

مرتبط: Steve-O 4 شیرین کاری Crazy Jackass را که شامل فلج از کمر به پایین است تحریک می کند

جف ترمین می گوید به دلیل ماهیت پیام های دریافت شده از TMZ ، از خانواده و امنیت شخصی خود می ترسد. این شامل یک متن ناراحت کننده است که می گوید: “به کودکان خود نگاه کنید و کتاب جیبی خود را بردارید و یک چک بنویسید ، اگر حرص می خورید و ارزان هستید ، دوباره به فرزندان خود نگاه کنید. اگر کاغذ را امضا نکردید ، به فرزندان خود نگاه کنید. قبل از اینکه کسی در امنیت نباشد قرارداد احمقانه خود را امضا کنید. “

طبق گفته Tremaine ، بم به قراردادی اشاره می کند که خودش نگاشته است ، اگرچه مشخص نیست که دقیقاً چه خواسته است. ترمين در اسناد دادگاه همچنين چگونگي حمله مارگرا به او را در ملا public عام ، تهديد به خشونت ، مقايسه او با هاروي وينستين و حتي اظهار نظر كرد كه او و ناكسويل مي توانند نماز بخوانند. [sic] گواهی فوت. “سرزنش مرد به دلیل احساس اضطراب سخت است.

ناکسویل همچنین در مصاحبه اخیر با GQ درباره این وضعیت گفت: “ما می خواهیم که بم خوشحال و سالم باشد و از کمکی که لازم دارد استفاده کند.” “ما سعی کردیم او را ادامه بدهیم. فکر می کنم این تمام چیزی است که من واقعاً می خواهم در این باره بگویم … من نمی خواهم در جمع با بم رفت و برگشت کنم. من فقط می خواهم که حال او خوب باشد.”

استیو او نیز در مورد این حادثه اظهار نظر کرد و مستقیماً به بم گفت که فقط مقصر آنچه اتفاق افتاده است است. در یک پست اینستاگرامی ، مارگرا ویدیوی دیگری را منتشر کرد که تریمین و ناکسویل را منفجر کرد زیرا باعث شد احساس رها شدن و خیانت در او ایجاد شود. این زمانی بود که استیو او که پس از مبارزه با اعتیاد 13 سال هوشیار بود ، پاسخی را منتشر کرد که دیدگاه طرف مقابل را نشان می داد.

استیو او گفت: “بم ، دو نفری که می گویید به شما ظلم کرده اند همان دو نفری هستند که مداخله ای را انجام دادند که جان من را نجات داد.” “همه خم شدند تا شما را وارد فیلم کنند و تمام کاری که شما باید انجام می دادید این نبود که سخت کار کنید. به کار خود ادامه دهید ، کار به همین سادگی است. همه ما به همان اندازه که همه می گوییم شما را دوست داریم. اما کسی که شما را واقعاً دوست دارد می تواند به شما فرصت دهد یا شما را به ماندن بیمار ترغیب کند. “

مشخصاً مارگرا در سالهای اخیر دستخوش مشکلات زیادی شده است. امیدوارم با ترماین همه تماس ها قطع شود ، امیدوارم بم بتواند ارتباط برقرار کند شیطان 4 اوضاع را پشت سر بگذارید و کاملاً بر تغییر امور در زندگی خود تمرکز کنید. در همین حال، شیطان 4 در 22 اکتبر 2021 منتشر خواهد شد. این خبر از ما می آید TMZ.

موضوعات: Jackass 4 ، Jackass

[ad_2]