پوستر پرداختی شانگ چی قدرت ده حلقه را آزاد می کند

[ad_1]

صبح امروز ، پلتفرم های رسمی مارول پوستر فیلم جدیدی را برای فیلم آینده به اشتراک گذاشتند ، شانگ چی و افسانه ده حلقهبه در حالی که کمتر از یک ماه به اکران فیلم در سینما باقی مانده است ، مارول مطمئناً می تواند فیلم جدید را تبلیغ کند. استودیو مارول پوستر جدیدی برای این بازی منتشر کرد شانگ چی و افسانه ده حلقه شامل سیمو لیو در جلو و مرکز. با کمک حلقه های افسانه ای ده حلقه دیده می شود و یک نور قرمز نارنجی در آنها جریان می یابد. در این توییت آمده است: “یک افسانه مارول ظهور می کند.” شانگ چی حساب.

شانگ چی و افسانه ده حلقه یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی است که بر اساس شانگ چی شخصیت مارول کامیکس ساخته شده است. فیلم آینده توسط Marvel Studios تولید شده و توسط Walt Disney Studios Motion Pictures توزیع می شود. انتظار می رود این بیست و پنجمین فیلم در دنیای فیلم مارول (MCU) باشد. این فیلم توسط Destin Daniel Creton کارگردانی شده و نویسنده آن دیو کالاهام است. Epic Marvel for Shang-Chi سیمو لیو در نقش Shang-Chi ، Awkwafina در نقش Katy ، Meng’er Zhang در نقش Xialing ، Fala Chen در نقش Jiang Li ، Florian Munteanu در نقش Razor Fist ، Benedict Wong در نقش Wong ، Michelle Yeoh در نقش Jiang Nan و در این فیلم حضور داشتند. تونی لیونگ در نقش ماندارین علاوه بر این ، Abomination در فیلم بعد از اولین بار در سال 2008 ظاهر می شود هالک باورنکردنیبه

مرتبط: کوین فاژ از چرخش ماندارین در مرد آهنی 3 پشیمان است

شانگ چی و افسانه ده حلقه پس از او قهرمان مشهور ، شانگ چی ، استاد سلاح های غیر مسلح بر اساس کونگ فو ، مجبور می شود پس از اعزام به ده حلقه با گذشته خود مقابله کند. مدتی است که مشخص است ده حلقه با آنچه در کمیک های مارول به تصویر کشیده شده بسیار متفاوت خواهد بود. در دانش اصلی مارول ، ده حلقه به معنای واقعی کلمه حلقه هایی هستند که هر کدام دارای قدرت خاصی هستند که می تواند توسط هر کسی که صاحب آنها است استفاده شود. در فیلم آینده ، به نظر می رسد که ده حلقه به دور ساعد کاربران می چرخد ​​، اما هنوز مشخص نیست که آیا قدرت خاصی برای هر حلقه وجود دارد یا اینکه همه آنها با هم ترکیب می شوند تا نیروهای متفاوتی به آنها نسبت داده شود.

پوستر پرداخت شانگ چی

استارلین پیشتر گفت: “گذار از قاتل به اساساً قهرمان ، اراده تسلیم ناپذیر و اساساً نوعی نظم مذهبی”. ComicBook.com‘s فاز صفر پادکست “من فکر می کنم این سه عنصر هستند که باعث می شوند شانگ چی بیش از هر شخصیت دیگری باشد. او عمدتا بر لحظه و آنچه باید انجام شود تمرکز کرده است. این تمرکز به او اجازه می دهد بدون توقف ادامه دهد ، که توقف در آن را بسیار دشوار می کند. کمترین. “

برخلاف فیلم های اخیر دیزنی ، مانند عنکبوت،، مولان،، بهشت و آخرین اژدها، و کروز جنگل،،شانگ چی پس از اکران ماه آینده به طور انحصاری روی پرده سینماها می رود. اولین فیلم Disney + Premier Access برای عرضه این فیلم در خانه وجود نخواهد داشت. شانگ چی و افسانه ده حلقه اولین نمایش جهانی خود را در تئاتر El Capitan و تئاتر چینی TCL در لس آنجلس ، کالیفرنیا در 16 آگوست 2021 انجام می دهد و همچنین در CinemaCon در 25 آگوست 2021 نمایش داده می شود. فیلم آینده مارول در ایالات متحده اکران می شود. سپتامبر 3 ، 2021. 45 روز اکران اختصاصی فیلم خواهد داشت.

موضوعات: شانگ چی[ad_2]