چشم انداز ویژه بیوه سیاه فیلم های انفجاری جدیدی را به دیزنی + پریمیر وارد می کند

[ad_1]

استودیوی مارول تیزر جدید “دید ویژه” را برای عنکبوت قبل از اولین نمایش آن در ماه آینده. Prequel ، که اسکارلت جوهانسون را به عنوان ناتاشا رومانوف برمی گرداند ، در ویدیوی جدید ، بازیگر شخصاً “لحظه ای که همه منتظر آن بوده اید” را ارائه می دهد و به طرفدارانش می گوید “از این ظاهر خاص لذت ببرند”. این ویدیوی طولانی مدت که می توانید در زیر مشاهده کنید ، به تنظیم ماجراجویی انفرادی ناتاشا کمک می کند و شخصیت های جدیدی را که همراه آن خواهند بود ، عصبانی می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=gKnOm7IWJL8

در این پیش نمایش می توان ناتاشا را شنید: “من زندگی های زیادی داشته ام ، اما فرار از گذشته ام به پایان رسیده است.” “من یک قاتل بودم. یک جاسوس. یک انتقام جوی. من قبل از آن یک خانواده داشتم.”

مرتبط: اسکارلت جوهانسون در حال بررسی آینده MCU است ، آیا او بعد از بیوه سیاه دوباره برمی گردد؟

همچنین شامل عنکبوت فلورانس پیو در نقش النا بلوا ، خواهر ناتاشا است که به عنوان بیوه سیاه در اتاق قرمز آموزش دیده است. می توانیم در تیزر جدید نگاهی عملی به آن بیندازیم. در همین حال ، دیوید هاربر همچنین در MCU به عنوان Red Guardian در این فیلم حضور داشت و همچنین می توانیم ببینیم که او با لباس قرمز چگونه ظاهر می شود. در مصاحبه اخیر با جیمی کیمل زندههاربر توضیح داد که چگونه ظاهر او در فیلم طراحی شخصیت او را تغییر داد چیزهای عجیب.

“من می دانستم که در نهایت در این زندان روسیه خواهم ماند [in Stranger Things] “و هاربر توضیح داد.” من مثل این بودم ، این فوق العاده است. نمی توانم صبر کنم ببینم توییتر و ردیت و همه این بچه ها چه کار می کنند. بنابراین همه این تئوری های توطئه وجود دارد که می دانید هاپر به روسیه رفت و سپس لباس فوق العاده ای را به تن کرد و اکنون او نگهبان سرخ است عنکبوت فیلم سینما. “

عنکبوت به کارگردانی کیت شورتلند ساخته شده است. اریک پیرسون فیلمنامه را براساس داستانی از جک شفر و ند بنسون نوشت. مجموعه بعد از وقایع از کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی و ناتاشا رومانوا را در حال فرار دنبال می کند ، جایی که مجبور می شود با گذشته خود روبرو شود. از دیگر بازیگران به همراه یوهانسون ، پیو و هاربر می توان به OT Fagbenle ، William Hurt ، Ray Winstone و Rachel Weisz اشاره کرد. شایعه شده است که رابرت داونی جونیور به عنوان تونی استارک برای یک بازیگر معروف خاص ظاهر می شود.

تیزر ویژه جدید برای عنکبوت همچنین برجسته می کند که “انتظار به پایان رسیده است” با توجه به مدت زمان دو ساله بین فیلم های مارول که در صفحه نمایش پخش می شود. پس از گذراندن کل سال 2020 بدون فیلم های جدید مارول ، فاز چهار جهان سینمایی مارول امسال آغاز می شود WandaVision از دیزنی +. عنکبوت بازگشت MCU به صفحه بزرگ هنگامی که سرانجام در ژوئیه به نمایش درخواهد آمد ، را نشان می دهد.

عنکبوت از 9 ژوئیه در سینماها اکران می شود و از طریق دیزنی + دسترسی برتر نیز قابل دسترسی خواهد بود. سایر فیلم های مارول که در سال 2021 دنبال می شود شامل این موارد است شانگ چی و افسانه ده حلقه، ابدی، و مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست. در همین حال ، MCU به دیزنی + و همچنین ادامه خواهد داد لوکی اولین نمایش در 9 ژوئن است. تیزر ویژه جدید از مارول استودیو به ما ارائه شده است.

موضوعات: بیوه سیاه ، دیزنی پلاس ، پخش جریانی

[ad_2]