پیش پرده Kissing Booth 3 پایان یک دوره را برای نتفلیکس در تابستان امسال به ارمغان می آورد

[ad_1]

Netflix یکی از محبوب ترین امتیازات را با ایجاد کرده است غرفه بوسیدن سریال ، درباره شخصیت ال و رابطه پیچیده او با دوست پسر نوح بارها و بارها. اما علی رغم مخاطب جمعیتی مخاطبان جوان و زن این امتیاز ، که توسط مثلث های مختلف عاشقانه و چهار ضلعی داستان ضعیف شده است ، کارگردان وینس مارچلو ، نویسنده و کارگردان هر سه قسمت در غرفه بوسیدن سه گانه ، مجموعه را به عنوان داستان “روی سن آمدن” با آمدن توصیف می کند غرفه بوسیدن 3 به عنوان اوج این قوس.

https://www.youtube.com/watch؟v=5fKn0Dhj64w

غرفه بوسیدن 3 در خلاصه این مقاله آمده است: “تابستان قبل از آن است که اِل به دانشگاه برود و او با سخت ترین تصمیم زندگی خود روبرو می شود: آیا با دوست رویایی اش نوح در کشور حرکت کند یا به وعده مادام العمر خود برای رفتن به دانشگاه با BFF لی خود برسد. قلب خواهد شکست؟ “

مرتبط: کارگردان Kissing Booth 3 Final را اوج سه گانه سنی می نامد

کارگردان وینس مارچلو درباره آخرین قسط می گوید: “اگرچه غرفه بوسیدن یک کمدی رمانتیک است که هسته اصلی آن یک داستان بزرگسالان است. [The third film] اوج این داستان بزرگسالان است – نه تنها برای اِل ، بلکه برای نوح و لی. اگرچه مسیرهایشان به هم گره خورده است ، اما هر کس سفر خود را با مجموعه ای از چالش ها دارد که باید قبل از بستن سر زندگی خود ، یعنی همان دوران بلوغ ، و عبور از سفر جدید خود در بزرگسالی ، بر آنها غلبه کند. “

بر اساس مجموعه ای از کتاب های بت ریکلز ، غرفه بوسیدن داستان اِل و عشق طولانی مدت او با بهترین دوستش ، برادر بزرگتر نوح را روایت می کند. در اولین فیلم این حق رای دادن ، اِل و نوح با جاذبه ای که نسبت به یکدیگر احساس می کردند ، کنار آمدند و سعی کردند از عوارض احساسی ناشی از سو mis تفاهمات مختلف و واکنش BFF ال و برادر کوچک نوح لی به این رابطه استفاده کنند.

غرفه بوسیدن 3

اولین فیلم در این مجموعه ، غرفه بوسیدن، داستان اِل را بازی کرد ، بازیگر نقش جوی کینگ ، که در طول زندگی بهترین دوست با لی فلین بود ، با بازی جوئل کورتنی ، به عنوان بخشی از توافق در روابط آنها پیمانی است که هرگز با اقوام ملاقات نمی کند. متأسفانه ، اِل همیشه عاشق برادر بزرگتر لی نوح ، با بازی Jacob Elordi شده است. در طول یک تابستان فراموش نشدنی ، نوح و اِل با هم نزدیکتر می شوند ، اولی احساسات خود را نسبت به دومی نشان می دهد و سرانجام این دو دوباره به هم می پیوندند.

طرفداران این سریال چشم به راه قسمت بعدی بوده اند و تمرکز اصلی مارچلو این است که به هواداران فداکار پایانی را که شایسته آن هستند بدهد.

“من بیشترین هیجان را دارم که به هواداران پایان خوش و احساسی راضی کنم غرفه بوسیدن. از این گذشته ، عشقی که نسبت به این حق رای نشان داده اند ، لیاقت آنها را هم کمتر از این ندارند. “

فصل سوم به غرفه بوسیدن سه گانه در کنار دنباله فیلمبرداری شد و نشان دهنده اعتماد به نفس Netflix در موفقیت این مجموعه بود. غرفه بوسیدن 2 در حال حاضر با بازیگران ستاره ای جوی کینگ ، جوئل کورتنی ، جیکوب الوردی ، میسی ریچاردسون-سلرز ، تیلور زاهار پرز و مولی رینگوالد از شبکه نتفلیکس در حال پخش است. غرفه بوسیدن 3 اولین بار در Netflix در 11 آگوست 2021 برگزار می شود.

مباحث: The Kissing Booth 3، Netflix، Streaming

[ad_2]