پیش پرده فیلم تاریخچه Netflix را دوباره ترسیم می کند

[ad_1]

اگر شما هرگز خواسته اید که جورج واشنگتن قدرتمندی را ببینید که در حال شروع یک نبرد خونین علیه پادشاه جیمز تیمی از پیشگامان مشهور آمریکایی است ، در نهایت Netflix پوشش خبری شما را می دهد. سرویس پخش جریانی اولین تریلر کامل از فیلم آینده آنها را منتشر کرده است آمریکا: فیلمو شامل برخی از موقعیت های کاملا مضحک است. البته این فیلم تصویری واقعی از انقلاب آمریکا نخواهد بود بلکه یک فریب متحرک از وقایع تاریخی است. شامل بازیگران ستاره ای می شود و یکی از اولین کارتون های بزرگسالان اصلی برای نتفلیکس خواهد بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=hu0O-q7Kf2k

خلاصه داستان رسمی برای آمریکا: فیلم می خواند: “در این داستان تجدیدنظر متحرک با زبانهای وحشی ، جورج واشنگتن تیمی از سارقین را جمع می کند – از جمله عاشق آبجو سام آدامز ، دانشمند معروف توماس ادیسون ، سوارکار معروف پل رود و بسیار عصبانی از جرونیمو – برای شکست بندیکت آرنولد و پادشاه جیمز در آمریکا . کی میبره؟ هیچ کس نمی داند ، اما شما می توانید از یک چیز مطمئن باشید: اینها اساس پدر شما نیستند … اوه ، پدران. “اگر در خلاصه داستان چیزی به ما گفته شود ، این فیلم یک ساعت و نیم کاملاً وحشی خواهد بود.

مرتبط: Channing Tatum با اره برقی جورج واشنگتن در آمریکا در Netflix: The Movie

جالب است که در لیست بازیگران ویل فورته در نقش آبراهام لینکلن وجود دارد ، بنابراین بدیهی است که این فیلم طبق برنامه واقعی وفادار نخواهد ماند. البته ، با توجه به آنچه در بقیه تریلر اتفاق می افتد ، محو کردن نادرستی های تاریخی احمقانه به نظر می رسد. علاوه بر این ، تریلر محدودیت های فنی را مشخص نمی کند ، زیرا واشنگتن اره برقی را در اختیار دارد ، اما هنوز اطلاعاتی در مورد اتومبیل ها ندارد. قطعاً به نظر می رسد که این فیلم به سادگی یک تقلید مسخره آمیز پوچ خواهد بود. علاوه بر این ، تریلر سکانس های نبرد حماسی بسیار مشابه مشابه را نشان می دهد جنگ ستارگان یا ارباب حلقه ها، آنقدر واضح است که سازندگان فیلم تصمیم گرفتند چیزی را حفظ نکنند و فقط یک کمدی بزرگسال فوق العاده رسوا را ارائه دهند. مطمئناً چیزی شبیه به آن وجود ندارد.

پوستر فیلم آمریکا

این فیلم توسط دیو کالاهان نوشته شده است ، معروف به نوشتن بازدیدهای بزرگ مانند گودزیلا ، زن عجیبی، و هزینه بر. مت تامپسون ، که به خاطر بازی درش شناخته می شود قوس، کیک، و دیکتون این فیلم را کارگردانی خواهد کرد. علاوه بر این ، فیل لرد و کریستوفر میلر (معروف به خاطر بازدیدهای انیمیشن خود مانند مرد عنکبوتی: در مرد عنکبوتی و میچل در برابر ماشین) بنر تولید ، ویل آلگرا ، معاون ارشد رئیس جمهور همچنین از طریق شرکت تولیدی خود Free Association با چانینگ تاتوم ، پیتر Kiernan و رید کارولین تولید مشترک داشت. اگر هر یک از اینها نشانه ای داشته باشد ، این همان است آمریکا: فیلم توسط برخی از بهترین کارگردانان هالیوود اداره می شود ، بنابراین مخاطبان مطمئناً در دستان خوبی خواهند بود.

آمریکا: فیلم در این فیلم نقش شانینگ تاتوم را در نقش جورج واشنگتن ، جیسون مانتسوكاس در نقش ساموئل آدامز ، اولیویا مان در نقش توماس ادیسون ، بابی مونیهان در نقش پل رود ، جودی گریر در نقش مارتا واشنگتن ، ویل فورته در نقش آبراهام لینكلن ، رائول ماكسوته ماكو تروژیلو ، سیمون پگ در نقش پادشاه جیمز و اندی سامبرگ در نقش بندیکت آرنولد. این برنامه برای پخش در Netflix در تاریخ 30 ژوئن 2021 در دسترس خواهد بود.

عناوین: America: The Movie ، Netflix ، Streaming

[ad_2]