پوستر Venom 2 حداکثر قتل عام را در کنار تصاویر جدید نشان می دهد

[ad_1]

همراه با انتشار پیش پرده کاملاً جدید Venom 2 ، یک پوستر جدید و چند تصویر برای دنباله سونی بگذار یک قتل عام اتفاق بیفتد اکنون آشکار شده و اقدامات وحشیانه ای را که در پیش رو دارد تحریک می کند. پوستر جدید دارای دندان های تیز و زبانهای بزرگ در هنگام برخورد دو همزیست تیتراژ است ، با تعداد انگشت شماری از تصاویر که بیگانگان در حال جنگ را نیز نشان می دهد و بهترین نمایش Carnage را تا به امروز به ما می دهد.

به دنبال 2018 زهر، Let There Be Carnage} تام هاردی را در نقش ادی بروک ، روزنامه نگار تحقیقی که میزبان یک همزیست بیگانه است که او را با توانایی های فوق بشری و یک دگرگونی خشن آغشته می کند ، پیدا می کند: ونوم ، که هاردی نیز بازی می کند. دلیل اصلی هیجان پیرامون دنباله ورود وودی هارلسون در نقش Cletus Kasady AKA Carnage است ، یک قاتل سریالی روان پریش که میزبان یک همزیست بیگانه معروف به Carnage نیز هست. این فیلم در طی یک صحنه اعتباری در پایان اولین فیلم پخش می شود ، این اولین قتل عام فوق العاده محبوب طرفداران در صفحه نمایش بزرگ است و طرفداران با دیدن اینکه او به چه شیطنت های بیرحمانه ای دست خواهد زد هیجان زده می شوند.

مرتبط: فیلم های First Venom 2 ورود سم محبوب Marvel Symbiote مورد علاقه مارول را آزار می دهد

ارباب حلقه ها ستاره اندی سرکیس رئیس خواهد شد زهر پیگیری و از آن زمان جزئیات زیادی در مورد روابط مرکزی بین ادی بروک و کلتوس کسادی فاش شده است. سرکیس گفت: “آنها هر دو با روابط عجیب و غریب با والدین و خانواده خود تربیت عجیبی داشتند. و یک تنهایی ذاتی وجود دارد که هر دو در یکدیگر تشخیص می دهند.” “Cletus در واقع کشش دارد و فقط با ادی بروک صحبت خواهد کرد. این آغاز داستان است ، ما فهمیدیم که او تنها کسی است که با او صحبت خواهد کرد. و بنابراین پلیس ها می خواهند ادی وارد شود و تحقیق کند و سعی کند و بفهمد جایی که برخی از آنها اجساد هستند ، برخی از بسیاری از اجساد قربانیان کلت. “

Serkis ، که به وضوح تجربه زیادی در زمینه جلوه های تصویری و به ویژه ضبط حرکت دارد ، همچنین نشان می دهد که او زمان زیادی را صرف زنده کردن شخصیت در عمل کرده است ، کاری که قبلاً انجام نشده است. “این شخصیت کار کردن در طراحی و ساخت بسیار سرگرم کننده بود [from] “دنیای کمیک ،” Serkis می گوید. این فوق العاده بود که فرصت استفاده از این شخصیت را داشتم ، که هرگز روی صفحه نمایش دیده نشده است ، مهم نیست که چقدر در داستان ما او را می شناسم و واقعا با فیزیک بازی می کنم ، چگونه او حرکت می کند ، چگونه شاخک های خود را بیرون می کشد. “

در حالی که اولین زهر منتقدان خشن بود ، او تأثیر زیادی در گیشه داشت ، طرفدار بسیار پرشوری پیدا کرد و با بیش از 856 میلیون دلار در سراسر جهان هفتمین فیلم پردرآمد در سال 2018 شد. با وجود Serkis در پشت دوربین و بازیگران کالیبر وودی هارلسون و تام هاردی در مرکز (و البته اقداماتی که مطمئناً از طرف دوستان خارجی که در گلو شما هستند انجام خواهد شد) Venom: Let There Be Carnage چیزهای زیادی دارد بالقوه و بدون شک تأثیر زیادی خواهد داشت.

با توجه به وضعیت جهانی در حال انجام ، زهر: بگذارید قتل عام شود در اکتبر سال 2020 از انتشار به تأخیر افتاد و اکنون قرار است در 24 سپتامبر 2021 در ایالات متحده آزاد شود.

Venom 2 اجازه دهید تصویر Carnage شماره 1 وجود داشته باشد
Venom 2 بگذارید تصویر Carnage شماره 2 وجود داشته باشد
Venom 2 بگذارید تصویر Carnage شماره 3 وجود داشته باشد
Venom 2 بگذارید تصویر Carnage شماره 4 وجود داشته باشد
Venom 2 بگذارید تصویر Carnage شماره 5 وجود داشته باشد
Venom 2 اجازه دهید تصویر Carnage شماره 6 وجود داشته باشد
Poster Venom 2 Let There Be Carnage

عناوین: Venom 2، Venom[ad_2]