چرا مارول عمداً ازلی را نامفهوم نگه می دارد

[ad_1]

در حالی که اولین تریلر مارول ابدی تعداد زیادی از آنها را برای تماشا جمع کرد و ثابت کرد که MCU هیچ نشانه ای از کندی ندارد ، هواداران هجوم آوردند و نشان دادند که کارتها به سینه استودیو چقدر نزدیک است. در حالی که این فیلم نگاهی به جدیدترین شخصیت های مارول می انداخت ، اما طرح و جزئیات مهم دیگر کاملاً مبهم باقی ماند. مدیر بازاریابی استودیوی والت دیسنی ، اسد ایاز ، اکنون بحث کرده است که چرا آنها فکر می کنند این بهترین روش است.

“اگر تیزر Eternals را دیدید ، واقعاً هیچ چیزی نمی داد. این فقط معرفی شخصیت ها و لحن آن است. این یک شوخی بسیار خیلی زود بود. ما هنوز کارهای زیادی برای انجام داریم. ما خواهیم بود بسیار معقول زیرا قبلاً فیلم ها و نمایش های دیگری نیز وجود داشته است. ابدی زدن و ابدی این یک فیلم خاص با شخصیت های کاملا جدید است و ما قبل از آن دو فیلم مارول داریم. بنابراین این مزیت را به ما می دهد که از اینها استفاده کنیم تا مردم را بیشتر در معرض ابدی قرار دهیم ، اما همچنین باید از همه چیز فاصله بگیریم. “

مرتبط: دشمنان ابدی که منحرفین در مفهومی منقضی شده آنها را آشکار کرده اند

در حالی که بسیاری از دیدن تریلر MCU که هر جزئیات را خراب نمی کند و اساساً یک فیلم سه دقیقه ای است لذت می بردند ، عده ای از آنها تعجب می کردند که چرا این رویه با سایر سفرهای مارول بسیار متفاوت است.

لوکی و عنکبوت دو ویژگی منحصر به فرد بسیار خلاقانه هستند. به تریلر Shang-Chi نگاه کنید و عنکبوت تریلر و ابدی تیزر ، همه آنها کاملاً بی نظیر هستند ، “ایاز ادامه داد.” آنها احساس نمی كنند كه به یكدیگر خونریزی می كنند یا به هر روشی زائد یا مكرر هستند. بنابراین این برای ما بعنوان یک تیم بازاریابی چیز شگفت انگیزی است. ما مطمئن می شویم که نحوه تجربه طرفداران منحصر به فرد و خاص است و احساس نمی کنید همه این ویژگی های مختلف مارول همزمان به شما ضربه می زنند. “

حفظ احساس منحصر به فرد برای هر مشارکت در یک جهان مشترک مطمئناً یک کار دلهره آور است ، اما همانطور که ایاز خاطرنشان می کند ، این امر بسیار مهم است ، مخصوصاً در مورد بازاریابی. هیچ کس نمی خواهد احساس کند که قرار است یک فیلم را بارها و بارها ببیند و خوشبختانه آن را دوست دارد. شانگ چی و افسانه ده حلقه و ابدی تاکنون آنها کاملاً متفاوت از یکدیگر هستند در حالی که هنوز به وضوح در جهان سینمایی مارول قرار گرفته اند.

ابدی بعد از حوادث سال گذشته پرفروش ترین کتاب های طنز ، انتقام جویان: بازی نهایی، و مخاطبان را به شما معرفی می کند ابدی، گونه ای از بیگانگان جاودانه از یک سیاره دوردست که هزاران سال پیش به زمین آمده و از طلوع زمان از انسان محافظت می کند. جاویدان باید توسط Celestials ساخته شوند ، نژادی از موجودات بیگانه کیهانی قدرتمند که بیش از 7000 سال به طور پنهانی روی زمین زندگی کرده اند ، باید دور هم جمع شوند تا بشریت را در مقابل همتایان شیطانی خود ، منحرفین محافظت کنند.

به کارگردانی کلوئه ژائو کارگردان برنده اسکار و بازیگرانی چون جما چان ، ریچارد مادن ، کومایل نانجانی ، لیا مک هیو ، برایان تیری هنری ، لورن ریدلف ، باری کیون ، دون لی ، گیل بیرمنگام ، هریس پاتل ، کیت سالما هایک و آنجلینا جولی ، ابدی در 5 نوامبر 2021 به عنوان بخشی از مرحله چهارم MCU به پایان می رسد. در اینجا ما امیدواریم که استراتژی بازاریابی ادامه داشته باشد و هنگام ورود به سینماها تقریباً چیزی درباره فیلم نمی دانیم. این از ما می آید گزارشگر هالیوود.

عناوین: ابدی

[ad_2]