پوستر Let There Be a Carnage تاریخ اکتبر اکتبر را فقط در سینماها تأیید می کند

[ad_1]

Carnage شاخکهایش را رها می کند و باعث ایجاد هرج و مرج شایسته نام او در جدیدترین پوستر دنباله بعدی فیلم کمیک Venom: Let There Be Carnage شود. تبلیغ رسمی که بار دیگر تاریخ اکران فیلم را در 15 اکتبر تأیید می کند ، همچنین نگاهی اضافی به ادی براک توسط تام هاردی ، وودی هارلسون در نقش کلتوس کاسادی ، میشل ویلیامز در نقش آن وینگ و نائومی هریس در نقش فرانسیس باریسون ، که همچنین شناخته می شود ، ارائه می دهد. به عنوان کریک

دنباله بعدی سونی از سال 2018 دنبال می شود سمکه تماشاگران تام هاردی را ادی براک معرفی کرد ، یک روزنامه نگار تحقیقی که میزبان یک همزیست بیگانه است که به زور به او القا می کند ، Venom: Let There Be Carnage یک سال بعد افزایش می یابد ، زیرا ادی بروک تلاش می کند تا خود را به عنوان میزبان برنامه سازگار کند. همزیست بیگانه Venom ، که به او توانایی های فوق بشری می دهد تا یک نگهبان مرگبار باشد.

مرتبط: ونوم: اجازه دهید رتبه ای از قتل عام وجود داشته باشد که می تواند طرفداران را که انتظار رتبه بندی R را دارند ناامید کند

براک سعی می کند با مصاحبه با قاتل سریالی کلتوس کاسادی ، که میزبان سیمبیوت Carnage است و پس از یک اعدام ناموفق از زندان فرار می کند ، حرفه خود را از سر بگیرد. توزیع شده توسط Sony Pictures Releasing ، Venom: Let There Be Carnage کارگردانی اندی سرکیس و نویسندگی کلی مارسل است و بر اساس داستانی که او با تام هاردی ، که نقش دوگانه ادی براک و ونوم را با میشل ویلیامز بازی می کند ، می نویسد. ، نائومی هریس ، رید اسکات ، استفان گراهام و وودی هارلسون در نقش کلتوس کاسادی ، همچنین به عنوان کشتار شناخته می شود.

ارباب حلقه ها و جنگ برای سیاره میمون ها اندی سرکیس ، ستاره این بار ، صندلی کارگردان را خواهد گرفت و بازیگر و کارگردان امیدوارند از تجربیات خود در به تصویر کشیدن شخصیت های CGI استفاده کنند تا شخصیت شرور مورد علاقه طرفداران Carnage را بر روی صفحه نمایش بزرگ زنده کند. سرکیس پیشتر گفت: “شخصیت های دیجیتالی باید جدی باشند.” آنها باید کاملاً قابل قبول باشند ».

پوستر Venom Let There Be Carnage

کارگردان همچنین به تازگی دیدگاه خود را برای این دو شخصیت عنوان کرده است و سعی می کند اطمینان حاصل کند که تماشاگران می توانند تفاوت بین آنها را در خارج از آنها ، به عنوان رنگهای متفاوت تشخیص دهند. این کارگردان می گوید: “من می خواستم یک دیکشنری فیزیکی برای Carnage پیدا کنم که کاملاً با واژه Venom متفاوت است.”

در حالی که استقبال مهم از اولین گردش برای سم کمتر از حد مورد نظر بود ، تماشاگران آن را به خوبی پذیرفتند و فیلم در گیشه موفق شد و با بیش از 856 میلیون دلار فروش جهانی هفتمین فیلم پرفروش سال شد. به گفته هاردی ، سونی از دنباله آن بسیار راضی است ، زیرا این بازیگر در حال حاضر در مورد سومین سفر برای ادی بروک و دوست خوبش ، همزیستی فکر می کند. “من در مورد فیلم سوم نیز فکر می کنم ، زیرا فکر می کنم شما باید این را همزمان بنویسید … فیلم سوم تا زمانی که فیلم دوم موفق نشود سبز نمی ماند ، اما استودیو از تعداد بسیار خوشحال بود. دو ، “هاردی اخیراً گفت.

پس از یک سری تاخیرها ، ونوم: بگذار قتل عام شود اکنون قرار است در 15 اکتبر 2021 به صورت تئاتر در ایالات متحده اکران شود ، پس از لغو آن از تاریخ اصلی اکتبر 2020 به دلیل وضعیت جهانی در حال اجرا. اخیراً ، شایعاتی مبنی بر انتقال مجدد فیلم در ژانویه 2022 منتشر شد ، اما این مورد قبلاً رد و تکذیب شده است ، زیرا همه مطالب بازاریابی اخیر ، از جمله این پوستر ، تاریخ اکران در ماه اکتبر را نشان می دهد.

موضوعات: زهر 2 ، زهر[ad_2]