پوسترهای خانگی در سینماها نمایش داده نمی شوند

[ad_1]

به دلیل عدم تبلیغ فیلم توسط استودیوی سونی و مارول ، چندین زنجیره تئاتر آمریکایی استفاده از پوسترهای طرفدار را برای تبلیغ آینده انتخاب کرده اند. مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست. این فیلم فقط پنج ماه دارد اما هیچ خبری یا ماده تبلیغاتی توسط این فیلم توزیع نشده است. در نتیجه ، فیلم های Cinepalace و Westown از پوسترهای جعلی استفاده می کنند که بسیاری از اسپویلرها و شخصیت های تایید نشده در تعامل با مرد عنکبوتی تام هالند را به تصویر می کشد. بدیهی است که این پوسترها جعلی هستند ، اما نشان می دهد که این فیلم چقدر مشتاقانه در انتظار طرفداران است.

مرد عنکبوتی پوسترهای مورد بحث دارای هر دو درگاه امضای Doctor Strange هستند که به ظاهر مرد عنکبوتی را با واقعیت های مختلف آشنا می کنند. این یک تجربه مشروع است ، زیرا تأیید شده است که بندیکت کامبربچ در نقش دکتر استرنج در فیلم حضور دارد. با این حال ، یکی از پوسترها بسیار فراتر از این است ، هم شامل تجسم شخصیت توبی مگوایر و اندرو گارفیلد ، و هم نام آنها. این یک معامله عظیم بود زیرا نه مگوایر و نه گارفیلد به هیچ وجه حضور در فیلم تایید نشده اند. در واقع ، گارفیلد قاطع است که در این فیلم شرکت نمی کند (که البته این فقط پدیده های بیشتری به طرفداران می دهد).

مرتبط: بازگشت Daredevil قریب الوقوع است ، زیرا چارلی کاکس ظاهر Con را در طی بازسازی Spider-Man لغو می کند؟

این پوستر که توسط Westown Movies استفاده شده است ، توسط هنرمند Nuno Sarnadas / Dark Design در فوریه امسال ساخته شده است. سارناداس ، در پاسخ به چقدر احمقانه بودن کل اوضاع ، عکس این پوستر را در توییتر خود منتشر کرد. ظاهرا سالن سینما بدون رضایت او – و همچنین بدون رضایت سونی – از پوستر وی استفاده کرده است ، اما سارناداس خیلی ناراحت به نظر نمی رسید. پوسترهایی که سارناداس ایجاد می کند بسیار چشمگیر هستند و مطمئناً می توانند با پوسترهای استودیویی اشتباه گرفته شوند. شما باید تصدیق کنید تئاترهایی که آنها امتحان کرده اند.

طرفداران مارول اصرار دارند مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست چند ماه پیش تریلر / پوستر ، سونی هنوز تسلیم نشده است. شایعات و نظریه های بی شماری درباره طرفداران در مورد این فیلم وجود دارد که بالقوه بسیار هیجان انگیز است و طرفداران فقط می خواهند مقالاتی برای برآورده شدن انتظاراتشان ارائه دهند. شایعات زیادی مانند توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در بازی در نقش مرد عنکبوتی وجود داشت. دیگران مانند چارلی کاکس به عنوان Daredevil بازگشت یا ویلم دفو به عنوان Green Goblin بازگشت و بسیاری دیگر مانند یک آتش سوزی در اینترنت گسترش یافته اند. هواداران بدیهی است که هیجان زده شده اند و تئاترها هم با همین روند روبرو هستند. ما سرانجام تصمیم خواهیم گرفت که سونی تصمیم به انتشار یک پوستر یا برخی از فیلم ها بگیرد ، شما را در جریان خواهیم گذاشت.

مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست سوم خواهد بود مرد عنکبوتی یک فیلم در جهان سینمایی مارول. در این فیلم تام هالند در نقش پیتر پارکر / مرد عنکبوتی ، زندایا در نقش ام جی ، جیکوب باتالون در نقش ند ، بندیکت کامبربچ در نقش دکتر استرنج ، ماریسا تومئی در نقش خاله می ، جمی فاکس در نقش الکترو حضور خواهد داشت (به انتقام بازی در مرد عنکبوتی باور نکردنی 2) ، آلفرد مولینا در نقش دکتر اختاپوس (به تلافی بازی در مرد عنکبوتی 2) و جی کی سیمونز در نقش ج. جونا جیمسون. فقط در 17 دسامبر 2021 در سینماها اکران می شود.

عناوین: مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست ، مرد عنکبوتی ، سینماها[ad_2]