پوستر بتمن و تصاویر تبلیغاتی جدید همراه با Batmobile برای رابرت پتینسون مناسب هستند

[ad_1]

پس از نگاه بسیار دقیق تر در مورد پل دانو علامت زودیاکنسخه الهام گرفته شده از The Riddler توسط بتمن چندین تصویر دیگر از طنز آینده کارگردان مت ریوز به وجود آمد ، از جمله یک پوستر زنده که شوالیه تاریکی رابرت پتینسون و ماشین عضلانی Batmobile او را به تصویر می کشد. تبلیغ هنری بسیار پر رنگ تر که طرفداران بتمن به آن عادت کرده اند ، کار هنری افق شهر گاتهام را با خون قرمز پرتاب می کند ، در حالی که بالاتر از آن صلیبی که به طور معمول شکنجه شده توسط پاتسونسون شکنجه شده است ، افزایش می یابد.

همراه با پوستر با رنگ روشن ، دو تصویر دیگر از وجود دارد بتمن، هر دو به طور معمول بیشتر مسکونی هستند و نمایش “باتسینا” از پاتینسون ، که بازیگر به شدت در طراحی آن نقش داشت. “غارت [Pattinson] “مت ریوز قبلاً فاش کرد” نقش بسیار مهمی در طراحی کت و شلوار داشت ، زیرا او باید بتواند آن را بپوشد ، باید بتواند در آن بجنگد. یکی از مواردی که در مورد این لباس خفاشی وجود دارد بسیار کاربردی بودن آن است. ایده کامل این است که او این کار را خودش انجام داده است. بنابراین ، ما باید می توانستیم ببینیم که چگونه متناسب است و همه راه هایی که می تواند حرکت کند ، اما همچنین شبیه چیزی هستیم که هنوز در حال تکامل است. “

مرتبط: ریدلر پل دانو در هنر جدید لو رفته طرفداران بتمن را داغ می کند

ریوز از آن زمان فاش کرد که عناصر اصلی مانند بتسوم و باتموبیل در حالی که کارگردان فیلمنامه را مونتاژ کرده بود ، یک سال طول کشید تا مونتاژ ، تغییر کند و سازگار شود. منظورم گلین است [Dillon] ریوز توضیح داد: خیلی زود ظاهر شد و ما روی طراحی آن کار کردیم ، در حالی که من می نوشتم و ایده اینکه می تواند در آن بجنگد. بنابراین آنها شروع به تصویرسازی کردند و من می گویم که ما یک سال را به راحتی ساختیم و باتسوما ساختیم و سپس وارد Batmobile شدیم و این البته یک رویا است. ایده شروع نسخه شخصی خود از Batmobile به نظر می رسد ، “اوه ، چه؟” این آب نبات شگفت انگیز است ، نه؟ “

کارگردانی شده توسط جنگ برای سیاره میمون ها مت ریوز و بازیگر رابرت پتینسون مانند شوالیه تاریکی ، بقیه کمیک های DC زئو کراویتز در نقش گربه زن ، پل دانو در نقش ریدلر ، کالین فارل در نقش پنگوئن ، اندی سرکیس در نقش آلفرد پنی ورث ، جان تورتو در نقش کارمین فالکون ، پیتر سارسگارد در نقش گیل کالسون و جفری رایت در نقش کمیسر گوردون در این فیلم بازی می کنند.

بتمن به عنوان یک داستان با استفاده از نوآر توصیف شده است و مهارت های افسانه ای افسانه ای Caped Crusader را با قدرت بیشتری در خود گنجانده است. داستان بر روی جوان بروس وین در دومین سال مبارزه با جرم متمرکز است. وقتی ناگهان مجموعه ای از قتل ها به دست “ریدلر” اتفاق می افتد ، بروس از کمبود تأثیری که در جنایت در گاتهام دارد ، دلسرد می شود. با هدایت مسیری که رازهای تاریک پدر و مادرش را فاش می کند ، بروس مجبور می شود با فسادی که در سایه های شهر او اتفاق می افتد مقابله کند زیرا او سعی می کند پیش از کشتن دوباره فالگیر را بگیرد.

پس از چندین تأخیر به دلیل وضعیت جهانی در حال انجام ، بتمن باید در 4 مارس 2022 در ایالات متحده آزاد شود. انتشار آن از ژوئن 2021 اصلی دو بار به تعویق افتاده است. کاربر توییتر DR اخبار فیلم.

موضوعات: بتمن ، بتمن[ad_2]