ژان اسمارت به عنوان ستاره دیمین شزل در بابل به برد پیت و مارگوت رابی می پیوندد

[ad_1]

ژان اسمارت به جمع بازیگران فیلم بعدی دیمین شزل خواهد پیوست ، بابل. در حال حاضر بازیگران شامل استعدادی باورنکردنی از جمله مارگو رابی (جوخه خودکشی)، برد پیت (زمانی بود … در هالیوود) ، اولیویا وایلد (مدیر حافظه کتاب) ، توبی مگوایر (مرد عنکبوتی) ، اسپایک جونزه (مدیر مثل جان مالکوویچ) ، دیگو کالوا (Te prometo anarquía) ، جووان آدپو (ارباب عالی) ، لی جون لی (رابطه جنسی / زندگی) ، کاترین واترستون (حیوانات خارق العاده و کجا می توان آنها را پیدا کرد) ، مکس مینگلا (داستان خدمتکار) ، کک (کودک راننده) ، سامارا ویلینگ (آماده است یا نه) ، Rory Scovel (احساس زیبایی می کنم) ، لوکاس هاس (شروع کردن) ، اریک رابرتز (هزینه بر) ، PJ Byrne (COM)گرگ وال استریت) و دامون گوپتون (شلاق زدن) اووو

ژان اسمارت از آن زمان در قلب ما بوده است طرح زنانهو در اولین قسمت از زندگی حرفه ای خود ، شخصیت ملایم تر و ضعیف تری را بازی کرد. وی در چند پروژه اخیر خود ، اخیراً با انتخاب خود برای نقش های بزرگتر ، مخاطب را شگفت زده کرده است. اگر او را در فصل 2 سریال FX ندیده اید فارگومانند فلوید گرهارد ، پدرسالار خانواده جنایتکار گرهارد مینه سوتا ، دلتنگ شما می شود.

مرتبط: سامارا ویوینگ و کک به برد پیت در بابل حماسه هالیوود دیمین شزل پیوستند

تمام قسمت ها و خطوط داستانی فیلم بعدی برنده اسکار لا لا لند مدیر تحت راز هستند. تنها توصیه پارامونت این است که فیلم دارای درجه R است و در لحظه تغییر هالیوود در حال تکامل است ، زمانی که صنعت فیلم سازی از یک فیلم بی صدا به یک مکالمه تبدیل می شود. این درام پنجمین نمایش برای یک کارگردان است دیمین شزل، که قبلاً برای آن اسکار گرفته بود شلاق زدن، لا لا لند، و نفر اول.

دیمین شزل در سی و دو سالگی جوانترین مرد برنده اسکار بهترین کارگردانی است ، رکورددار قبلی نورمن توروگ بود که هشتاد و شش سال این عنوان را در اختیار داشت. فیلم های او تمایل دارند که یک شخصیت ابدی داشته باشند که موسیقی فراموش نشدنی است. این از علاقه او به موسیقی و ساخت موسیقی ناشی می شود ، بازی در سالهای جوانی به عنوان طبل ساز جاز. توانایی های اولیه طبل زدن وی ، تمام مواد مورد نیاز برای انجام دادن را به او می دهد شلاق زدن. این داستان بر روی یک نوازنده درام نواز جوان متمرکز است که در هنرستان موسیقی ثبت نام می کند ، جایی که رویاهای بزرگش توسط مربی هدایت می شود که در هیچ کاری متوقف نمی شود تا توانایی های دانش آموز را دریابد.

او می گوید: “در اواخر دوره دبیرستان ، زمانی که بخشی از من قصد ادامه تحصیل در آموزشگاه موسیقی حرفه ای را داشتم ، این لحظه شاخه سازی را تجربه کردم. در زندگی من موسیقی دانان زیادی وجود دارند. اما فیلم ها برای من اول بودند. علاقه اولیه من بود. “

به نظر می رسد علاقه او نیز هالیوود باشد. “من واقعاً لوس آنجلس را عاشقانه می دانم. به عنوان یک معتاد فیلم ، این یک شهر ساخته شده توسط فیلم است. در اینجا چیزی واقعاً عجیب و سورئال وجود دارد که به نظر من انرژی بخش است.” او دستور کاملی برای بیان آن پیدا کرد. “نکته جالب در مورد موزیکال ها انرژی و انکسار آنهاست – جلوگیری از آواز و رقص داستان. چگونه می توانید این را دوست نداشته باشید؟” بابل برای انتشار کریسمس 2022 فیلمبرداری شده است. اولین بار در سال گزارش شد گزارشگر هالیوود.

مباحث: بابل

[ad_2]