پیرس برازنان فکر می کند جیمز باند بعدی ادریس البا یا تام هاردی است

[ad_1]

سابق جیمز باند پیرس برازنان بازیگر گفت چه کسی دوست دارد بعد از دانیل کریگ مانتو 007 را ببیند. با اکران فیلم No Time to Die در سینماها در پاییز امسال ، کریگ بازی خود را به عنوان یک شخصیت نمادین به پایان می برد. فقط یک مسئله زمانی است که شخص دیگری قدم برمی دارد و این نمایش ها را پر می کند. اکنون ستاره Goldeneye فاش کرده است که دوست دارد Idris Elbra یا Tom Hardy را برای تکرار بعدی این امتیاز در نقش ببیند.

پیرس برازنان در حال حاضر فیلم جدید خود را تبلیغ می کند مثبت کاذب. همچنین تنظیم شده است که در نمایش داده شود آدم سیاه همراه با راک به عنوان دکتر سرنوشت. در طی مصاحبه اخیر ، از او س askedال شد که چه کسی انتخاب او برای انتخاب دانیل کریگ است. قبل از پاسخ دادن ، این بازیگر در پاسخ به او گفت: “گاهی اوقات خسته کننده می شود” که فکر می کند چه کسی باید باند بعدی باشد. بروسنان چهار فیلم بازی کرده است ، از جمله Goldeneye ، فردا هرگز نخواهد مرد ، دنیا کافی نیست و یک روز دیگر می میرد. به هر حال ، آنچه او در این باره گفت ، اینجا است.

مرتبط: Rege-Jean Page اکنون فاکتور ارجح برای تبدیل شدن به جیمز باند بعدی است

ادریس البا به ذهن می آید ادریس چنین حضوری قدرتمند و چنین تنش صدائی سابق است. عالی خواهد بود. وجود دارد تام هاردی اونجا هم. تام واقعاً می تواند مبلمان را بجوید ، فقط یک پسر توپ دار باشید و هر دو مرد می توانند. و من فکر می کنم اکنون که دانیل چنین اثر ناپذیری از خود برجای گذاشته است ، آنها می توانند راه های مختلفی را طی کنند. اما حدس شما به اندازه من خوب است ، که پیوند بعدی خواهد بود. هیچ حق رای دادن دیگری مانند آن وجود ندارد. هیچ چیزی. “

پیرس برازنان هنگامی که قبلاً همین س askedال را پرسیدند ، نام تام هاردی را که به خاطر بازی در فیلمهایی مانند شروع کردن و زهر. هاردی و ادریس البا ، ستاره لوتر و لبه اقیانوس آرام، در میان موارد دیگر ، راه حل های بسیار محبوب آنلاین بود. اگرچه این دو مرد در حال حاضر حدود 40 سال سن دارند. اگرچه این مانع از تیراندازی هیچ یک از آنها نمی شود ، اما می تواند از طول عمر آنها در نقش جلوگیری کند.

حق رای دادن تمایل دارد که کسی را برای مدت طولانی در این نقش بخواهد. حتی جورج لازنبی که فقط یک بار در نقش باند بازی می کند برای سرویس مخفی اعلیحضرت، قبل از اینکه همه چیز خراب شود ، قرار بود 007 برای تعدادی از فیلم ها باشد. در ادامه صحبت ها ، پیرس برازنان عشق خود را به تکرار شخصیت دانیل کریگ تقسیم کرد و زمان خودش را در این نقش منعکس کرد.

“دانیل عالی بود و می تواند سر و ته شود ، شانه ها را عقب می برد. او واقعاً اثری برطرف نشدنی در این حق رای گذاشت. زمان و سالهایی که من این کار را کردم ، یک دهه باید حفظ شود و هدیه ای که او همچنان اهدا می کرد ، این نقش را بازی کرد “

دانیل کریگ از سال 2006 جیمز باند ما بوده است کازینو سلطنتی. دویدن او نیز شامل می شود Quantum of Solace ، Skyfall و شبح. در همین حال ، آمازون MGM ، یکی از شرکای حق امتیاز اوراق قرضه را به همراه Eon Productions خریداری خواهد کرد ، که به احتمال زیاد به این معنی است که بازیگر بعدی که این نقش را بازی می کند در نهایت برای آمازون این کار را انجام خواهد داد. دیگر فرصتی برای مردن نیست هم اکنون از 8 اکتبر در سینماها است. این خبر از طریق ما به دست ما می رسد مردم.

موضوعات: جیمز باند

[ad_2]