ژانل مونا به جمع بازیگران گروه نتفلیکس Knives Out 2 پیوست

[ad_1]

چاقو 2 بازیگران به رشد خود ادامه می دهند. پس از اعلام اوایل هفته جاری دیو باوتیستا و ادوارد نورتون ، ژانل مونا آخرین عضو گروه بازیگران است که به دنباله فیلم پیوست. به نظر می رسد این روند نشان می دهد که هر روز یک عضو از بازیگران معرفی می شود تا زمان بازیابی کامل بازیگران. Benoit Blanc توسط Daniel Craig ، کارآگاه بی نظیر جنوبی از همان ابتدا چاقو در خارج، همچنین تایید شده است که او نقش خود را تکرار می کند ، و رایان جانسون ، فیلمنامه نویس / کارگردان نیز برمی گردد. اگرچه جزئیات پیرامون این داستان مخفی نگه داشته می شود ، اما انتظار می رود دنباله این فیلم در ردیف فیلم اصلی باشد و رمز و راز اصلی قتل را با بازیگران به یاد ماندنی و تازه ارائه دهد.

در ابتدا ، مونا کار خود را به عنوان خواننده / ترانه سرا آغاز کرد قبل از اینکه به بازیگری بپردازد. با اينكه ژانل مونا او که هنوز آهنگسازی می کرد ، به خاطر بازی درخشان خود ، از جمله برخی از نقش های اصلی ، به طور فزاینده ای شناخته شد. اولین فیلم او بود ریو 2که در آن او صدای خود را برای شخصیت دکتر مونا (البته به نام او) ریخته است. سپس منفجر شد چهره های پنهان، که جوایز متعدد بازیگری برای او به ارمغان می آورد. متعاقباً ، حرفه بازیگری او با دریافت نقش در تولیدات عمده مانند هریت، بانو و ولگرد، و مضراب. آخرین کار او شامل قهرمان اصلی در فصل دوم است به خانه آمدن در آمازون نخست. گنجاندن مونا در چاقو 2 دنباله نشان می دهد که هنرمندی او چقدر قدرتمند و متنوع شده است. جالب است که ببینیم او چه شخصیتی را به تصویر می کشد.

مرتبط: Knives Out 2 احساس ناخوشایند و واقعاً عصبی در دیو باوتیستا دارد

گفتن چاقو در خارج، که در سال 2019 منتشر شد ، بسیار حیاتی بود و پیروزی مالی دست کم خواهد گرفت. با بودجه نسبتاً متوسط ​​، چاقو در خارج بیش از 311 میلیون دلار در باکس آفیس جهانی برنده شد ، در حالی که طرفداران و منتقدان آن را دوست داشتند. با ستاره های بزرگی مانند کریس ایوانز ، جیمی لی کرتیس ، آنا د آرماس ، مایکل شانون و کریستوفر پلامر فقید ، چاقو در خارج ثابت کرد که ژانر whodunnit بسیار منسوخ شده است. بعد از آخرین جدی، که به شدت در میان اختلاف نظر بود جنگ ستارگان طرفداران ، رایان جانسون با رمز و راز منحصر به فرد و سرگرم کننده قتل ها ، که مخاطبان را متحد کرد ، موفق به دنبال فیلم محبوب خود شدند.

چاقو 2 اولین فیلم از دو دنباله ای است که Netflix سفارش داده است. این سکوی پخش جریانی اخیراً در یک معامله بی سابقه و گسترده به قیمت 469 میلیون دلار حق فیلم ها را خریداری کرده است. تنها معامله این بود که دانیل کریگ در هر دو فیلم ظاهر شود و قیمت او برای هر دو فیلم منعکس کننده این موضوع است. چاقو 2 انتظار می رود به زودی فیلمبرداری در یونان آغاز شود ، بنابراین این موضوع سرنخ هایی را درباره مکان احتمالی رمز و راز قتل فراهم می کند. اگرچه لوکیشن لزوماً به معنای وقوع فیلم در یونان نیست ، اما ژانر فیلم گویای وجود آن است. هنوز هیچ تأییدی درباره جزئیات این طرح منتشر نشده است.

چاقو 2 در حال حاضر دانیل کریگ در نقش بنو بلان ، دیو باوتیستا ، ادوارد نورتون و ژانل مونا بازی می کند. اعلان های انتخاب بازیگران بیشتر احتمالاً به زودی اعلام خواهد شد و ما شما را در هر یک از پست ها نگه داریم. پیش بینی می شود این فیلم در سال 2022 – احتمالاً در اواخر سال – در نتفلیکس پخش شود. این خبر از گزارشگر هالیوود.

مباحث: Knives Out 2، Knives Out، Netflix، Streaming

[ad_2]