پن ژیلتت در نقش های مرزی الی روث سحر و جادو ایجاد می کند

[ad_1]

اولین بار در سال 2015 اعلام شد ، سرزمین های مرزی این فیلم که از پرفروش ترین سری بازی های ویدیویی اقتباس شده است ، اخیراً عضوی دیگر را نیز به آن اضافه کرده است که خیلی سریع تبدیل به کشیده می شود و نیازی به ذکر نیست که از گروه بازی شود. همانطور که طی یک قسمت از مدرسه یکشنبه پن پادکست ، جادوگر و کمدین پن ژیلت ، از دو نفره Penn & Teller ، به جمع بازیگران پیوسته است و برای فیلمبرداری از چندین صحنه در مورد آنچه پن به عنوان “یک بخش بسیار بسیار بسیار کوچک” توصیف می کند ، به بوداپست پرواز خواهد کرد.

حرفه بازیگری ژیلت با بازی در سال 1985 آغاز شد جزیره وحشی، با سایر عملکردهای قابل توجه در پن و تلر کشته شوند، هکرها، ترس و انزجار در لاس وگاس و حتی نقشی در Sharknado 3: Oh Hell No.. در زمان نوشتن این مقاله ، جزئیات کامل شخصیت ژیلت مشخص نیست. با این حال ، پن چند جزئیات کوچک و آزار دهنده درباره شخصیت خود ارائه داد: او به عنوان مبلغی در حال انجام یک عروسی ظاهر می شود. در حقیقت سرزمین های مرزی با این حال ، ژیلت همچنین اضافه کرد که نبردی (البته!) برای شکستن مناسبت مبارک وجود خواهد داشت ، با پایان یافتن نقش با شخصیت ژیلت که هنوز نامش مشخص نشده است ، و در “پادیان فضایی” پایان می یابد.

مرتبط: رزومه افشا شده مرزی الی روث ، ادگار رامیرز به عنوان Atlas پیوست

پن ژیلت بازیگران چشمگیری از جمله کیت بلانشت در نقش لیلیث ، کوین هارت در نقش رولند ، جیمی لی کرتیس در نقش دکتر پاتریشیا تانیس و جک بلک در نقش یک ربات تک چرخ Claptrap به آنها پیوست. سرزمین های مرزی این مجموعه که توسط نرم افزار Gearbox ساخته شده و توسط 2K Games منتشر شده است ، زندگی خود را از سال 2009 بر روی تعدادی کنسول از جمله پلی استیشن 3 ، ایکس باکس 360 و ویندوز آغاز کرد. از آن زمان ، دنباله ها و انتشارها اشکال مختلف رسانه ای را دنبال می کنند ، از جمله ، اما نه محدود به بازی های رومیزی ، مجموعه های طنز و حتی رمان. هیچ اشتباهی نکن؛ دانش سرزمین های مرزی این سریال برای من یک رگ غنی است.

سرزمین های مرزی مجموعه ای از بازی های ویدیویی بیشتر در سیاره خیالی پاندورا قرار دارد (به جز Borderlands: دنباله مقدماتی در الپیس ، ماه پاندورا واقع شده است) ، سیاره ای مملو از راهزنان ، مزدوران شرکتهای بین ستاره ای شیطانی و انواع حیوانات وحشی بیگانه خطرناک. این طرح ، در بیشتر موارد ، شامل “شکارچیان خرک” خودخوانده است که برای جستجوی خزانه افسانه ای به سیاره پاندورا سفر می کنند.

این مجموعه نه تنها به دلیل تیراندازی بر اساس طعمه ، بلکه به دلیل خشونت آشتی ناپذیر ، شوخ طبعی غیر صادقانه و بازیگران اغلب صریحاً دیوانه شخصیت ها – هم شخصیت ها و هم آنتاگونیست ها – شناخته شده است.

تیراندازی در سرزمین های مرزی این فیلم به تازگی ، در 21 آوریل 2021 ، آغاز شد. الی روث، بیشتر بخاطر کارش در ژانر وحشت با فیلمهایی از جمله شناخته شده است تب که پس از مدت طولانی ماندن در خانه ایجاد می شود، خوابگاه و هاستل 2 فیلمنامه ای را که کریگ مازین نوشته است کارگردانی خواهد کرد. با توجه به اینکه اعتبار نویسندگی Mazin در ژانر کمدی ، از جمله ، به شدت متمایل می شود ، این کاملاً منطبق به نظر می رسد فیلم ترسناک 3 و فیلم ترسناک 4، با هم قسمت خماری 2 و قسمت خماری 3.

در حالی که اقتباس های سینمایی از بازی های ویدئویی کمترین موفقیت مشکوک را داشته است ، بازیگران و بازیگران بسیار با استعداد درگیر در این فیلم بازیگران فوق العاده با استعدادی باید کارهای زیادی برای افزایش انتظارات از این پروژه انجام دهند. راث و تمایل او به کارگردانی ، کارگردانی فیلمنامه Mazin ، می تواند لحن دیوانه وار کمدی و خشونت را به دست آورد که عنصر اصلی هر بازی ویدیویی Borderlands است.

در حال حاضر اطلاعاتی در مورد تاریخ اکران فیلم Borderlands در دسترس نیست ، اما مطمئناً شما را از هرگونه اخبار اخیر مطلع خواهیم کرد. این خبر از https://www.slashfilm.com/penn-jillette-joins-borderlands-movie-cast///film.

موضوعات: سرزمین های مرزی ، بازی های ویدیویی

[ad_2]