چرا دائمی مارول با Thanos نجنگید ، در فیلم جدید MCU فاش شد

[ad_1]

از آنجایی که اولین تریلر بازی Eternals چند ماه پیش منتشر شد ، تعداد زیادی از آنها منتشر شد MCU طرفداران می پرسیدند که همه این شخصیت های قدرتمند در هنگام وقایع در کجا بودند جنگ بی نهایت و پایان بازی و چرا آنها هیچ کاری نکردند تا ثانوس نتواند نصف جهان را تکه تکه کند. این طرفداران مجبور نبودند منتظر ورود فیلم در ماه نوامبر برای یافتن توضیحی باشند ، زیرا لحظات ابتدایی تریلر نهایی جدید ، که امروز منتشر شد ، این مشکل را در حدود 20 ثانیه به پایان می رساند و به نظر می رسد پاسخ بسیار ساده است – آنها اجازه مشارکت نداشتند.

اگرچه بسیاری از مردم انتظار نداشتند که لحظات ابتدایی تریلر توضیح کاملی در مورد چگونگی آن ارائه دهد ابدی فقط اکنون در ظاهر می شود MCU، این دقیقاً همان چیزی است که ما به دست آوردیم و اگرچه خیلی بیشتر از آنچه در تریلر مشخص است در فیلم وجود دارد ، اما می دانیم که قسمت اعظم فیلم امروز ، پس از Blip ، تنظیم می شود. این توسط بیانیه مقدماتی موجود در تریلر تأیید می شود ، که توضیح می دهد که ابدی هزاران سال وجود داشته است ، اما متهم هستند که هرگز در زندگی بشر دخالت نکرده اند ، مگر اینکه Deviants درگیر باشد. ضربه محکم و ناگهانی هالک و مهمتر از همه ، Snap برای معکوس کردن ریشه کنی Thanos ، قدرت کافی را فراهم کرد تا به Deviants امکان ظهور و آماده شدن برای حمله به زمین را بدهد.

مرتبط: Eternals Trailer № 2 از بازیگران جدید مارول در نوامبر امسال در سینماها استقبال می کند

بنابراین ، وقتی همه چیز روشن شد ، ما یک راه حل سریع برای “مشکلات” مطرح شده توسط طرفداران داریم و این به خود فیلم اجازه می دهد تا با یک جدول زمانی هفت روزه تنظیم شود که در آن ابدی ها باید ارتش خود را متحد کرده و برای نجات جهان می دانید ، ابرقهرمانان معمول به سبک انتقام جویان.

در تریلر اول هیچ چیزی برای ادامه وجود نداشت و هیچ کس واقعاً نمی دانست چه انتظاری از فیلم دارد. مانند هر فیلم مارول ، فقط یک خلاصه بسیار کوتاه و اساسی وجود دارد و بسیاری از اسرار فیلم تا زمان ورود فیلم در ماه نوامبر فاش نمی شود. با این حال ، تریلر جدید نگاه بهتری به موجودات مافوق بشری در حال حرکت می دهد و نیروهای خود را در برابر برخی از مخالفان شرور که به نظر می رسد در این الگوی عمل ، طنز و هیجانات مارول قرار دارند ، می چرخاند.

جنبه جالب دیگر تریلر ، تأیید تاریخ پایان است. در حالی که نسخه نوامبر همچنان سر جای خود است ، هیچ اشاره ای نشده است که این فیلم فقط در سینماها یا پخش جریانی یا ترکیبی در دسترس است. به تازگی ، کوین فاژ اشاره کرد که هنوز بحث هایی در مورد چگونگی آن وجود دارد ابدی در آستانه ورود بودند و به نظر می رسد چیزهای زیادی در حال رخ دادن است شانگ چی و افسانه ده حلقه، که قرار است در تاریخ 3 سپتامبر به صورت تئاتر منتشر شود.

با کووید ، او نگران تماشای فیلم هایی مانند است ونوم: بگذار قتل عام شود دفع شده توسط ماه ، تماشاگران زیادی وجود دارد شانگ چی بسیار نزدیک است تا ببینیم استراتژی بعدی دیزنی به کجا می تواند برسد. ابدی در حال حاضر انتظار می رود که در 5 نوامبر وارد شود.

موضوعات: ابدی ، ثانوس[ad_2]