ویلیام زابکا قبل از کبرا کای در کمیک-کان خیلی سرگرم نبود

[ad_1]

بازدید از Comic-Con اکنون بسیار سرگرم کننده تر از قبل است ویلیام زابکا پس از موفقیت موفق کبرا کای. در سال 1984 ، زابکا در ظاهر شد کودک کاراته کا است به عنوان جانی لارنس ، مبارز کبرا کای که در پایان به دانیل لاروسو (رالف ماسیو) باخت. این شخصیت یکی از معروف ترین شخصیت های منفی دهه 80 است و شهرت دوست داشتنی او با زابکا روبرو خواهد شد کودک کاراته کا است طرفداران کمیک کان در سالهای آینده.

کبرا کای وقتی اولین بار در سال 2018 ماجرا را برگرداند ، جانی لارنس را به عنوان قهرمان داستان متحول کرد. اگرچه او شخصیت شرور فیلم اصلی بود ، اما طرفداران با جانی رفتار خوبی داشتند و سریال به سرعت محبوب شد. پس از ستاره شدن به Comic-Con برگردید کبرا کایزابکا متوجه شد که واکنشهای متفاوتی را از طرف هواداران دریافت کرده است ، که اکنون از دیدار او بسیار خوشحال شده اند. این بازیگر در مصاحبه اخیر با WTF با مارک مارون پادکست

مرتبط: تریلر فصل 4 Cobra Kai: Terry Silver Returns

“این یک سفر است. من الان آن را دوست دارم چون کنار میز کبرا کای بودم که پدرها سوار می شدند و می رفتند” ، من فقط دوست دارم فرزندم با شما ملاقات کند. این مرد بزرگترین الاغ بود. و آنها می رفتند. حالا من افرادی را می آورم که می گویند: “هی ، من تو را دوست دارم در این برنامه. جانی حالا باحال است”.

همچنین در مصاحبه ، زابکا نشان داد که چگونه باید کسی باشد که این خبر را به جان کریس ، مارتین کوو ، بازیگر اعلام کند که کودک کاراته کا است یک سریال اتفاق می افتد گفته می شود كه كریزی بلافاصله به محض اینكه زابكا درمورد این نمایش به وی گفت ، در حالی كه هر دو در یك نشست طرفداران حضور داشتند ، بلافاصله سال كرد. Kove’s Kreese اکنون در کنار جانی لارنس زابکا به عنوان شخصیت اصلی سریال به تصویر کشیده شده است.

اکنون سه فصل است ، کبرا کای ستاره های دیگر مهمان را از سری فیلم های اصلی جذب کرده است. تیزر ، تبلیغ فصل چهارم ، نشان می دهد که توماس ایان گریفیت نفر بعدی خواهد بود که با تکرار نقش خود به عنوان تری سیلور در فصل 4 سرگرم خواهد شد. ما قبلاً شاهد بازگشت های دیگری از جمله تاملین تومیتا در نقش کومیکو ، یوجی اوکوموتو در نقش توگوچی بوده ایم و الیزابت شو در نقش علی میلز.

کبرا کای همچنین کورتنی هنگلر ، زولو ماریدوئنا ، تانر بوکانان ، مری موسر ، جیانی دکنزو ، ونسا روبیو و پیتون لیست در آن بازی می کنند. این مجموعه برای اولین بار توسط جاش هیلد ، جان هورویتس و هایدن اسلوسبرگ برای یوتیوب ایجاد شد. او بعداً به نتفلیکس نقل مکان کرد و در آنجا اولین فصل خود را که در ابتدا برای یوتیوب فیلمبرداری شده بود ، به نمایش در آورد. Covera Kai Season 4 فیلمبرداری خود را به پایان رسانده است ، همانطور که کاو در ماه آوریل با انتشار یک پست در اینستاگرام فاش کرد.

“امشب من و کل خدمه کبرا کای S4 رسما بسته بندی شده است! “چه فصلی ، و چه سالی. خدمه ای که نترسند و رحم نکنند ، از طریق کوید به جلو حرکت کردیم ، اول ضربه زدیم و با بازیگری که ضربه سختی خورد! [Jon Hurwitz]، [Josh Heald] & [Hayden Schlossberg] شما انرژی بیشتری دارید از آنچه من از نظر انسانی می دانستم کاپیتان های ما کبرا کای کشتی ای که هر روز ما را به سمت شکوه و جلال هدایت می کند ، بدون راهنمایی شما در آب ها گم می شویم “

Netflix برای انتشار تاریخ انتشار تعیین نکرده است کبرا کای فصل 4 هنوز ، اما در اواخر سال 2021 پخش خواهد شد. و ما می دانیم که تری سیلور برمی گردد. در ضمن ، می توانید سه فصل اول پخش جریانی را تماشا کنید. مصاحبه Zabka در مورد زندگی حرفه ای و تجارب کمیک-وی را می توان در اینجا شنید WTF با پادکست توسط مارک مارون.

https://www.hollywoodreporter.com/tv/tv-news/william-zabka-karate-kid-netflix-comic-con-cobra-kai-1234961309/

موضوعات: کبرا کای ، بچه کاراته ، طنز- کان[ad_2]